Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што "паѓате"?

+54
Angelic
METALBOY
rihanna
Џими
blesava008
Ane
*Rhythm Divine*
Ivana
Џајко
Gangi
nance
ноунејм
Unforgettable
RoTkViCa
Кирил
Strange kind of woman
Ludi Milojko
Фазлија
STIFLER
xpert
Bojancha
Mule
nice
Punk
malina
James Bomb
Obibos
A GiRL
twilight
мирАл
Odyssey
Golub-Samoubica
П.
Bleak
Alexandra
комшивка
sokol
grgrgr
fairy
TONI
Jordison
The Breaking Dawn
Marej
Master
L S D
корун
Lastojca
Mary Jane
hollow
Болиглава
REGINA
pankerishte
kojgode
T&T
58 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Jordison Вто Фед 10, 2009 12:16 am

TONI напиша:
Bojancha напиша:jas na nasmevka ama ko sho gledam mn e cesta taa pojava, ama moram da napomenam, mshki sho pishet so leva raka se mnogu sexy...i pagam na dobar gz :D
Абе јас да си прашам....се рачунат ова со и со лева шо пишам на тастатура? Very Happy Very Happy

Ne brat :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 11:29 am

Јас со лева можам да шутирам, мене одбери ме, мене...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bojancha Чет Фед 12, 2009 12:16 am

хаха, абе секси чувството е во пишење со пенкало, ама и шутирањето не е лошо Very Happy
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bojancha Чет Фед 12, 2009 12:21 am

ивчо колку си ти паметен...^^ тапанарец еден!
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 12:26 am

корун напиша:Јас со лева можам да шутирам, мене одбери ме, мене...
нишо брат,мислам да се откажам зш јас ни со десна не знам да шутирамSmile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Фазлија Пет Фед 13, 2009 12:36 am

На испити
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 1:30 am

Фазлија напиша:На испити
scratch Laughing Laughing Laughing Laughing
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Пет Фед 13, 2009 1:35 am

Jordison напиша:
TONI напиша:
Bojancha напиша:jas na nasmevka ama ko sho gledam mn e cesta taa pojava, ama moram da napomenam, mshki sho pishet so leva raka se mnogu sexy...i pagam na dobar gz :D
Абе јас да си прашам....се рачунат ова со и со лева шо пишам на тастатура? Very Happy Very Happy

Ne brat :D

ехе колкаф гз иам јас хаха Smile секси је не за друго geek
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 8:20 pm

Заборајв да кажам дека паѓам на машки убај гласој, посебно некој ако мене ми пејт. Уф уф
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 10:04 pm

A GiRL напиша:Јас пак имам слушнато дека левичариве биле така умствено надпросечно надарени alien Можеби само шпекулации,пошо неам видено јас жив пример Razz

Јас иам и тој е една од ретките личности со која можам да прам вистински добар муабет.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 15, 2009 12:51 pm

pa pagame na sopki
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Strange kind of woman Нед Фед 15, 2009 1:47 pm

kojgode напиша:На мраз ако одам со мазни патики (одоздола) паѓам. bounce Иначе колку шо знам на насмевка паѓам најчесто и памет.
Pazi dan se sopnis na mene:)

Strange kind of woman
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 12:09 am

Strange kind of woman напиша:
kojgode напиша:На мраз ако одам со мазни патики (одоздола) паѓам. bounce Иначе колку шо знам на насмевка паѓам најчесто и памет.
Pazi dan se sopnis na mene:)

Бре бре фалење... Laughing P.S. се пишуват кирилица тука Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Кирил Сре Мар 04, 2009 5:39 pm

Јас пагам на земја ЧДЧД

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by STIFLER Чет Мар 05, 2009 1:04 am

Јас сум левичар!! јес јес:D:D:D:D:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 3:44 pm

јас паѓам на поглед,насмевка и на набилдано маско во тренерчиња хехехе исто и на одот паѓам,и на романтики секакви I love you ќе ми текнит потака на др хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Unforgettable Вто Мар 10, 2009 2:17 pm

Фреаери со плаваааа косаа bounce интелегенција,харизматичност итн Like a Star @ heaven

Unforgettable
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 8

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Вто Мар 10, 2009 2:37 pm

Ах на шо и да паѓам засеа и џабе.... не се имат најдено некоја да паднит на мене... хех... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by ноунејм Сре Мар 11, 2009 12:23 am

на стрмни скалички
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 8:53 pm

Bleak напиша:Ах на шо и да паѓам засеа и џабе.... не се имат најдено некоја да паднит на мене... хех... Smile
ах бе блажо ќе дојдет подобри денови
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by nance Сре Мар 11, 2009 10:08 pm

Ко ќе се сопнам паѓам.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Gangi Чет Мар 12, 2009 1:22 am

цицињааа
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 1:39 am

nance напиша:Ко ќе се сопнам паѓам.
Бу ху ху хууу

Шега на страна, паѓам на средени женски со долга испеглана коса.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 1:46 am

Иам наведено претходно на шо паѓам... а моментално на едно момиче ито се опервам од паѓање... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 1:50 am

Punk напиша:
Bleak напиша:Ах на шо и да паѓам засеа и џабе.... не се имат најдено некоја да паднит на мене... хех... Smile
ах бе блажо ќе дојдет подобри денови

После дождот идат сонце... ама мојоф дожд 6 месеци трајт изгледа... Smile Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 4 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот