Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 9:29 pm

да бе, а јас ко те викнав не дојде.
се мислам шо да прам...хаха
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 10:43 pm

јадам смоки со поминат рок
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Чет Јан 29, 2009 11:45 pm

kojgode напиша:Одам да се кпам.

Конечно, после толку месеци
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 12:07 am

sedam i slusam TATU
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Пет Јан 30, 2009 12:53 am

колку е мирно на форумов некако...јас мислам да си одам ајде лека нош т.е. добра ноќ.
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 1:02 am

умреф за спиење, а ме мрзит да си легнам...........?!?!?!?!?!?!?!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 9:11 pm

јадам портокал.. и ке одам сеа да гледам хрватска - полска bounce
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:12 pm

прам муабет со блажо, и се мислам кј да одам вечерва...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 9:29 pm

пикадо тро си играм!!! ак му се играт на некој ајде
Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:27 am

дремам

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Јан 31, 2009 1:35 am

корун напиша:дремам

и јас
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Јан 31, 2009 3:55 am

Ќе им го опнам по еднаш на .........
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Саб Јан 31, 2009 5:21 am

pankerishte напиша:Татко ми и Славица 1ви браџеди.Преку Азескине море сме роднини море Very Happy
Имет заедно живеено и проживеано со татко ми.хихих.
Мене цело време ме гњавеше за баба ми шо праела и ми кажвеше кај татко ми дедоми во Австрија ко ке одела и со моторот цела австро унгарија ја шетале..ахахха..
ама презакон е во приватен живот.мн подруга од на час. Twisted Evil Twisted Evil


Ах јас сум по мајка и роднина. Мама и Славица се втори брачеди. И мене секој ден ме давит со баба ми. Ко ќе влезит на час прво за баба ми прашвит. Ама вистина подруга е приватно. Вака нашкола се прајт демек лоша авторитетна личност, страв и трепет, ама ипак ја сакам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 5:27 am

Па и јас по мајка и.Грешка моја.
По баба Ангелина сум.Таа и дедо ми брат и сестра.
Абе роднини се изнајдовме Razz
Штом си по мајка и дефинитивно сме роднини.Само кои што...врска неам.
Ај на пвт
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 1:02 pm

Лелеееее се најдовтееееееее ама верви Панкер ова ак ти е брачеда не е мн да се радвиш.Лошо чупе е tongue Very Happy Бар за уба тетка да праевте муабет.Пак ме напрај партал на час зш не научив нишо.
Иначе поручвам моментално.


Последната промена е направена од TONI на Саб Јан 31, 2009 1:10 pm. Мислењето е променето 1 пати
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Саб Јан 31, 2009 1:07 pm

Се спремам за на кафе.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Саб Јан 31, 2009 1:10 pm

Ми досадвит сестра ми.
Така да, се спремам да станам од на комп и да си читам нешто
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 1:12 pm

T&T напиша:Ми досадвит сестра ми.
Така да, се спремам да станам од на комп и да си читам нешто
Се гледат кој е шефот кај вас Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Саб Јан 31, 2009 1:47 pm

Тони не се занесви многу зш ќе имаш уште лузни од мене, не ми го чепкај брачедот Mad

Иначе јас во моментов забегвам нешо, нервиве ме фаќет....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 2:52 pm

требит да одам на математика а ме мрзит...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by sokol Саб Јан 31, 2009 2:57 pm

го подмачквам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Саб Јан 31, 2009 3:02 pm

Го мавам од маса
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by SunRide Саб Јан 31, 2009 3:03 pm

Гледам со имат на форумов ново Very Happy
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 111
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 4:45 pm

Ја мавам..................... од колено Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Саб Јан 31, 2009 5:14 pm

Пишам проект за матура
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот