Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои работи најмногу ве нервираат?

+42
*UnIqUe*
s...
Рокси
Џими
KaTeRiNcE
Ane
METALBOY
p4eli4ka
RoTkViCa
Marej
folder
twilight
pankerishte
П.
zzz
Punk
sokol
nice
KikS
REGINA
mitan
Mule
комшивка
Lastojca
мирАл
fairy
The Breaking Dawn
Odyssey
Џајко
Болиглава
Ludi Milojko
T&T
Bojancha
Master
A GiRL
dzole
hollow
Mary Jane
корун
kirce
Alexandra
kojgode
46 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 02, 2009 1:47 pm

*UnIqUe* напиша:Uff me nervirat sestra mi ko ke gledat dek zaspvam i pocvit da me maltretirat:@
Ko ke nekoj se ponasat ko dugme ( t.e. ko ke naprajt edna ista rabota ili zvuk 1000000 pati vo rok od edna minuta:S)
Me nerviret glui ljuge so se praet pametni.
Me nervirat nekoj ko ke mi gi izvalkata patikine odnosno ko ke me stapnit:@
i mn drugi bezezni sitniciii xD
ama ne sum zifcaana dan se sfatime pogresno :D

иам сносено последици од ова. Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by METALBOY Саб Мај 02, 2009 4:29 pm

Најмногу ме нервирет турбо фолк песни, неможам ич, ама ич да ги поднесам
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 9:49 pm

Па мразам многу работи...ко на пример: шлапање при јадење, напорни луѓе , исмејување , кренати луѓе , премногу самоуверени и сезнајковци итн...

slatkish
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by s... Пон Мај 04, 2009 7:25 pm

е мојана не ме нервират ко ке гледам мирна е
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Пет Јун 05, 2009 1:08 pm

ме нервирет луѓе шо зборват тивко и брзо, па на секое требит да препрашвам а? шо? како? м? - и пак не сме се разбрале, па на крај јас испадвам та шо е приглува. неколку пати се иам замислено јас дан сум за на лекар да си го проверам слухов... ама не сум била tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 1:09 pm

REGINA напиша:ме нервирет луѓе шо зборват тивко и брзо, па на секое требит да препрашвам а? шо? како? м? - и пак не сме се разбрале, па на крај јас испадвам та шо е приглува. неколку пати се иам замислено јас дан сум за на лекар да си го проверам слухов... ама не сум била tongue

аааааа ИСТОВОООООООО
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 10:01 pm

4 работи имат шо мнннн ме нервирет:

1. коќе шљапат некој на јадење
2. коќе прашвит некој 'шо ќе се пофалиш' или пак 'шо имат старо/ново'
3. коќе зборвит некој мн тивко и требит по 100 пати да препрашвам
4. коќе сум занесена во нешо и на некои личности баш тогаш им теквет милион прашања и не ме оставет да мира дур не им одговорам

друго све е во поднослива мера Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Чет Јун 25, 2009 2:23 pm

и премногу ме нервирет прости луѓе, ама во иста мера ме нервирет и сложени луѓе.
штета шо не постојат особи негде измеѓу простото и сложеното.

еј да, и ме нервирет луѓе шо сосила се прат дека се интересни. НЕ СЕ.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by katusch Пет Јун 26, 2009 9:37 pm

се сложвам. НЕ СЕ!
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by П. Пет Јун 26, 2009 11:22 pm

ме нервирет луѓе шо се прат светци
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 4 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот