Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што "паѓате"?

+54
Angelic
METALBOY
rihanna
Џими
blesava008
Ane
*Rhythm Divine*
Ivana
Џајко
Gangi
nance
ноунејм
Unforgettable
RoTkViCa
Кирил
Strange kind of woman
Ludi Milojko
Фазлија
STIFLER
xpert
Bojancha
Mule
nice
Punk
malina
James Bomb
Obibos
A GiRL
twilight
мирАл
Odyssey
Golub-Samoubica
П.
Bleak
Alexandra
комшивка
sokol
grgrgr
fairy
TONI
Jordison
The Breaking Dawn
Marej
Master
L S D
корун
Lastojca
Mary Jane
hollow
Болиглава
REGINA
pankerishte
kojgode
T&T
58 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 9:05 pm

згодни типци со кратка црна коса... и убај очи...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by *Rhythm Divine* Нед Мар 15, 2009 9:43 pm

На убавина
подолг поглед
и зелени очи
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Ane Пон Мар 16, 2009 12:03 am

na pogled Smile Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 12:07 am

По се изгледа на све убаво дури и на пречкине на тренинг... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by blesava008 Чет Апр 09, 2009 2:19 am

ухххх дефинитивно на темно кафеави очи ( по можност црни ама мн се ретки) темен тен и црна коса (малцеее подолга од вообичаено)
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Џими Саб Апр 11, 2009 11:27 am

Уф јебозовни типки уфффф
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by sokol Саб Апр 11, 2009 6:05 pm

на мускули
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by rihanna Саб Апр 11, 2009 8:15 pm

на плави очи....среднена косаEmbarassed и на поглед Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 8:51 pm

На убај женски, нишо посебно..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 12:32 pm

Ivana напиша:згодни типци со кратка црна коса... и убај очи...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Angelic Нед Апр 19, 2009 8:08 pm

на музичари хахахаха pirat

дефинитивно не на плави машки!

најверојатно паѓам на насмевка. Зависит.

Сакам да имат меше.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Џими Пон Апр 20, 2009 1:38 am

Rainbow* напиша:
Сакам да имат меше.
Ти го сакам мешето.
rendeer rendeer rendeer
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 10:29 pm

паѓам на тврдоглави типој. пошо сакам да се расправам и онака немојт да ме поразит во тој "спорт".
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by комшивка Чет Апр 23, 2009 10:43 pm

REGINA напиша:паѓам на тврдоглави типој. пошо сакам да се расправам и онака немојт да ме поразит во тој "спорт".

уф само то не No
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 10:50 pm

^
и јас нејќам да паѓам на нив, ама слабост ми се Smile
а воедно паѓам и на култура.... оооо многу ретка е во денешно време.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Апр 23, 2009 11:42 pm

Прво на поглед,уффф...после и на карактер...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 23, 2009 11:57 pm

паѓам на срамежливи машки. ама не премногу, тие на нерви ми одет.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by kojgode Пет Апр 24, 2009 1:32 am

И јас сакам срамежливи женски.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Angelic Пет Апр 24, 2009 3:30 pm

јас сакам хард кор машки Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Пет Апр 24, 2009 3:43 pm

Мене моментално ми се свиѓат еден крал на срамежливоста,..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Fantom Пет Апр 24, 2009 3:55 pm

Marej напиша:Мене моментално ми се свиѓат еден крал на срамежливоста,..
Го знам? 
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Пет Апр 24, 2009 4:04 pm

Можџа.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Gallowsraven Пет Апр 24, 2009 4:20 pm

Поглед, а уш појќе на зелени очи... И на уба насмевка (убај заби)... Very Happy
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Angelic Пет Апр 24, 2009 4:38 pm

Gallowsraven напиша:Поглед, а уш појќе на зелени очи... И на уба насмевка (убај заби)... Very Happy

бојата не е многу битна како шо ми е битна устата.. усни.. заби... Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:21 pm

на насмевка дефинитивно

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 5 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот