Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што "паѓате"?

+54
Angelic
METALBOY
rihanna
Џими
blesava008
Ane
*Rhythm Divine*
Ivana
Џајко
Gangi
nance
ноунејм
Unforgettable
RoTkViCa
Кирил
Strange kind of woman
Ludi Milojko
Фазлија
STIFLER
xpert
Bojancha
Mule
nice
Punk
malina
James Bomb
Obibos
A GiRL
twilight
мирАл
Odyssey
Golub-Samoubica
П.
Bleak
Alexandra
комшивка
sokol
grgrgr
fairy
TONI
Jordison
The Breaking Dawn
Marej
Master
L S D
корун
Lastojca
Mary Jane
hollow
Болиглава
REGINA
pankerishte
kojgode
T&T
58 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:46 pm

Marej напиша:
Punk напиша:На недосадни типци шо ќе се стално насмеани..а и панкери ак се уш поубо

Ела Тедико Тони Панкерон е вработан.
заебаваш така? шо продават таму? нешто наше?
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Пон Фед 02, 2009 2:25 pm

Soznam, se pletkat neso.. Dosta golem kontrast sme ko ke pominvam pokraj nego, pocni od obleka..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 2:45 pm

Во последно време на погледи.......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 2:55 pm

Master напиша:Во последно време на погледи.......

Very Happy јас секогаш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:20 pm

Marej напиша:Soznam, se pletkat neso.. Dosta golem kontrast sme ko ke pominvam pokraj nego, pocni od obleka..
Не работит поке Тинекс? Shocked
Иначе летово работеше за католичкана црква во апартманине.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 10:28 pm

знам.. да ми откријате да го бркам (се зезам).. иначе мареј не можам да ве замислам..
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Golub-Samoubica Вто Фед 03, 2009 12:51 pm

kojgode напиша:
Golub-Samoubica напиша:Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.
На која буква името да им почвит?

Абе претпочитам да им почвит на С. А исто сакам многу,да се една година поголеми од мене и да имет црн појас карате.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 2:06 pm

Golub-Samoubica напиша:
kojgode напиша:
Golub-Samoubica напиша:Јас паѓам на чупиња со црвени прамени.
На која буква името да им почвит?

Абе претпочитам да им почвит на С. А исто сакам многу,да се една година поголеми од мене и да имет црн појас карате.

Знајш дека познато некако ми делуват ова. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ај вака,ќе си играме бесилка.Откријте ја личноста.
Нека биде име со 6 букви.Првата С последната А. С _ _ _ _ А
Малку помош да ви дам.....
1.црн појас.
2.црвено праменче.
3.една година поќе од Голуб-самоубиец,значи има 18 години.
4.во оваа бесилка за кажвење дозволени се само буквите И,М,О и Н.
Знам дека тешка ќе е бесилкава ама сепак потрудете се. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Golub-Samoubica Вто Фед 03, 2009 2:40 pm

Хаххаа тешко дека ке погодит некој :D
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 7:00 pm

Абре ќе ве убијам сите до еден!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 11:33 pm

Golub-Samoubica напиша:Хаххаа тешко дека ке погодит некој :D

хахахахаха
ајде ајде.Уште трајт играта.
С _ _ _ _ А.
останаа уште буквите И,М,О,Н.
Еве уште една мала помош....втората буква е И,третата М,четвртата О.
Знам дека е мн тешко ама морат да се потрудите Smile (посебно ти голуб-самоубица)хахахахахахахахаха
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 2:58 am

Се дешават да паднам на кромид и лук заедно.хохо
Само еден хух да потребен од некоја личност,постара,некоја баба таква и доста е Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Mule Чет Фед 05, 2009 8:05 pm

На секси наочара (не за сонце Smile), кратка коса, насмевка и само ако е член на www.adapterforum.tk Very Happy
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Пет Фед 06, 2009 12:46 am

Незнам како иам забораено да кажам.. запрегнати ракај!!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bojancha Пон Фед 09, 2009 1:06 am

jas na nasmevka ama ko sho gledam mn e cesta taa pojava, ama moram da napomenam, mshki sho pishet so leva raka se mnogu sexy...i pagam na dobar gz :D
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by A GiRL Пон Фед 09, 2009 3:15 am

Bojancha напиша:jas na nasmevka ama ko sho gledam mn e cesta taa pojava, ama moram da napomenam, mshki sho pishet so leva raka se mnogu sexy...i pagam na dobar gz :D

Јас пак имам слушнато дека левичариве биле така умствено надпросечно надарени alien Можеби само шпекулации,пошо неам видено јас жив пример Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bojancha Пон Фед 09, 2009 11:44 am

haha nadprosecni?? greshka si :D:D ama mn ubaj deca imat Wink
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 12:07 pm

Jaс на женски шо го чешет левоно уше со десна рака паѓам. Имат многу такви убај.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bojancha Пон Фед 09, 2009 4:42 pm

aj ti da cutis :D ova e zs ne si levvicar??
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Bleak Пон Фед 09, 2009 5:36 pm

Е сеа иам искоментирано ама можда ова де сигурно паднаф и се изотпаф хаха What a Face Ама не само на очи, туку и коса насмефка, поглед интересен слатко гласче сјаеше од неа нешо шо знам и уште сјајт ах романтичарски шеми и то... Embarassed
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by xpert Пон Фед 09, 2009 10:01 pm

Ко ке скијам ми се дешават да паднамjocolor
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by STIFLER Пон Фед 09, 2009 11:00 pm

Bojancha напиша:jas na nasmevka ama ko sho gledam mn e cesta taa pojava, ama moram da napomenam, mshki sho pishet so leva raka se mnogu sexy...i pagam na dobar gz :D
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH Bojana koga sakash da popishime?:Dahahhahahahahahahahah
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by A GiRL Пон Фед 09, 2009 11:53 pm

Bleak напиша:Е сеа иам искоментирано ама можда ова де сигурно паднаф и се изотпаф хаха What a Face Ама не само на очи, туку и коса насмефка, поглед интересен слатко гласче сјаеше од неа нешо шо знам и уште сјајт ах романтичарски шеми и то... Embarassed

хехеехе шубо... I love you

Абе најубо е чоек да е заљубен!

Зато виј таму не го испуштај лесно од раце момето Wink Уште паметно ако е....зграбчи го со двете раце!! Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by A GiRL Пон Фед 09, 2009 11:55 pm

БајДвеј мн опасна мајка иам.И со лева и со десна везит Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by TONI Вто Фед 10, 2009 12:13 am

Bojancha напиша:jas na nasmevka ama ko sho gledam mn e cesta taa pojava, ama moram da napomenam, mshki sho pishet so leva raka se mnogu sexy...i pagam na dobar gz :D
Абе јас да си прашам....се рачунат ова со и со лева шо пишам на тастатура? Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? - Page 3 Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот