Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои работи најмногу ве нервираат?

+42
*UnIqUe*
s...
Рокси
Џими
KaTeRiNcE
Ane
METALBOY
p4eli4ka
RoTkViCa
Marej
folder
twilight
pankerishte
П.
zzz
Punk
sokol
nice
KikS
REGINA
mitan
Mule
комшивка
Lastojca
мирАл
fairy
The Breaking Dawn
Odyssey
Џајко
Болиглава
Ludi Milojko
T&T
Bojancha
Master
A GiRL
dzole
hollow
Mary Jane
корун
kirce
Alexandra
kojgode
46 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:30 am

Koke Mi zboruvaat pojke dusi vo ist moment..
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 12:51 am

KikS напиша:Koke Mi zboruvaat pojke dusi vo ist moment..

Знам женска за ова, ама и ко ќе ти прает лице многу те нервират, ти се примеќат на лице scratch
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by nice Пет Јан 23, 2009 7:46 pm

me nerviret naporni luge, nekoj da me cepkat ili da mi duvnit vo usevo, nekoj da mi kazvit neso so ne e taka i uste da me ubedvit, tropanje gluposti so ne se na mesto, navredvenje ( pr nekoj na nekogo da navredvit, a toj e dabetar od nego) , lazenje, i tooo ne mi tekvit dr

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 7:47 pm

ме нервирет љуге шо мислет дек се нешо шо не се!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 7:58 pm

Ме нервирет здодевни луѓе шо ми брблет за свои проблеми а не ме знает а то често ми се дешават не знам кај се наоѓам секогаш јас во таква ситуација, а не сум доволно храбра да речам ПРЕСТАНИ и си чутам, си слушам и си се чудам како трошам скапоцено време.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 8:52 pm

ме нервират некој ко ќе ми кажвит со да прам и то мн.
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 9:40 pm

Ти наредвам да користиш ш место с.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 11:40 pm

лажење..
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 2:12 am

Кршење на филм.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 2:39 am

ко ке ме разбудит некој от спиење и после то цел ден ме нервират тој шо ме разбудил и го мразам! и ко ке ми го чепкаат мобилнон или компјутероф
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 26, 2009 9:26 pm

kojgode напиша:Мене најмногу ме нервираат некој ситници како клацкање јогурт, смс пораки(нивното пишување поточно кога се е тишина и некој до мене ми стегат на копчињата додека пишува), шмркање супа, шлапање при јадење, зборување при јадење(бидејчи летаат многу парки).
А од поголемиве работи ме нервирет глупи љуге, ко ќе ми наредвет најмногу се нервирам итд. cat

мене не ме нервирет глупи љуѓе..ги сожалвам... Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 10:29 pm

Мн, мн, мн ме нервират ко ќе ми пуштит смс или е-мејл испрати го ова на 5 души не знам шо несреќа глупости, срање живо Mad
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 10:42 pm

Трескања пенкала во ПиСи после решена задача.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by П. Пет Јан 30, 2009 11:20 pm

лажење и ко ќе е омаловажен некој од страна на некои ''ПАМЕТНИ''
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 11:33 pm

Kaснење,лажење и гризење нокти Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by twilight Саб Јан 31, 2009 1:28 am

најмногу ме нервирет луѓе шо лажет,прает лице,љубоморни створења,да ми наредвит некој шо да прам... и то Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 11:44 pm

ко ќе ме копират некоја (во понашање, во облеквење, во зборвење, фриз)... ама неможам да одам и да и речам да престанит, сметам дека не би било културно од моја страна. ама шо ќе прајш морат да имат и такви особи.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by mitan Нед Мар 01, 2009 11:47 pm

најмногу од се ме нервират ко ке си мислит некој дека е центар на внимание....ко ке мислит дека сите го имитирет и е најинтересна особа итн...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 11:51 pm

а пак уште појќе ме нервират некој шо ќе го преформулират коментарот, очекувајќи другиот да читат меѓу редови.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by folder Нед Мар 01, 2009 11:58 pm

Не ти го сваќам овај последниов пост ама се преценвиш многу... Не мисљам ништо лошо со ова ама така е... Прочка е прости ми Smile
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Marej Пон Мар 02, 2009 12:02 am

Ногу ме нервират устручавање и праење филмој.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Пон Мар 02, 2009 12:11 am

folder напиша:Не ти го сваќам овај последниов пост ама се преценвиш многу... Не мисљам ништо лошо со ова ама така е... Прочка е прости ми Smile

хехе.. епа ај извини и тебе (за то шо и кај тебе сум остајла таков впечаток)... лееелеее ми тргна денес со постојве за извинвење ццц

иначе оној постон шо не го сваќаш... наменет е само за др. особа. (ќе си се најт) tongue

а морам да кажам дека за копирањено сум навистина реална, ќе ви посочам и пример, ама пошо немат да знајте за која зборвам... во некоја друга прилика Smile
п.с та не е член на форумов да не ме разберите погрешно... ама морав да напишам дека ме жифцират.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by folder Пон Мар 02, 2009 2:05 am

REGINA напиша:
folder напиша:Не ти го сваќам овај последниов пост ама се преценвиш многу... Не мисљам ништо лошо со ова ама така е... Прочка е прости ми Smile

хехе.. епа ај извини и тебе (за то шо и кај тебе сум остајла таков впечаток)... лееелеее ми тргна денес со постојве за извинвење ццц

иначе оној постон шо не го сваќаш... наменет е само за др. особа. (ќе си се најт) tongue

а морам да кажам дека за копирањено сум навистина реална, ќе ви посочам и пример, ама пошо немат да знајте за која зборвам... во некоја друга прилика Smile
п.с та не е член на форумов да не ме разберите погрешно... ама морав да напишам дека ме жифцират.
Е сеа многу ми е неубо No Не јадам лајна често и зто ми е некако криво... Извини Sad Crying or Very sad Rolling Eyes
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Пон Мар 02, 2009 2:17 am

извини за шо? Very Happy

ценам то шо сум критикувана пошо ми помагат да се попрам. Така да, требит да ти речам јас фала, а не ти мене извини. Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by folder Пон Мар 02, 2009 2:21 am

REGINA напиша:извини за шо? Very Happy

ценам то шо сум критикувана пошо ми помагат да се попрам. Така да, требит да ти речам јас фала, а не ти мене извини. Wink
Smile Very Happy Smile cheers
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот