Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 4 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 10:15 pm

TONI напиша:
tHeJunKy напиша:се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
Не ми се допаѓа твојов бенд.Поарно прави проби со бендојте шо ги слушаш.Ќе си пуштиш нивно цеде и рокај ги.Така нема да се направиш да звучиш ко гитар про. Smile

Инаку во врска со темава....пробвам да научам за утре психологија ама никако не можам Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
кај тетка ми тримче или?хахахаах Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:28 pm

најголемото мое задоволство
ЈАДАААМ
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 11:06 pm

pankerishte напиша:
TONI напиша:
tHeJunKy напиша:се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
Не ми се допаѓа твојов бенд.Поарно прави проби со бендојте шо ги слушаш.Ќе си пуштиш нивно цеде и рокај ги.Така нема да се направиш да звучиш ко гитар про. Smile

Инаку во врска со темава....пробвам да научам за утре психологија ама никако не можам Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
кај тетка ми тримче или?хахахаах Smile


Бегај аман шо ми збичи еден кец,морам да станам.И да ти кажам.Твојата тетка е најдобрата професорка на целиот свет Twisted Evil не за друго...зш ти е тетка Rolling Eyes
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Сре Јан 28, 2009 11:10 pm

и јас се нерирам шо не ми се учит нишо..и пијам чајче зато и висам на интернет
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Сре Јан 28, 2009 11:23 pm

Дискографија од Led Zeppelin слушам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Сре Јан 28, 2009 11:26 pm

Спуштам филмој и барам преводи.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Сре Јан 28, 2009 11:27 pm

Се скинав во учење.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by L S D Сре Јан 28, 2009 11:30 pm

slusam mn jako muzice Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 12:13 am

TONI напиша:
pankerishte напиша:
TONI напиша:
tHeJunKy напиша:се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
Не ми се допаѓа твојов бенд.Поарно прави проби со бендојте шо ги слушаш.Ќе си пуштиш нивно цеде и рокај ги.Така нема да се направиш да звучиш ко гитар про. Smile

Инаку во врска со темава....пробвам да научам за утре психологија ама никако не можам Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
кај тетка ми тримче или?хахахаах Smile


Бегај аман шо ми збичи еден кец,морам да станам.И да ти кажам.Твојата тетка е најдобрата професорка на целиот свет Twisted Evil не за друго...зш ти е тетка Rolling Eyes
отсега најдобра ке е Cool Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 1:02 am

јас се спремам за спање мисља оту је време
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:12 am

Гледам Досие Х и бегам да спијам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 7:23 pm

заминаф да се туширам, идат некој? Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 7:24 pm

Сакаш јас да дојдам?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 7:29 pm

pankerishte напиша:
TONI напиша:
pankerishte напиша:
TONI напиша:
tHeJunKy напиша:се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
Не ми се допаѓа твојов бенд.Поарно прави проби со бендојте шо ги слушаш.Ќе си пуштиш нивно цеде и рокај ги.Така нема да се направиш да звучиш ко гитар про. Smile

Инаку во врска со темава....пробвам да научам за утре психологија ама никако не можам Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
кај тетка ми тримче или?хахахаах Smile


Бегај аман шо ми збичи еден кец,морам да станам.И да ти кажам.Твојата тетка е најдобрата професорка на целиот свет Twisted Evil не за друго...зш ти е тетка Rolling Eyes
отсега најдобра ке е Cool Razz Razz


Тримчева ти е тетка!?!?!? По која линија!? И мене ми е тетка. И не и беше баш мака то да го треснит пред цел клас. Демек - Јас тебе тетка ти сум, ти требат кај мене најмногу да учиш. Многу ме изнервира тој ден ама зато и јас и го плеснав!!! И реков дека ние не сме навикнати да учиме како нејзе напамет. Леле шо поглед ми мавна тогаш.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 7:52 pm

Играм Left 4 Dead со Климе
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:56 pm

Master напиша:
pankerishte напиша:
TONI напиша:
pankerishte напиша:
TONI напиша:
tHeJunKy напиша:се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
Не ми се допаѓа твојов бенд.Поарно прави проби со бендојте шо ги слушаш.Ќе си пуштиш нивно цеде и рокај ги.Така нема да се направиш да звучиш ко гитар про. Smile

Инаку во врска со темава....пробвам да научам за утре психологија ама никако не можам Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
кај тетка ми тримче или?хахахаах Smile


Бегај аман шо ми збичи еден кец,морам да станам.И да ти кажам.Твојата тетка е најдобрата професорка на целиот свет Twisted Evil не за друго...зш ти е тетка Rolling Eyes
отсега најдобра ке е Cool Razz Razz


Тримчева ти е тетка!?!?!? По која линија!? И мене ми е тетка. И не и беше баш мака то да го треснит пред цел клас. Демек - Јас тебе тетка ти сум, ти требат кај мене најмногу да учиш. Многу ме изнервира тој ден ама зато и јас и го плеснав!!! И реков дека ние не сме навикнати да учиме како нејзе напамет. Леле шо поглед ми мавна тогаш.....
Татко ми и Славица 1ви браџеди.Преку Азескине море сме роднини море Very Happy
Имет заедно живеено и проживеано со татко ми.хихих.
Мене цело време ме гњавеше за баба ми шо праела и ми кажвеше кај татко ми дедоми во Австрија ко ке одела и со моторот цела австро унгарија ја шетале..ахахха..
ама презакон е во приватен живот.мн подруга од на час. Twisted Evil Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Чет Јан 29, 2009 7:58 pm

Драпам мадиња Very Happy
њах њах њах
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by zzz Чет Јан 29, 2009 8:24 pm

пијам јупи drunken
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 8:27 pm

облеквам гашчи Razz Razz
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 8:39 pm

чекам 15 мин некој да постират нешто.
за срамота...каква неактивност... Razz
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 8:42 pm

според постојве, 12 минути се.. шо имаш математика? иначе моментално се нервирам со интернетов.. нишо ново
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 8:45 pm

според мојон пост се 12 мин. така?
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 9:06 pm

јас сум разучена историја и мн се радвам зш добив желба денес да се образовам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 9:26 pm

tHeJunKy напиша:според мојон пост се 12 мин. така?

нормално, ти си чекал некој да напишит нешто
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 9:28 pm

Одам да се кпам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 4 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот