Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 6 of 28 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 6:59 pm

се будам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Саб Јан 31, 2009 7:12 pm

Ja чувам сестра ми.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 7:41 pm

sokol напиша:го подмачквам
Кљунот? Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 7:42 pm

барам гитара, да си купам некоја електрика
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 8:10 pm

Слушам музика, свирам, емесен, гугле,мајспејс,хајфајф, дишам, трепкам ос очиве, ги шетам вежџиве и така и да... мисља на едно момиче хаха Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by mitan Саб Јан 31, 2009 8:12 pm

лежам:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 8:22 pm

вежбам математика (ако се лажиме пошо пишам и на форумов ) Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bezan Саб Јан 31, 2009 8:40 pm

Дремам
Bezan
Bezan
Торко
Торко

Age : 30
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 1:56 am

Пијам Вино дома и кулирам
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Нед Фед 01, 2009 2:30 am

Се крцкам во кичмава.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 01, 2009 3:09 am

tHeJunKy напиша:барам гитара, да си купам некоја електрика

пак...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by misticnata Нед Фед 01, 2009 3:15 am

се малтретирам farao
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:23 am

се спремам да одам во wc
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Нед Фед 01, 2009 3:25 am

Слушам Дорс.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 3:31 am

сечам вени....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:16 pm

се разбудвам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 2:10 pm

уживам во краткото слободно време шо го имам за денеска.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 3:55 pm

џвакам орбит (браос) cheers
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Нед Фед 01, 2009 4:00 pm

swu6am muzi43

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:05 pm

Правам ручек.Ќофтиња....ммм Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Џајко Нед Фед 01, 2009 4:32 pm

прам пауза па се враќам на уште пица :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 4:38 pm

замалвам од смеење Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Нед Фед 01, 2009 5:24 pm

Рокам.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:29 pm

ja cekam lastojcava da doletat da ojme na setnja ...?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by П. Нед Фед 01, 2009 5:47 pm

одам да ручам
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 28 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот