Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои работи најмногу ве нервираат?

+42
*UnIqUe*
s...
Рокси
Џими
KaTeRiNcE
Ane
METALBOY
p4eli4ka
RoTkViCa
Marej
folder
twilight
pankerishte
П.
zzz
Punk
sokol
nice
KikS
REGINA
mitan
Mule
комшивка
Lastojca
мирАл
fairy
The Breaking Dawn
Odyssey
Џајко
Болиглава
Ludi Milojko
T&T
Bojancha
Master
A GiRL
dzole
hollow
Mary Jane
корун
kirce
Alexandra
kojgode
46 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 3:18 pm

...да ме гњавит некој со глупи прашања или прашања на кои имам одговорено веќе... ко ќе ми се заебит нешто шо го имам планирано долго време...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 20, 2009 3:39 pm

мене ме нервират ко ке прајт некој нешто по 100 пати...на пр. тато ко ке провервит дали е се исклучено дома или не знам шо,100 пати го отворат и затворат фричидерон, да се осигурат, или вратана влезна ја тресит и ко ке е заклучена...дан мојт некој да ја отворит,или на радионо ко ќе му прајт уклучи исклучи и мн др работи...а исто ме нервират горенаведеното со прашањата хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 9:10 pm

јас се нервирам во моментов ко ке ми се прајт некој џек......ко ке ми глумат лудило..уфф мн се нервирам

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 9:12 pm

BRAINIACЅ
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Ane Сре Апр 22, 2009 8:31 pm

Мн. ме нервират некој коке ме прашвит 100 пати исто прашајне а вејке го знајт... се нервирам за коса да ме чепкет и коке на некој ништо не му чинит и за се сите му се криви и ми се издерават без причина.
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 22, 2009 9:42 pm

Ane напиша:Мн. ме нервират некој коке ме прашвит 100 пати исто прашајне а вејке го знајт... се нервирам за коса да ме чепкет и коке на некој ништо не му чинит и за се сите му се криви и ми се издерават без причина.
И ко ќе ти побарат некој мастика или парфем хахахаха
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 9:51 pm

а да...ме нервират и ко ќе прајме муабет поќе луѓе и некој не слушат и ме терат после да му кажвам јас пак НЕК ТИ КАЖИТ ТОЈ ШО КАЖВЕЛ ОСТАЈ МЕ ДА ДИШАМММММ !!!!

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 22, 2009 9:54 pm

Најногу мразам ко ќе некој ми се прајт паметен демек ми дават совети а појма немат од то,за барајне нешо не мразам а и мразам лицемерие,се сакам влице да кажам и истото секој шо го мислит да ми кажит а не да ми менвит тема ау нешо .
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 9:58 pm

мразам ко ќе пијам нешто да ми побарат некој а ми е срам да му речам дека не сакам.....сепак мислам не е хигиенски од исто шише или сладолед Embarassed

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Апр 22, 2009 10:51 pm

јас мразам ко ке јадам нешто, некој последното да ми го изејт.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 11:02 pm

The Breaking Dawn напиша:јас мразам ко ке јадам нешто, некој последното да ми го изејт.

е то не го давам хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Апр 22, 2009 11:12 pm

RoTkViCa напиша:
The Breaking Dawn напиша:јас мразам ко ке јадам нешто, некој последното да ми го изејт.

е то не го давам хаха

јас го давам ак ми го побарет scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Џими Чет Апр 23, 2009 12:45 am

Ме нервирет многу клошари
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 23, 2009 12:53 am

Мене ме нервират само една особа која си ги упропасти сите шанси да ми бидит пријателка.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Рокси Чет Апр 23, 2009 11:42 pm

Ме нервирет луѓе шо се потпишвет по форуми и такви работи вака: името_годините
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Болиглава Пет Апр 24, 2009 1:01 am

simpaticen_94

(K)

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 3:18 pm

me nervirat nekoj ko ke kasnit zs mrazam da cekam
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by *UnIqUe* Чет Апр 30, 2009 7:58 pm

Uff me nervirat sestra mi ko ke gledat dek zaspvam i pocvit da me maltretirat:@
Ko ke nekoj se ponasat ko dugme ( t.e. ko ke naprajt edna ista rabota ili zvuk 1000000 pati vo rok od edna minuta:S)
Me nerviret glui ljuge so se praet pametni.
Me nervirat nekoj ko ke mi gi izvalkata patikine odnosno ko ke me stapnit:@
i mn drugi bezezni sitniciii xD
ama ne sum zifcaana dan se sfatime pogresno :D
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by *UnIqUe* Чет Апр 30, 2009 8:00 pm

The Breaking Dawn напиша:
RoTkViCa напиша:
The Breaking Dawn напиша:јас мразам ко ке јадам нешто, некој последното да ми го изејт.

е то не го давам хаха

јас го давам ак ми го побарет scratch


Ne laziii Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Чет Апр 30, 2009 8:43 pm

ме нервират џвакање мастика со отворена уста. прво кај ти е културата и друго ги пљукаш тие околу тебе и плус некој мојт да видит шо имаш јадено последно, и на шо личиш во фацата така рашљапкан... ама увидов дека многу луѓе требит да се вратат на првите лекции за бон тон.

и ме нервират думбалица со она свирчено ко ќе свирит без осет сега при подготовкиве за парадава... абе кај застанвит секогаш зад мене пред најгласно да свирнит... абе абе... ко ќе излезам од сала ми свират ушиве дур не стигнам дома.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by s... Чет Апр 30, 2009 8:44 pm

абе та цела свирната е ама ај..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by TL Чет Апр 30, 2009 9:10 pm

Многу ме нервират некој кога ќе гледам ТВ или работам нешто и сум внесена во тоа и тогаш ќе најдит да ме прашат нешто,да ми досадвит и не можам да поднесам едноставно од кожа ме ваѓа и ми иде да го килл :@
TL
TL
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Чет Апр 30, 2009 9:24 pm

хехехе мене обично ме нервират така нешо слично сестрами, ко ќе седнит да гледат со мене филм... а не го пратела на почетокот... и ова и е:
цеце зш оваја на овај онака? зш вака изреагира зш не инаку? зш ова бело а не црно? сега шо требит да се случит? зш така? и сега? шо требит да напрајт оваја сега? а онај? а тој до него? а та измеѓу? како се викат? аааа јас си мислев инаку... зш да не се викат инаку појќе би и одговарало. а на почетокот како почна све? е како мојт така да почнало? зш? ак било така зш сега не е појќе? а? а? а?????? ................... *n пати
мислам ја свативте поентава Smile ... не ми е лесно Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Angelic Пет Мај 01, 2009 11:27 pm

мразам бе нарциси! секој втор збор им е ЈАС .. ЈАС... ЈАС.... Suspect
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Мај 02, 2009 1:35 am

KaTeRiNcE напиша:Најногу мразам ко ќе некој ми се прајт паметен демек ми дават совети а појма немат од то,за барајне нешо не мразам а и мразам лицемерие,се сакам влице да кажам и истото секој шо го мислит да ми кажит а не да ми менвит тема ау нешо .
Исто така и себичност!
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои работи најмногу ве нервираат? - Page 3 Empty Re: Кои работи најмногу ве нервираат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот