Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои работи најмногу ве нервираат?

+42
*UnIqUe*
s...
Рокси
Џими
KaTeRiNcE
Ane
METALBOY
p4eli4ka
RoTkViCa
Marej
folder
twilight
pankerishte
П.
zzz
Punk
sokol
nice
KikS
REGINA
mitan
Mule
комшивка
Lastojca
мирАл
fairy
The Breaking Dawn
Odyssey
Џајко
Болиглава
Ludi Milojko
T&T
Bojancha
Master
A GiRL
dzole
hollow
Mary Jane
корун
kirce
Alexandra
kojgode
46 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 7:08 pm

Мене најмногу ме нервираат некој ситници како клацкање јогурт, смс пораки(нивното пишување поточно кога се е тишина и некој до мене ми стегат на копчињата додека пишува), шмркање супа, шлапање при јадење, зборување при јадење(бидејчи летаат многу парки).
А од поголемиве работи ме нервирет глупи љуге, ко ќе ми наредвет најмногу се нервирам итд. cat
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Alexandra Сре Јан 14, 2009 7:37 pm

Да ме разбудет од сабајле или кога и да е во текот на денот ако спијам.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by kirce Сре Јан 14, 2009 7:49 pm

Мене најногу ме нервират ко ке шетат некој низ куќава во мојте интимни моменти...

страшно ме нервират то
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:25 pm

Имат некој пискави женски гласој шо ко ги слушнам да повишет тон, вријам, то се истаквит најмногу, иначе не сакам да ми чепкет во јадење или да ми туривет.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 9:26 pm

Најмногу ме нервира кога ќе ме прекинат дури зборвам, ме нервирет имитатори и лицемери, а лажење најмногу и ме нервира кога некој поставува сосем глупи прашања и очекува да одговорам (а не е можно). Да не заборам, ме нервира џвакање мастика со отворена уста.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by hollow Чет Јан 15, 2009 2:45 am

Најмногу се нервирам некој ко ке ми свртит грб или ко ке пробат да ме излажит
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 3:32 pm

Мене ме нервират ептем, коа ке добијам прашање од следниот вид: "ти шо ке се пофалиш?!" Suspect
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by A GiRL Чет Јан 15, 2009 4:20 pm

nishto kako licemerie! drugoto... (kolku mozam da se setam momentalno:P)se trpit
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 5:09 pm

Мене ме нервират брат ми најмногу......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Bojancha Чет Јан 15, 2009 5:19 pm

мене мама најчесто, иако е интересна жена...а и мн др работи, само шо бесцелно е да се спомвет...
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 32
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 6:17 pm

Можеби најиритирачки ми е кога ми ѕвони телефон додека спијам...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 15, 2009 7:03 pm

Mnogu me nervirat ko ke mi drzet predavanja i ko ke glumet ludilo Evil or Very Mad
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 10:14 pm

Ludi Milojko напиша:Mnogu me nervirat ko ke mi drzet predavanja i ko ke glumet ludilo Evil or Very Mad
Се чудам како имаш опстоено сам со себе.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 10:37 pm

Болиглава напиша:
Ludi Milojko напиша:Mnogu me nervirat ko ke mi drzet predavanja i ko ke glumet ludilo Evil or Very Mad
Се чудам како имаш опстоено сам со себе.
сеа му го рече Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 16, 2009 3:06 pm

bravo
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:00 pm

Ко ќе ми пуштет Турбо фолк музика по кафичиве.....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 3:31 am

хаха целосно се сложвам со Gjole....
или прашања од типот на "старо-ново"...
или некој ко ке незнајт со која мера да џвакат мастика...
или културно кажано ко ќе го навлажнит прстон со цел да свртит страница...
иам мн "или"
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 1:40 pm

мене најмногу ме нервират ако некој прајт нешто шо не го сакам за инает
и се иживљават... и ме нервират некој ко ке јајт ко незаситен и
невиден, се во еден залак... и ме нервират некој ко ке ми солит памет,
а немат врска за то шо го кажвит...и уште многу работи ме
нервирет...главно нервозна личност сум Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by мирАл Нед Јан 18, 2009 4:59 pm

Најмногу ме нервират ко ќе копират некој понашање од некој друг и ко ќе ми шљапат некој на јадење.....
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 6:10 pm

ко ке ме лажит некој....и ко ке каснит премногу
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 6:31 pm

..некој/а ко ке озборвит некого а всушност е полош од него, ко ќе се пуват некој а немат со шо и зошто, и ко ке ме прекинат во средина на разговор (по што ќе забележам воопшто не ме слушале).. и да.. многу ме нервират ко ќе паднит интернетов шо е често во последно време... Evil or Very Mad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Mule Чет Јан 22, 2009 9:56 am

Мене Тошо најмногу ме нервират!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by mitan Чет Јан 22, 2009 10:18 am

Mule напиша:Мене Тошо најмногу ме нервират!
и мене...незнам како успеа сабајлево во 7 и пол да ме изнервират...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:34 pm

Мене во последно време почнаа да ме нервираат ограничени луѓе, кои не ги прифаќаат туѓите мислења, ама баш воопшто.
Можеби и јас некогаш сум таква личност ама колку и да стојам до своето мислење, ги разгледувам и аргументите на другите.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 12:25 am

Mary Jane напиша:Најмногу ме нервира кога ќе ме прекинат дури зборвам, ме нервирет имитатори и лицемери, а лажење најмногу и ме нервира кога некој поставува сосем глупи прашања и очекува да одговорам (а не е можно). Да не заборам, ме нервира џвакање мастика со отворена уста.


уууууууууф да! би го рекла истото со мало дополнување... крцкање прсти, е то ме убиват хах! грозно
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот