Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 3:43 pm

се тепам со братов
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Нед Јан 25, 2009 6:54 pm

Учам...и учам и учам...мразам недела !
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 6:56 pm

Кај си запишан бе шо учиш толку?

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 6:57 pm

Играм Mirror's Еdge и дур се онаквит пишам на форумов
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 7:23 pm

пишам апликација за работа Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 8:12 pm

пробвам да учам ...ама не иде
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 8:26 pm

Си го чешкам........... Razz кучево!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 26, 2009 12:13 am

Се опоравувам од поразот и мислам на убавите достигнувања на оваа ракометна репрезентација.
И мислам за утрешниот ден...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by zzz Пон Јан 26, 2009 12:17 am

се спремам за да си легнам
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by SunRide Пон Јан 26, 2009 2:53 am

Down driveri za laptopot Rolling Eyes
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 111
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 2:58 am

Го слушам албумов од Тоше новиов.. Crying or Very sad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by STIFLER Пон Јан 26, 2009 2:59 pm

se spremam za vozenje
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by mitan Пон Јан 26, 2009 3:02 pm

ништооо....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 3:56 pm

комшивка напиша:Го слушам албумов од Тоше новиов.. Crying or Very sad

од кј го купи?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 4:06 pm

го симнав од јукафе
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 9:04 pm

си чепкам по носот lol!
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Marej Пон Јан 26, 2009 10:08 pm

Се нервирам шо неможам да научам нишо, едноставно не ми е тука умов па сериозно размислувам да не одам утре нашкола. :/
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 10:14 pm

Marej напиша:Се нервирам шо неможам да научам нишо, едноставно не ми е тука умов па сериозно размислувам да не одам утре нашкола. :/

ќе ти ја скршам глата
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Marej Пон Јан 26, 2009 10:28 pm

Па не ој и ти на кафе ќе ојме аааааааааааај Џез ин од сабајле знајш шубо е Smile))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 1:18 am

Чекам да се врати другарка ми од Австралија во секој момент.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Alexandra Вто Јан 27, 2009 2:19 am

Дремам.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Вто Јан 27, 2009 2:18 pm

Копам по нет
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Вто Јан 27, 2009 2:30 pm

Odyssey напиша:Копам по нет
Со казма или мотика?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 5:31 pm

Лижам лижавче. Тоа што Т ми го подари.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Вто Јан 27, 2009 6:33 pm

го “бијам“ админов Болиглава
се нервирам(гледав ракомет)
свирам
слушам музика
...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот