Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен дел од женското тело?

+18
mitan
folder
Alexandra
комшивка
Mule
мирАл
Gangi
dzole
Џајко
T&T
Fantom
Ludi Milojko
nance
sokol
kojgode
Jordison
Болиглава
Blume
22 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Омилен дел од женското тело?

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 8:57 pm

Знам дека секој имат различен па зато пуцајте...
Мене ми е:
Омилен дел од женското тело? Ass
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Болиглава Саб Јан 10, 2009 8:58 pm

Од не-ерогениве: Коса(не мрсна)
Од ерогениве: исто ко Blume
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Jordison Нед Јан 11, 2009 3:02 am

Noze, neam kirilica edotovajte me :D

и И немаш Smile


Последната промена е направена од корун на Нед Јан 11, 2009 3:04 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : шега омг)
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 3:15 am

Нозе најмногу ме палет па после преминвам на гз. Значит одам од долу нагоре.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 3:13 pm

на прво место да е лична а после од нозе на горе
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by nance Нед Јан 11, 2009 3:32 pm

да имат уба фаца да ми фатит око и правилно гзе а во цицкине ак саат ко талпа нек е .
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 12, 2009 12:03 am

sekoj del od zenskoto telo mi e omilen afro
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 3:38 am

Ludi Milojko напиша:sekoj del od zenskoto telo mi e omilen afro
А од Деа?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:35 pm

Мене ноктите, нарочито ко ќе се ко од на нива копање и три недели несечени.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 6:06 pm

Иако сум женско, ќе прокоментирам.
Иако машките најмн сакаат гради и задник, сепак има и поубави и пограциозни делови од женското тело.Пример-грб,прсти,стомак,раце,нога...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 6:10 pm

Коса дефинитивно најмногу мојт да ме привлечит!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 2:32 pm

А гребло .. би те привлекло ?
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 2:52 am

цице највеќе поштувам не преголемо не премало таман за рука
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:20 pm

Најпрво уба на фаца, зш погледот отпозади мојт мн мн мн да измамит, после то најразлични атрибути Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 10:07 pm

Pa celoto telo
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Mule Вто Јан 20, 2009 12:40 am

Кратка коса и полна цицка! pirat

afro - Мањак!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 1:05 am

Џајко напиша:Коса дефинитивно најмногу мојт да ме привлечит!

Озбилен си? Јас на пример кај машкиве многу многу и не ја гледам косата, пошо поголем процент од нив и не се замарет со фризурата, или пак им е слична (кратка си е кратка), или знает да утнет.. (не дека ние женскиве сме секогаш ок, да се разбериме, ама сепак мислам дека појќе се грижиме).
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 1:08 am

комшивка напиша:
Џајко напиша:Коса дефинитивно најмногу мојт да ме привлечит!

Озбилен си? Јас на пример кај машкиве многу многу и не ја гледам косата, пошо поголем процент од нив и не се замарет со фризурата, или пак им е слична (кратка си е кратка), или знает да утнет.. (не дека ние женскиве сме секогаш ок, да се разбериме, ама сепак мислам дека појќе се грижиме).
Да бе. И мене ме привлеквит коса, сериозно.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 1:12 am

Интересно знајш.. А какви сакате најмногу? (не среденост, туку долги - кратки, боја, виткана пеглана итн) Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 1:12 am

комшивка напиша:Интересно знајш.. А какви сакате најмногу? (не среденост, туку долги - кратки, боја, виткана пеглана итн) Smile
Долга, црна, виткана.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 1:15 am

Ах ти си заљубен во некоја со таква коса, дефинитивно.. I love you Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Џајко Вто Јан 20, 2009 1:16 am

долга, црна, права (во репче ваква коса мн ме палит)
блеелееее
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Alexandra Вто Јан 20, 2009 1:18 am

Мене не ме палит коса кај машко ама сакам да ја чепкам и да си играм ....лалалаSmile
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 1:22 am

комшивка напиша:Ах ти си заљубен во некоја со таква коса, дефинитивно.. I love you Very Happy
Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 1:24 am

Јас неам одредена должина и боја и глеам само убо средена да и е не ме палит многу то.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот