Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? Empty Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:31 pm

Што Правите во моментов? Или пред 5 минути, освен шо го преполнвите форумов со ваши мислења

Јас сега слушам радио


Последната промена е направена од Odyssey на Саб Јан 24, 2009 9:32 pm. Мислењето е променето 1 пати
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Саб Јан 24, 2009 9:32 pm

Ја пеглам косава Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 9:33 pm

Пишам на форумов, слушам музика и на мсн пишам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:36 pm

kojgode напиша:Пишам на форумов, слушам музика и на мсн пишам.

Реков шо прајте освен на форумов шо пишите.
Немој сеа мангуп демек три работи наеднаш можам
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 9:36 pm

Слушам, дишам, растам, се развивам, мрдам со ногава и со ракава истовремено.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Саб Јан 24, 2009 9:42 pm

Болиглава напиша:Слушам, дишам, растам, се развивам, мрдам со ногава и со ракава истовремено.

Еј убо шо ме потсети, јас ќе забораев за малце да дишам.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 9:45 pm

барам вошки
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 2:25 am

Чепкам по нетов...договарам за гледање на утрешната утакмица со Данска и се трудам да не заспијам + сите кежуал работи.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Stefk0 Нед Јан 25, 2009 2:32 am

Губам време на форумов.. ЈЕЕЕЕЕ
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 2:39 am

се мислам дали да си легнам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 2:44 am

Се депримирам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 2:47 am

Marej напиша:Се депримирам.
Question
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 2:52 am

свирам... и оваона
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by psycho Нед Јан 25, 2009 3:13 am

Поринчи Гледам, па да се освежам малку cherry
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:08 am

Јас слушам vh1
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 4:10 am

дефинитивно си легвам сеа
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 5:19 am

Пишам на мсн и слушам Клеш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 5:26 am

lezam v krevet gleam emisija za zivotni i odvreme navreme navrakjam na msn da zboruvam so odredeni insomnia people
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 5:29 am

Marej напиша:lezam v krevet gleam emisija za zivotni i odvreme navreme navrakjam na msn da zboruvam so odredeni insomnia people
Jaс со Ентернет пипл зборвам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 5:31 am

am ti nogu zborvis
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 5:42 am

во моментов оставам коментар на темава
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by sokol Нед Јан 25, 2009 11:36 am

фрљам петарди
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 12:25 pm

Мавам на бас гитара
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 3:38 pm

лижам сладолед!!! Surprised
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Нед Јан 25, 2009 3:42 pm

Мава на жица ко будала.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот