Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој/што ве смее најмногу?

+40
katusch
Ivana
Mule
pankerishte
Лејди ин ред
RoTkViCa
Gallowsraven
*UnIqUe*
REGINA
METALBOY
Ane
MoNiToO
lost girl
Bleak
dancing_girl
folder
комшивка
PhiLL * E
Lucybell
П.
Master
misticnata
mitan
Џајко
tHeJunKy
grgrgr
Fantom
xpert
Jordison
fairy
мирАл
hollow
malina
T&T
Ludi Milojko
Marej
The Breaking Dawn
kojgode
Mary Jane
Болиглава
44 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 7:21 pm

Прашањево мислам дека е јасно.
Мене најмногу ме смеет некој шеги шо излегвет од нашево друштво, глупи вицој и слично... Вас?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 7:29 pm

Мене ме смејт Медека и уш некои фаци шо учет со мене (мултиталентирани шегобијци), а најлесно мојт тато да ме насмејт.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by kojgode Нед Фед 08, 2009 7:33 pm

Мене многу работи ме смеет. А иначе појќе сакам поинтелегентни шеги, сарказам итн. Нешто ко на Фрејзер.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 08, 2009 7:51 pm

мене вицој ич не ме смеет глупи ми се и не ги разбирам
најмногу искрено ме смеет глупи луѓе Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Marej Нед Фед 08, 2009 7:55 pm

kojgode напиша:Мене многу работи ме смеет. А иначе појќе сакам поинтелегентни шеги, сарказам итн. Нешто ко на Фрејзер.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 08, 2009 8:41 pm

Разни шеги
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 9:00 pm

Најмногу се смеам на глупи вицој зш од шо се глупи, немам друга реакција на нив... Ме смејт многу сестра ми, и глупи брукајнци на час...За многу работи се смеам, ама најмногу за глупости. Исто се смеам на мали бебчиња ко ќе паднет на газ
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 9:07 pm

Се смеам на многу работи ама најмногу на лапсуси
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by kojgode Нед Фед 08, 2009 9:08 pm

T&T напиша:Најмногу се смеам на глупи вицој зш од шо се глупи, немам друга реакција на нив... Ме смејт многу сестра ми, и глупи брукајнци на час...За многу работи се смеам, ама најмногу за глупости. Исто се смеам на мали бебчиња ко ќе паднет на газ
Мене бочно ко ќе паѓет појќе ме смеет. cheers
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 9:10 pm

kojgode напиша:
T&T напиша:Најмногу се смеам на глупи вицој зш од шо се глупи, немам друга реакција на нив... Ме смејт многу сестра ми, и глупи брукајнци на час...За многу работи се смеам, ама најмногу за глупости. Исто се смеам на мали бебчиња ко ќе паднет на газ
Мене бочно ко ќе паѓет појќе ме смеет. cheers
Е вакви работи многу ме смеет. Laughing Laughing Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 9:12 pm

kojgode напиша:
T&T напиша:Најмногу се смеам на глупи вицој зш од шо се глупи, немам друга реакција на нив... Ме смејт многу сестра ми, и глупи брукајнци на час...За многу работи се смеам, ама најмногу за глупости. Исто се смеам на мали бебчиња ко ќе паднет на газ
Мене бочно ко ќе паѓет појќе ме смеет. cheers
Еј да... Исто и ко ќе икет.. Златциња
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 9:23 pm

Од личностиве најмногу Нанче ме смејт
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by мирАл Нед Фед 08, 2009 10:18 pm

Најпојќе ме смејт другар ми Столе Манга!!! Ми откажвет стомачниве не можам да станам другиот ден!!! Smile
А се смеам мн на Штаб, ги иам на двд и обожавам да ги глеам особено диско и немаиљ хаха Razz , а да и сомнително лице!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by fairy Пон Фед 09, 2009 12:35 am

јас на вицој, посебно на тие за Чак Норис, се смеам и на глупости често :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 12:44 am

Mene Igor me smejt najcesto:D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by T&T Пон Фед 09, 2009 12:25 pm

Не знам како заборјав да го спомнам kojgode. Од смеење, ми се соодвит по голема нужда (ај да се изразам културно демек) Ама она, да не мојш да си дозволиш
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by xpert Пон Фед 09, 2009 1:14 pm

На скриена камера знам многу да се смеам:D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Болиглава Пон Фед 09, 2009 1:15 pm

И Кољо шо учит со мене многу ме смејт.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by xpert Пон Фед 09, 2009 1:16 pm

Хахахахаха и мене. И со Величе некој ко ке се карат.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Fantom Пон Фед 09, 2009 1:21 pm

Мене во последно време најмногу ме смејт Ниџо по филозофија. Идат на час мортус пијан, не знајт шо предавал прошлиот час, ќе му речиш испитвевте, и една иста лекција три недели ќе ја раскажвит. Плус ко ќе почнит да запишвит отсутни и му кажвиш некој од друг клас или Стојан Вртикапов да го запишит, па го запишит и после барат да бришел „кулектор“...
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by T&T Пон Фед 09, 2009 1:50 pm

Fantom напиша:Мене во последно време најмногу ме смејт Ниџо по филозофија. Идат на час мортус пијан, не знајт шо предавал прошлиот час, ќе му речиш испитвевте, и една иста лекција три недели ќе ја раскажвит. Плус ко ќе почнит да запишвит отсутни и му кажвиш некој од друг клас или Стојан Вртикапов да го запишит, па го запишит и после барат да бришел „кулектор“...

хахахаха
Да во право си и мене ми е моментално најутка од сите професори. Мене ме маткат ќе ти донесам ќе ти донесам материјал за проектната веќе од пред нова година. Ветрушка
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by grgrgr Пон Фед 09, 2009 9:42 pm

sve zivo i divo me smejt mene,za segine od xpert da ne prajme muabet

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 10:38 pm

Achmed the dead terrorist :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 1:26 am

најмногу можам сам да си се насмеам(ко ќе филозофирам за веќе истрескани зелени), а иначе Блажо го држит местото број еден, и то убедливо. Very Happy Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Џајко Вто Фед 10, 2009 1:31 am

Најмногу од сите стружани ме смеет!!!!! Јоно, мите, кико...
хахахахаха

НААААААААААААЈМНОГУ ДРАГИ ЧОКОЛАДНИОН


Последната промена е направена од Џајко на Вто Фед 10, 2009 1:32 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : го заборајв драги :D)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот