Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен дел од машкото тело

+36
sweet
Gallowsraven
REGINA
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
PhiLL * E
noviot
mitan
sharmantna
malina
П.
nice
Punk
Жбафта
The Breaking Dawn
fairy
комшивка
Lastojca
grgrgr
T&T
Master
dzole
STIFLER
Лана
sokol
karov
Болиглава
kojgode
Bojancha
корун
Ludi Milojko
Alexandra
Mary Jane
Lucybell
Marej
40 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by noviot Чет Фед 05, 2009 12:24 am

очниве капаци
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 73
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Вто Фед 10, 2009 12:30 am

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Model01


Ме привлече типов, имат убај црти...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Lucybell Вто Фед 10, 2009 12:32 am

Mary Jane напиша:Омилен дел од машкото тело - Page 4 Model01


Ме привлече типов, имат убај црти...

ушиве не му чинет lol!
иначе убав е Wink
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 31
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 6:13 pm

Lucybell напиша:
Mary Jane напиша:Омилен дел од машкото тело - Page 4 Model01


Ме привлече типов, имат убај црти...

ушиве не му чинет lol!
иначе убав е Wink

да го имаш по темница немат толку да ги забележиш ушите Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 6:41 pm

Пубичните Влакна!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 31
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by *Rhythm Divine* Сре Мар 04, 2009 7:41 pm

1. Не да е многу висок,ни многу низок
2. Да има мускули...
3. ДА ИМА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Smile
4. Да има убав гз
5. Да е убав на фаца
6. Да има убав карактер
(се на се не се најдвит таков..)
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 05, 2009 8:32 pm

хмм...
1.Карактер,најбитна работа, да мојш ко со чоек муабет да си напрајш
2.Темен тен уфф нешо најпоке шо сакам
3.Насмевка
4.Гзе :D
доста е ова не барам многу
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 10:56 pm

уфффф да почвам да кажвам???

1.темен тен
2.зелени(можит и плави) очи
3.МУСКУЛИИИИИИИИИИИИ (обавезно)
4.висок
5.преееслатка насмевка со бели збчиња
6.ТРАПЕЕЕЗ(во буквална смисла Twisted Evil )
7.да тропат зелени
8.да е нормален..... хехех
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by KaTeRiNcE Саб Мар 07, 2009 3:35 pm

хехе то да е ненормален фала богу...заборајф да го напишам
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 3:41 pm

KaTeRiNcE напиша:хехе то да е ненормален фала богу...заборајф да го напишам


НЕнормален или нормален/?// хехехехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 5:07 pm

мене омилени ми се само фацата и остатокот од телото хехехех... само то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Gallowsraven Нед Мар 08, 2009 5:56 pm

Стомак... Да имат продолжени линии на препони. XD
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 30
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by комшивка Нед Мар 29, 2009 10:51 pm

а јас се прашвам кој сакам да ми дојт во темница или вие ќе одлучите ? Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by sweet Пет Апр 03, 2009 7:20 pm

па вака физички да е мускулест не мн , да имат убо усте слатко , убав осмех,боја на очи не е битна да е повисочко детето така средно не некоја талпа од две метри.карактер да не е флегма,да е енергичен,да имат смисла за хумор,да не е мн зрел ама да не е ни ептен незрел во лешникот-мозокот и то... кој имат барем некоја од овие карактеристики нека се јавит а и ќе забораев газе така симпатично да имат

sweet
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 8:58 pm

комшивка напиша:а јас се прашвам кој сакам да ми дојт во темница или вие ќе одлучите ? Very Happy
Ако испадна работата ние да одлучиме еве јас кажвам дек нејкам да ти дојдам ни в темница ни на светло. Еден паметен чоек помалце.
sweet напиша:па вака физички да е мускулест не мн , да имат убо усте слатко , убав осмех,боја на очи не е битна да е повисочко детето така средно не некоја талпа од две метри.карактер да не е флегма,да е енергичен,да имат смисла за хумор,да не е мн зрел ама да не е ни ептен незрел во лешникот-мозокот и то... кој имат барем некоја од овие карактеристики нека се јавит а и ќе забораев газе така симпатично да имат
Абеее, а ти да се јавиш кај Сабина најубо, вака тешко.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 31
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by комшивка Саб Апр 04, 2009 12:46 am

sweet напиша:па вака физички да е мускулест не мн , да имат убо усте слатко , убав осмех,боја на очи не е битна да е повисочко детето така средно не некоја талпа од две метри.карактер да не е флегма,да е енергичен,да имат смисла за хумор,да не е мн зрел ама да не е ни ептен незрел во лешникот-мозокот и то... кој имат барем некоја од овие карактеристики нека се јавит а и ќе забораев газе така симпатично да имат

ја имаш утнато темава.. то е идеално машко. овде се зборвит за омилен(и) дел(ови) од тело..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 1:09 am

епа тогаш убо газе да имат Very Happy а кај сабина можда и ќе појдам Laughing

sweet
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:50 am

Да не е плав! прво и основно..

е сега -
*Полни усни
*Височок
*со газе
*да не е слаб Smile
*убави заби да имат
и др....... . .. .. .. .. . . не ми текнуват. ХМ.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 9:50 am

*Rhythm Divine* напиша:1. Не да е многу висок,ни многу низок
2. Да има мускули...
3. ДА ИМА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Smile
4. Да има убав гз
5. Да е убав на фаца
6. Да има убав карактер
(се на се не се најдвит таков...)

Дур мислиш така... така и ќе бидит... малу позитиф муд... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 4:02 pm

и бај д веј.. сите сме оф -топик!

требат да кажиме омилен дел од машко тело а не каков сакаме да ни е принцот!


си ја поправам грешката од погоре..

значит:

Усни.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 9:55 pm

Uf uf ...vaka:
1. Pogled
2.G'z ama epten sexy ( ito sexy spored moj kriteriumi)
3.Oci
4.Stil
i aj da ne se samo 4. nek se 5.Ef da recam .... nek licit na Zac Efron( se zezam sekako)
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 9:57 pm

Uffff kako sum zaborajla.... da imat uba nasmevka ova na prvo mesto go redam i sekako pravi zabi... makar i nemorat da se epten pravi...t.e. kako bilo be :D
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Џими Саб Мај 09, 2009 6:47 pm

Има има ретко убави заби. Више ретки него убави али... то е.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 31
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 4 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот