Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би ве изненадило најмногу?

+30
Наташа
James Bomb
noviot
malina
tHeJunKy
Bleak
nice
Master
T&T
мирАл
Ludi Milojko
Жбафта
комшивка
psycho
mitan
Lastojca
Jordison
Calypso*
sokol
nance
Odyssey
Џајко
Bojancha
Mary Jane
корун
kojgode
Fantom
kirce
Болиглава
Alexandra
34 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Alexandra Сре Јан 14, 2009 7:46 pm

Мене на пример најмногу би ме изненадило некој да ми дајт ружа скината од бавча и мојт да имат и по некој трн ама не ми пречит xD ....и то...ќе си се радвам xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Болиглава Сре Јан 14, 2009 7:48 pm

Би ме изненадило да добијам СМС при вршење голема нужда.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by kirce Сре Јан 14, 2009 7:58 pm

ко ке сум парк на сред журка да снемат струја

леле со ке се дешавааат мнооогу јако
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 8:00 pm

Би ме изненадило вечерва да изгубам биљарт, и то ногу.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 8:09 pm

Би ме изненадило да не се изврши атентат врз Барак Обама.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:22 pm

Ак си поминам вечерва убо
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 9:19 pm

Да се разведет мама и тато...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Bojancha Чет Јан 15, 2009 5:29 pm

да се вразумит една особа...и некој да ми дајт карта за америка ...а се радвам на секакви ситници од сакана особа....
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 5:46 pm

Би ме изненадило кога Болиглава би имал повеќе мислења од Фаундерот! Very Happy Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 5:47 pm

Џајко напиша:Би ме изненадило кога Болиглава би имал повеќе мислења од Фаундерот! Very Happy Very Happy
Моментално сум трет. Ван од конкуренција сум.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:11 pm

Би ме изненадило корун и администраториве да го избришет форумов од интернет.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by nance Саб Јан 17, 2009 3:19 pm

Би ме изненадило Тошо да ни казит колку метра му е курон.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:21 pm

би ме изненадило некој да е појак од мене
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Calypso* Саб Јан 17, 2009 3:26 pm

sokol напиша:би ме изненадило некој да е појак од мене
во која смисла ? пофаца да е или физички појак ? Smile
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Jordison Нед Јан 18, 2009 8:22 pm

Najmnogu bi me iznenadilo dur sedam na kompjuter da dojt baba, da se napucit i da mi prnit
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:23 pm

Или да дојт, да се напучит и нешо друго да ти речит....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 8:26 pm

иу!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Jordison Нед Јан 18, 2009 8:30 pm

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee brat ne taka :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:32 pm

Немат да те изненадит? Twisted Evil хаха
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 8:35 pm

nance напиша:Би ме изненадило Тошо да ни казит колку метра му е курон.
баш нишо чудно ако е во метри....немат да е никакво изненадување
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:37 pm

хаха
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by psycho Пон Јан 19, 2009 7:08 pm

Би ме изненадило, по некоја слуајност Корун да се откажит од форумоф, и мене да ме зејт како рандом Forum dzek! Pro fraer znaes!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 7:22 pm

Да ми звонит телефонон за излегвење вечерва Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 9:15 pm

нишо кул сум јас...cool
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 9:28 pm

Bi me iznenadilo nance da dajt nesho, posho toj e opshto poznat samo po zemanje (za rezerva da imat)
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот