Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

+37
*UnIqUe*
METALBOY
ноунејм
KaTeRiNcE
nance
kirce
Gangi
FalcoN eYe
REGINA
Master
Odyssey
Ludi Milojko
sokol
комшивка
PhiLL * E
L S D
tHeJunKy
T&T
mitan
Alexandra
lela
grgrgr
Mary Jane
Џајко
Jordison
TONI
misticnata
корун
Bleak
Болиглава
hollow
Obibos
Marej
zzz
The Breaking Dawn
мирАл
kojgode
41 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 10:44 pm

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?
Мене моментално не ми теквит само знам летото кј Нанче дома му на паркет заспав.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by мирАл Пон Фед 09, 2009 10:47 pm

Не знам колку е чудно, ама знам ко реновираа кај брачеда ми дома, спиеа кај нас и требаше да учам, учев в кујна и на работната маса заспав и се разбудив кун 3 сатот па ми текна да одам в децка Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 09, 2009 10:49 pm

сегде...
на маса в кујна
на тераса --најубо е морат да пробате Razz:P
на столој
на подој најразлични
сабајле во 7 на плажа - и то е преубо уф Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by zzz Пон Фед 09, 2009 10:50 pm

ф кајче
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Marej Пон Фед 09, 2009 10:56 pm

На шанк.:/ Не, не бев пијана.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Obibos Пон Фед 09, 2009 10:57 pm

На стубон пред рамстор
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by hollow Пон Фед 09, 2009 10:59 pm

На тераса со пешкир покријан и вкујна на плочки
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Болиглава Пон Фед 09, 2009 11:12 pm

На машинана за шијање од баба ми.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Bleak Пон Фед 09, 2009 11:22 pm

Кај иам бе заспано? ... а да... кј еден другар на визита кј него в соба децава и јас тиква беф и сонуваф малу дур не ме разбудија хаха affraid
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by корун Пон Фед 09, 2009 11:24 pm

На земја иам цела вечер спијано да видам како е и на скали..
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by misticnata Пон Фед 09, 2009 11:28 pm

струга пред 1 год имаше брод со се нишат и јас заспав на бродот и го застанаа се уплашија мислеа дека се онесвестив а јас само заспав
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Marej Пон Фед 09, 2009 11:41 pm

А да, и ледоматон в подрум кј шо чуваме кеси мраз за продавање... don't ask.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by TONI Пон Фед 09, 2009 11:47 pm

Еднаш ко мал и се наљутив на мама и и се скрив под кревет.После 3-4 сати се будам и се чудам шо имат над мене.Од ко излегов од под кревет ми се врати цел филм шо беше,како беше
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 11:54 pm

Ednas na skali, horizontalno optegnat, neznam kako ne se istrkaljav elephant
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Џајко Вто Фед 10, 2009 12:00 am

В кајче со кире иаме спијано прејакооо
и ултимејт е Famouse на тиле влатче роденденот ЧД
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 10, 2009 12:03 am

TONI напиша:Еднаш ко мал и се наљутив на мама и и се скрив под кревет.После 3-4 сати се будам и се чудам шо имат над мене.Од ко излегов од под кревет ми се врати цел филм шо беше,како беше

И јас слична ситуација иам доживеано. Имав 4 год. а не ми се спиеше и од креветчето се префрлив на тепихот и таму заспав. Embarassed

Иначе од поскоро време, заспав на клупа во двор Љубаништа ко бевме.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by grgrgr Вто Фед 10, 2009 12:05 am

iam na zemja zaspano,padnav i taka ostanav ubo mi dojde.Imam i vo wc zaspano ama opravdano e bolna bev i mi se losese.I na us edno mesto za koe nema da komentiram:))))))))))))))

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by lela Вто Фед 10, 2009 12:15 am

na terasa na 6 kat(Koga stanav bev smrznata),a i na parket v hodnik zosto bev mnogu valkana koga dojdov od na planinarenje i preumorna pa legnav na prvoto mesto so go vidov koga vlegov doma:D

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Alexandra Вто Фед 10, 2009 12:38 am

Паладиум на маса :\ :s
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 12:49 am

по скаливе дома:S:S(тргнав да се качвам ама не успеав)
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Bleak Вто Фед 10, 2009 1:03 am

Ми текна уш една дешафка. Беф претходната вечер до 5 излезен легнаф 5 и пол станаф 8 на тренинг во 9 ме измачи тренерон се вратиф кун 12 во 13 на плажа се искапиф легнаф да се сучам и се разбудиф 6 сатот грбоф партали јули месец најголемите горештини хех What a Face
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 1:38 am

-На тераса со сисон
-На плажа и после ко џупка бев
-Кај едни гости на тепих ама имаја подно греење
-На час по филозофија
-И еднаш имам заспано во едно процепче меѓу креветот и плакарот, шо беше помалку од 1 м не знам како ме собра и шо е најсташно сонвев дека бегам од нешто ама не можев да се мрднам од место
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 1:42 am

на староно пристаниште имам преспано неколку сати Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by L S D Вто Фед 10, 2009 2:03 am

пред две год ко се враЌав од на журка градиште, сабајле беше, стигнав пред врата.. немав клуч..и си легнав на прагон :S:S
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:05 am

tHeJunKy напиша:на староно пристаниште имам преспано неколку сати Very Happy
а,а то се само неколку сати....ти кај и да седниш можиш да заспиеш
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот