Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 3 of 28 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Вто Јан 27, 2009 6:38 pm

Гледам voyager и одмарам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Вто Јан 27, 2009 6:42 pm

се мислам шо да прам со животов
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 6:46 pm

Се обидувам да нацртам некоја мајца ама нишо ич Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Вто Јан 27, 2009 7:21 pm

се опуштам со музиче
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Вто Јан 27, 2009 7:37 pm

Слушам, уствари читам некој многу слаби шеги.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Сре Јан 28, 2009 1:30 am

отидов да спијам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 1:59 am

Учам ко будала...утре полагам..и ај малце пауза да седнам на ПЦ на форумов да прочачкам малце...ај да скршам нога утре Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by nance Сре Јан 28, 2009 9:51 am

naskola sum dremam pardon ya latinicava sporeti se kompjuterive.poyy
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by hollow Сре Јан 28, 2009 1:29 pm

Слушам музика и си уживам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 2:53 pm

Сама сум дома и рокаааааааааааам
yeaaaaaah
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 2:57 pm

го учам солото од Smoke On The Water Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 3:12 pm

прам чај
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 3:13 pm

комшивка напиша:прам чај
дај и за мене еден напрај... Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 3:44 pm

ајде идај.. кључот е на пенџере Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 4:03 pm

абе како те учев... кључот требит на скришното место пот серџе...
ајт идам... Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 4:42 pm

T&T напиша:Сама сум дома и рокаааааааааааам
yeaaaaaah

исто Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Сре Јан 28, 2009 5:00 pm

И јас сум сам дома, ама кулирам со многу Deeeeeeeeeeeeeep House музиче
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 5:21 pm

се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Сре Јан 28, 2009 5:22 pm

Избирам песни за ретро сет за мистер Аце
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Master Сре Јан 28, 2009 6:57 pm

Се расонвам....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 7:58 pm

фотографирав нешто
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 9:01 pm

пијам кафе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Сре Јан 28, 2009 9:03 pm

Ги сушам солзиве од мама.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 9:32 pm

tHeJunKy напиша:се “свиркам“ Very Happy со мојот бенд, Guitar Pro 5
Не ми се допаѓа твојов бенд.Поарно прави проби со бендојте шо ги слушаш.Ќе си пуштиш нивно цеде и рокај ги.Така нема да се направиш да звучиш ко гитар про. Smile

Инаку во врска со темава....пробвам да научам за утре психологија ама никако не можам Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by sokol Сре Јан 28, 2009 9:47 pm

мава на жица ко будала
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 28 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот