Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој особини најмногу ве нервираат?

+32
Џими
Marej
Punk
ноунејм
Жбафта
Ivana
fairy
комшивка
REGINA
xpert
Mule
TONI
Џајко
STIFLER
pankerishte
grgrgr
Master
Lastojca
sokol
корун
malina
Bleak
Mary Jane
mitan
misticnata
hollow
kojgode
мирАл
Alexandra
T&T
psycho
Stefk0
36 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 7:11 pm

Прилично јасна тема и ај сеа да видам шо ќе кажите Laughing
Иначе да почнам.. . . ме нервирет ептен голема дрскост кај некој Razz. . Мразам пак некој шо ќе јајт лајна зад грб . . ак си имат проблеми чоекон нек си кажит в лице.. а друго во моментов незнам Razz
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by psycho Сре Фед 04, 2009 7:15 pm

Ме нервираат луѓе кои се облекуваат во костим од кобила, и се парат со коњ!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by T&T Сре Фед 04, 2009 9:35 pm

psycho напиша:Ме нервираат луѓе кои се облекуваат во костим од кобила, и се парат со коњ!
исто и мене
исто ме нервират неискреност, дрскост, ограниченост....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Alexandra Сре Фед 04, 2009 9:43 pm

Дволичност.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 9:46 pm

И на мене тоа дволичноста доста присутна! И мн ме нервирет арогантни луѓе, се прает "џекој" во секоја смисла на зборот
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by kojgode Сре Фед 04, 2009 10:08 pm

Мене најмногу ме нервират дволичност и лицемерие, јадење лајна не толку зш 90% од љугево понекоеш изедвет по некое лајно мање више.


Последната промена е направена од kojgode на Сре Фед 04, 2009 10:55 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 10:22 pm

Ме нервирет луѓе кој гледет само за нивниот гз и би напрајле се за нив да им е убо а исто така ме нервирет и некој шо мислет кузнајт шо се и се чаламет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by misticnata Сре Фед 04, 2009 10:24 pm

многу ме нервират ко ќе каснит некој т.е не е одговорен за работи или пак ко ке работет некоја работа да ја остает не довршена и да почвет друга, и јас не сакам дволочни луѓе а ги имат многу и мразам луѓе со предрасуди
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by mitan Сре Фед 04, 2009 10:54 pm

мн ме нервирет луге шо се прает сосила нешто шо не се:S:S
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 04, 2009 11:23 pm

Ме нервирет плагијатори во секоја смисла, а лицемери најмногу мразам, ама мислам дека не се посебно опасни. Се нервирам ко ќе гледам исфорсирани луѓе, очигледно дека си играат некоја улога шо не е за нив и на крај, многу се нервирам кога некој толку неприродно и хистерично ги изразува емоциите и неконтролирано им приоѓа на нештата, пропратено со пиштење и потресвење...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 11:26 pm

Мразам двооличност, и мн мразам ко ќе се зезам со некој а тој вреѓат... да се немало осет за зафрканција ни малку, мразам ко ќе каснит некој ептен многу јас давам 15 мин толеранција иначе Smile и така

и да заборајф мразам и оговарање и лајна јадење зад грб обично сакам искреност и директност
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by malina Сре Фед 04, 2009 11:28 pm

Ме нервират лицемерие,дволичност и злоба,а најмногу една личност која ги поседува овие три особини хеххехее
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by корун Сре Фед 04, 2009 11:29 pm

Ак се нервират некој за глупости ме иритират. Иначе не сакам пикала и вообразени персони.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 11:51 pm

да каснит некој,зад грб јадење лајна-зато јас влице се кажвам и др работи ама овие посебно а да и пред нозе некој да ми ојт
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Lastojca Сре Фед 04, 2009 11:53 pm

самобендисаност, лицемерие и лажење ако мојт да се вметнит најмногу ме нервират кај чоек ако лажит ..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 12:45 am

ЛАЖЕЊЕ, каснење, и јадење лајна зад грб.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by grgrgr Чет Фед 05, 2009 1:20 pm

dvolicnost.lazenje i licemerie

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by pankerishte Чет Фед 05, 2009 4:50 pm

Лицемерие,Каснење,Лицемерие,Дрскост,Лицемерие,Лажење....
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by STIFLER Чет Фед 05, 2009 10:21 pm

Lastojca напиша:самобендисаност, лицемерие и лажење ако мојт да се вметнит најмногу ме нервират кај чоек ако лажит ..
ме нервирет и некој шо мислет кузнајт шо се и се чаламет
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by pankerishte Пет Фед 06, 2009 1:44 am

STIFLER напиша:
Lastojca напиша:самобендисаност, лицемерие и лажење ако мојт да се вметнит најмногу ме нервират кај чоек ако лажит ..
ме нервирет и некој шо мислет кузнајт шо се и се чаламет

И ова плус Wink
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Џајко Пет Фед 06, 2009 2:04 am

дволичност ептен
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by TONI Пет Фед 06, 2009 2:08 am

Слично шо на секој го нервират или приближно.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Mule Пет Фед 06, 2009 8:48 pm

СЕБИЧНОСТ! Ме нервират некој ко ке ја земит и последната кременадла!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by xpert Пет Фед 06, 2009 9:03 pm

И мене дволичност ме нервират многу.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by REGINA Саб Фед 07, 2009 2:07 am

вообразеност... т.е личности шо живеат во свет каде шо ги газат другите околу себе.

се трудам да ги елиминирам таквите (во буквална смисла на зборот) Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот