Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите кога сте сами дома?

+23
misticnata
REGINA
fairy
PhiLL * E
pankerishte
Obibos
Gangi
sokol
мирАл
Болиглава
Master
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
Ludi Milojko
Mary Jane
hollow
комшивка
malina
T&T
корун
Alexandra
kojgode
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Што правите кога сте сами дома?

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 9:42 pm

Дали се досадувате кога сте сами дома, или знаете да си направите одлична забава?
Викате пријатели, слушате музика до даска, вежбате или едноставно се оптегате цело време?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Alexandra Чет Јан 22, 2009 9:48 pm

Спијам или гледам филм(ама второво поретко) xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by корун Чет Јан 22, 2009 9:50 pm

Ова кај машкиве е реторско прашање.

Иначе сум пред компјутер 90% од времето.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 9:50 pm

Јас ко ќе сум сама дома најубо си поминвам. Не викам пријатели зш си уживам со самата себеси. Пуштам музика до даске, пејам на цел глас, играм и давам се од себе... Се понашам прилично несекојдневно..
Којгоде, зш ко ќе отвараш тема не кажвиш твое мислење?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 9:52 pm

Jas ko ke sum sama doma cesto znam da si napram nesto za jadenje i da si uzivam,a isto taka i mnogu filmoj gledam
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by комшивка Чет Јан 22, 2009 10:13 pm

Сеедно дали сум сама или со мојве, и онака никогаш скоро ништо не ми забранувет, ни музика гласна, ни пред компјутер да преседам 7-8 сати во денот обавезно Very Happy А то е и она најчесто шо го правам и ко ќе сум сама.. Или можам да викнам друштво за на кафе (ај да не речам комшијана Razz )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 10:20 pm

Во право си корун да прашаше женско ајде ама се знајт шо прајме машкиве ко ке сме сами
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 11:52 pm

Се релаксирам во мир и тишина...и искориствам време за долгометражни телефонски разговориSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 22, 2009 11:56 pm

Skoro nikogas ne sum sam doma (kakva shteta) Mad
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Lastojca Чет Јан 22, 2009 11:59 pm

ко ке сум сама користам телевизор зш иначе не можам да се доберам до него...ак немат нишо на тв на компјутер и радио е уклучено нон стоп и то..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:01 am

Па јас сум прилично многу време сам дома, така да иам изгустирано и не прам нешто посебно. Едина разлика ко ќе сум сам дома и ко ќе се мојве тука е шо музикава е за ептен мал степен потивка и порничи глеам без глас. I love you
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 1:05 am

ко ќе сум сама дома прам работи шо...не ги прам ко ќе не сум сама дома Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:06 am

The Breaking Dawn напиша:ко ќе сум сама дома прам работи шо...не ги прам ко ќе не сум сама дома Wink
Ај наброј нешто поинтересно шо прајш. rabbit
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 1:08 am

мн ретко сум дома(само за спиење)така да....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 7:14 am

Јас обожавам да сум сама дома, а тоа кај мене е секојдневие.
Обично ко ќе сум сама дома се обидувам да посветам повеќе време на моето спиритуално издигнување (медитирање), ама сега во последно време почнав тоа време да го искориствам за да седам пред компјутер No
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 3:38 pm

Се зрачам на компјутер и иам појќе време да го средам пубичниов регион.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 4:59 pm

Се грбавам на адаптерфорум најчесто хх, Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 5:02 pm

Вистина море чоек леее кај го отворија кај се запустија.. (Демек пред то не седев на нет по 7-8 сати минимун дневно Very Happy )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:40 pm

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:ко ќе сум сама дома прам работи шо...не ги прам ко ќе не сум сама дома Wink
Ај наброј нешто поинтересно шо прајш. rabbit

па...најчесто пуштам музика до в крај ги отварам сите врати трчам низ цел стан со дезедоранс в рака и изигравам нешо, пеам се трескам и после се прам на три и пол ко ќе се бунет соседине bounce

или фаќам да готвам зш иначе ко ќе се дома не ме оставет - премногу сум несмасна за то scratch доста се?? flowerеј да некојпат се облеквам во облекана од стариве и се филмам нешо Wink


Последната промена е направена од корун на Пет Јан 23, 2009 9:41 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : немој не ме радуј)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:26 pm

се самозадоволвам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 10:42 pm

sokol напиша:се самозадоволвам
мојме да го забележиме то...по подлактицата се глеат хахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 24, 2009 1:23 pm

mitan напиша:
sokol напиша:се самозадоволвам
мојме да го забележиме то...по подлактицата се глеат хахаха

хехе е ова болеше... silent Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Gangi Нед Јан 25, 2009 11:18 pm

рокам музика се трсе се... а ако сум расположен и порка некоја може да се симне:D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Obibos Пет Фед 06, 2009 3:51 am

Пушам цигари без срав What a Face
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by pankerishte Пет Фед 06, 2009 4:02 am

Дудлам.... Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот