Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

+7
мирАл
Mary Jane
Master
PhiLL * E
noviot
tHeJunKy
Bleak
11 posters

Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Bleak Пет Фед 13, 2009 7:58 pm

"Јас денес е фатиф првата епизода ваљда и вие ја имате гледано. Како ви се допадна и дали сметате дека ќе потрајт серијава?" Smile

P.S. Пишите во наводници обавезно afro
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 13, 2009 8:55 pm

"Па јас мисљам оту е многу интересна, и мисљам да одиме во куќичката на штрумфовите, и да ја поплескаме штрумфета откако ќе го решиме проблемот со штрумфот, кој и е веќе познат на јавноста."

Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by noviot Саб Фед 14, 2009 3:40 am

многу се будали особено ко ке се заедно
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:42 am

ко да се заедно
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:44 am

Мене ми се многу језиви, ни како мала не ги сакав...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 8:28 pm

Веле Штрумф омилен, а онаа новата по германски ме потсеќа на Гаргамел.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by мирАл Саб Фед 14, 2009 9:12 pm

Мн си ги сакам штрумфови!!! Најомилен лик ми е Гаргамел бидејќи нашиот личен опис ни е мн сличен, повеќето луѓе што ги знам ми викаат дека личам на него, така да се гордеам со тоа!!!
(а да иам и мајца со Гарги) Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Lastojca Саб Фед 14, 2009 9:49 pm

Штрумфови ги обошува едноставно ги имам сите на касета ко бев мала нон стоп ги гледам и во собана моја имам тапети со нив и завесине ми се исто со штрумфови..ЧД
малу сум фрик
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 9:50 pm

мирАл напиша:Мн си ги сакам штрумфови!!! Најомилен лик ми е Гаргамел бидејќи нашиот личен опис ни е мн сличен, повеќето луѓе што ги знам ми викаат дека личам на него, така да се гордеам со тоа!!!
(а да иам и мајца со Гарги) Razz

Ама можда физички, инаку далеку си подобар.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by мирАл Саб Фед 14, 2009 9:51 pm

Mary Jane напиша:
мирАл напиша:Мн си ги сакам штрумфови!!! Најомилен лик ми е Гаргамел бидејќи нашиот личен опис ни е мн сличен, повеќето луѓе што ги знам ми викаат дека личам на него, така да се гордеам со тоа!!!
(а да иам и мајца со Гарги) Razz

Ама можда физички, инаку далеку си подобар.

Е сеа ме утеши Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by корун Нед Фед 15, 2009 1:36 am

Штрумфот текнувало кој воедно и хакер е...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by hollow Нед Фед 15, 2009 4:25 pm

Ме иритирет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 4:34 pm

Не ја сватиле беш сите темава... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 15, 2009 5:06 pm

Bleak напиша:Не ја сватиле беш сите темава... Laughing

зато во општеството се развил еден слој, и љуѓето од тој слој се наречени, никако поинаку тукууу - ПЛАВУШИ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Lastojca Нед Фед 15, 2009 5:17 pm

Bleak напиша:Не ја сватиле беш сите темава... Laughing

зато понормално ке си напишиш шо бараш од нас да напишиме во темата..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 5:44 pm

Lastojca напиша:
Bleak напиша:Не ја сватиле беш сите темава... Laughing

зато понормално ке си напишиш шо бараш од нас да напишиме во темата..

Финтата е струмфот да не капират. Ај сети се кој е штрумф на форумоф? Very Happy ... и да кој е хакер на форумоф Very Happy ?
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 7:50 pm

Епа ова е веќе друго. Такви штрумфови гледам секој ден, на школа, на улица, на сите слободни активности и морам да признам дека ми е преку глава не за друго туку зато шо пропаѓа државата наша и грешат ако мислат дека некој им мава рецка. Треба да се укине емитувањето на таков вид програма.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 7:55 pm

Mary Jane напиша:Епа ова е веќе друго. Такви штрумфови гледам секој ден, на школа, на улица, на сите слободни активности и морам да признам дека ми е преку глава не за друго туку зато шо пропаѓа државата наша и грешат ако мислат дека некој им мава рецка. Треба да се укине емитувањето на таков вид програма.

Чути не идам на англиски со тебе ова година, и Гаргамел ќе требаше да го глеаш Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Jordison Нед Фед 15, 2009 10:25 pm

Jas strumfon ke go vidam nekogas za vikend, ic ne go sakam i se ponasat ko nekoj golem stego.
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 10:32 pm

И таквите штрумфови најчесто "перфектно владеат" со англискиот јазик Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Lastojca Нед Фед 15, 2009 10:41 pm

Bleak напиша:
Lastojca напиша:
Bleak напиша:Не ја сватиле беш сите темава... Laughing

зато понормално ке си напишиш шо бараш од нас да напишиме во темата..

Финтата е струмфот да не капират. Ај сети се кој е штрумф на форумоф? Very Happy ... и да кој е хакер на форумоф Very Happy ?

е де јасно беше уше првиот пат ко искоментира дек не сме сватиле...
а за овој вид штрумфови па и не знам шо да кажам во моментов,,
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 1:37 am

Jordison напиша:Jas strumfon ke go vidam nekogas za vikend, ic ne go sakam i se ponasat ko nekoj golem stego.


Тој јес да е стего ама во глана е стегнат... Smile Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 10:50 pm

Ам ај за викенди да го глеаш, ам секој ден од сабајле нашкола Evil or Very Mad
пооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооопооооооо

А ко ке не идат нашкола, тогаш празник е за нас
Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

"Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :) Empty Re: "Штрумфовите и се за ниф? Колку често гледате и критики..." :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот