Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што "паѓате"?

+54
Angelic
METALBOY
rihanna
Џими
blesava008
Ane
*Rhythm Divine*
Ivana
Џајко
Gangi
nance
ноунејм
Unforgettable
RoTkViCa
Кирил
Strange kind of woman
Ludi Milojko
Фазлија
STIFLER
xpert
Bojancha
Mule
nice
Punk
malina
James Bomb
Obibos
A GiRL
twilight
мирАл
Odyssey
Golub-Samoubica
П.
Bleak
Alexandra
комшивка
sokol
grgrgr
fairy
TONI
Jordison
The Breaking Dawn
Marej
Master
L S D
корун
Lastojca
Mary Jane
hollow
Болиглава
REGINA
pankerishte
kojgode
T&T
58 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 2:44 am

Значи најчесто паѓам ак ми паднит емесеноф ( во последниве 1 и пол годин не паѓат баш хаха ) .
Иначе во склоп со темава значи... стварно сум идиотче...
Секогаш се заљубвам во слатка фаца, интересна коса, насмевка, харизма, креативност, ко ќе дуват ветар а та во која сум затрескан е до мене, на интересни поклончиња подарени од срце и нормално најубото за на крај ... се заљубвам најмн во убави очи во кои секогаш тонам мисловно и карактер наравно Smile доста е ја мисља Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 2:46 am

Marej напиша:
The Breaking Dawn напиша:оо на намигвење најмногу.
Мхм Smile
лее обожавам да намигвам ак зеам да ти намигвам тебе значи од костозглобна гратис лекување ќе добијаш хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by П. Пет Јан 30, 2009 2:50 am

насмевка , кревање веѓа Very Happy ,харизматичност
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 3:46 am

П. напиша:насмевка , кревање веѓа Very Happy ,харизматичност
Oва го имаше во таа серијата Другата Во мене Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Golub-Samoubica Пет Јан 30, 2009 7:14 pm

Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Odyssey Пет Јан 30, 2009 9:16 pm

Golub-Samoubica напиша:Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.

Ти паѓаш на ДВОЦЕВКА, или САЧМАРКА!
А недај боже некој со Карабин ти дојдит!хахахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 10:07 pm

Слатка насмевка најпојќе!!!!
И веѓи ко ГУЛАБ хаха Razz (зезам се)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by П. Пет Јан 30, 2009 10:33 pm

pankerishte напиша:
П. напиша:насмевка , кревање веѓа Very Happy ,харизматичност
Oва го имаше во таа серијата Другата Во мене Razz Razz
е ми теквит многу на серијата Laughing Laughing
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by twilight Саб Јан 31, 2009 1:30 am

дефинитивно на поглед,насмевка,добро тело... Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by A GiRL Саб Јан 31, 2009 9:13 pm

Па немат некоја формула... scratch

Од прилика на паметно,духовито и искрено момче со добра душа,уба насмевка,мил поглед,секси телце не е на одмет,ама то последно глеам најискрено.

До сеа сум паѓала најмногу на црни машки шо имет така некој посебен шарм и ова горе наведеново Razz

Иначе покомплицираниве џекој ми се така поинтересни морам да признаам geek
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 9:23 pm

ЈАс на плава долга коса (ама плава векје золта) јас затегна газ јаки цицки и мн јасно во фацана да е уба. можам да ја дам за пример продавачкана плава од скејт шопон ак ја знајте
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by kojgode Нед Фед 01, 2009 3:39 am

Golub-Samoubica напиша:Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.
На која буква името да им почвит?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty PAGJANJE

Пишување by James Bomb Нед Фед 01, 2009 3:52 am

jas pagjam koga sum blizu kriptonit otu jas sum od druga planeta mozda imate slusnato za mene poznat sum po bukvata S so znacit sopkan od strana na drugi faci.
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 3:56 am

jaс секогаш паѓам на муцка па зато и сум сто пати шиена,а како одговор на темава паѓам на насмевка и карактер
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 4:05 am

kojgode напиша:
Golub-Samoubica напиша:Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.
На која буква името да им почвит?

Убичу те!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 01, 2009 4:19 am

погледддддд...пак Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 01, 2009 4:20 am

а и на црни машки....нејкам шминкерчиња со плави коси и плави очи...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:26 am

The Breaking Dawn напиша:а и на црни машки....нејкам шминкерчиња со плави коси и плави очи...Wink
Мислиш такви со емо шишки. Razz
Конечно некој да каже нешто позитивно. Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 1:01 pm

Master напиша:
kojgode напиша:
Golub-Samoubica напиша:Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.
На која буква името да им почвит?

Убичу те!!!
Абре мастер се пронајде во неговите зборови Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Сега брате сите женски заради твојов пост ќе ги видиш со црвени праменчиња напраени и мастер ќе љубоморит tongue tongue tongue tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Punk Нед Фед 01, 2009 1:31 pm

На недосадни типци шо ќе се стално насмеани..а и панкери ак се уш поубо
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:35 pm

е сеа и ти..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 2:55 pm

Punk напиша:На недосадни типци шо ќе се стално насмеани..а и панкери ак се уш поубо

Ела Тедико Тони Панкерон е вработан.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:07 pm

The Breaking Dawn напиша:а и на црни машки....нејкам шминкерчиња со плави коси и плави очи...Wink

Сестро исти вкус имаме. Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 6:36 pm

На љушпа од банана (со акцент на првото а)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by nice Пон Фед 02, 2009 1:03 pm

na pogled i vo toj pogled da se kriet preubaj plavi oci po moznost

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 2 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот