Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

+5
malina
Obibos
Lastojca
kojgode
Odyssey
9 posters

Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by Odyssey Саб Мар 07, 2009 2:43 am

...па ете, на сите им се случува тоа, а најмногу на спортистите....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by kojgode Саб Мар 07, 2009 3:04 am

Мене никоаш ми немат течено досеа, незнам како е можно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by Lastojca Саб Мар 07, 2009 3:12 am

kojgode напиша:Мене никоаш ми немат течено досеа, незнам како е можно.

не мамиии!!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by kojgode Саб Мар 07, 2009 10:58 am

Не мамам, озбилно. Ако ме имате видено со "CD" под мишка кажете ми. Ваљда зш спорт незнам шо е.


Последната промена е направена од kojgode на Саб Мар 07, 2009 11:11 am. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by Obibos Саб Мар 07, 2009 11:01 am

Не сум спортски тип...така да скоро никогаш
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by malina Саб Мар 07, 2009 1:30 pm

НЕЗНАМ НЕ МИ СЕ ИМАТ ДЕСЕНО ЗАСЕГА БАРЕМ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by Gallowsraven Саб Мар 07, 2009 2:25 pm

Фала богу шо не ми се имат десено. Обично на тие шо им се дешават се нонстоп тема на муабет.Neutral
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 3:39 pm

хехехехехех абе да ти се десит на јавно место мојш да си тема на мубет.....ама на пр да си негде кај шо тренираш нешто....шо поќе се испотиш, то подобар си......мислам поголем ефект си постигнал....и правилно си вежбал.....а за на др место постоет препарати.. хехе


п.с. да појаснам мене не ми се десило What a Face
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 07, 2009 7:34 pm

извини ама темава е по малку грозна Razz
ми се немат десено иначе...валда зш и јас не спортувам Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by Bleak Саб Мар 07, 2009 8:28 pm

Немат врска и спортист да си мене не ми се имат десено... такоф организам сум шо не се потам во обилни количини... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа?? Empty Re: Колку често ви тече "Река" од мишките и дали ви се допаѓа тоа??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот