Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што "паѓате"?

+54
Angelic
METALBOY
rihanna
Џими
blesava008
Ane
*Rhythm Divine*
Ivana
Џајко
Gangi
nance
ноунејм
Unforgettable
RoTkViCa
Кирил
Strange kind of woman
Ludi Milojko
Фазлија
STIFLER
xpert
Bojancha
Mule
nice
Punk
malina
James Bomb
Obibos
A GiRL
twilight
мирАл
Odyssey
Golub-Samoubica
П.
Bleak
Alexandra
комшивка
sokol
grgrgr
fairy
TONI
Jordison
The Breaking Dawn
Marej
Master
L S D
корун
Lastojca
Mary Jane
hollow
Болиглава
REGINA
pankerishte
kojgode
T&T
58 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

На што "паѓате"? Empty На што "паѓате"?

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:08 pm

Ми текна ова дур ја отворав темана за класична музика

И таму кажав, и сега ќе кажам дека паѓам на музика и музичари, пригушено светло исто..
Поклони многу сакам какви било да се, не морат да се купени, ама не паѓам на то. Не сум материјалист :D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by kojgode Сре Јан 28, 2009 10:13 pm

На мраз ако одам со мазни патики (одоздола) паѓам. bounce Иначе колку шо знам на насмевка паѓам најчесто и памет.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:19 pm

Заборајв да кажам
и јас на насмевка и харизматичност
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 10:20 pm

насмевка.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by REGINA Сре Јан 28, 2009 10:23 pm

на поглед очи во очи подолг од 3 секунди... без разлика на бојата на очите (макар и злобен поглед да е) хехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:26 pm

И јас на поглед!!!
ко ќе видиш, на се паѓам....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Болиглава Сре Јан 28, 2009 10:36 pm

Како и повеќето шеги на форумов, јас паѓам на газ ак се лизнам.

А на нешто шо паѓам кај спротивниот пол е слатка фаца и памет.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by hollow Сре Јан 28, 2009 10:54 pm

Јас од кај и да паѓам на нозе паѓам исто ко мачкине.
А ако прајме озбилен муабет најмногу паѓам на насмевкаVery Happy


Последната промена е направена од hollow на Сре Јан 28, 2009 10:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 11:07 pm

Јас паѓам на лушпа од банана, а за суштинава на темава, паѓам на манири и држење.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Lastojca Сре Јан 28, 2009 11:09 pm

на прав пат паѓам...и на остар поглед ..да не реча...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by корун Сре Јан 28, 2009 11:25 pm

На испит, на знаење и на животно искуство... На поглед и на гс.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by L S D Сре Јан 28, 2009 11:32 pm

epa jas nikogas ne pagam lalalal Razz:P
ozbilno ak prajme muabet na gs i ubaj crti Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:04 am

Оф топик паѓам на колена, вистина ко ќе пајѓам секогаш на колена пајѓам

Он топик стварно незнам, на џекој најверојатно. Neutral
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 12:08 am

На удолница, на памет, на ОСМЕХ, и поглед.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 12:10 am

оо на намигвење најмногу...на поглед уш толку...на штипење на образ....насмевка
и на талентирани машки...најмногу можда од областа на пеење...уфуф
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Jordison Чет Јан 29, 2009 12:12 am

Na nasmevka Smile
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 12:12 am

The Breaking Dawn напиша:оо на намигвење најмногу.
Мхм Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 2:05 am

Оф топик-паѓам на физичко...
трауматични искуства..... :S
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 3:39 pm

T&T напиша:Оф топик-паѓам на физичко...
трауматични искуства..... :S

Хехе! Барем се изнасмеавме!
А онај Лаки осет немат шо прајт!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 4:04 pm

Паѓам на насмевка најмногу,на мистичен поглед и слатки обравчиња,на виткана коса и не многу средена(ама со секоја шо се плеткам е со права коса).Паѓам и на мн други работи ама овие се онака поважните.Исто така сакам и онака хипички да е облечена малку,со шарпи,ланчиња.....
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 6:12 pm

на газ, на колена и често на прав пат паѓам Smile

a иначе 'паѓам' на насмевка, на поглед, на гз..
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by grgrgr Чет Јан 29, 2009 9:05 pm

јас иам на прав пат паднато...ама буквалноSmile)))))

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 9:17 pm

grgrgr напиша:јас иам на прав пат паднато...ама буквалноSmile)))))
хеаххехе и над носон беше изгребана
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 9:38 pm

да не кажам на шо се качвам, за паѓање.. и на мраз, и по скали...
иначе поглед, смисла за хумор, насмевка дефинитивно, стил, слатки зборови цмн цмн.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Alexandra Пет Јан 30, 2009 12:27 am

Најмногу на поглед.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

На што "паѓате"? Empty Re: На што "паѓате"?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот