Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен дел од машкото тело

+36
sweet
Gallowsraven
REGINA
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
PhiLL * E
noviot
mitan
sharmantna
malina
П.
nice
Punk
Жбафта
The Breaking Dawn
fairy
комшивка
Lastojca
grgrgr
T&T
Master
dzole
STIFLER
Лана
sokol
karov
Болиглава
kojgode
Bojancha
корун
Ludi Milojko
Alexandra
Mary Jane
Lucybell
Marej
40 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:13 am

Ајде жени.


Јас сум за:
1. височина (став)
2. лице
3. рамејнца
4. гз
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Lucybell Пон Јан 12, 2009 2:23 am

1.Поглед
2.Усни
3.Височина(став)-го украдов од кај Мареј
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:30 am

Аа заборајв и поглед, многу битна работа.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 3:02 am

Хехе, конечно една типична женска тема:D

Кај машко најмногу сакам:
1. Убо лице (да нема клапнати уши)
- очи
- правилен нос
2. Мускулести раце (ама не премногу)
3. Рамен стомак

И битно е како оди и да се носи со стил:D
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Alexandra Пон Јан 12, 2009 5:08 am

1.Насмевка
2.Став на одење
3.Рамена,стомак и гради
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 12, 2009 4:36 pm

lele na napaleni gospojciii cherry Embarassed
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:42 pm

Зш им кавариш атмосфера тошо?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 7:27 pm

Можда сака да ги искаже своите скриени страсти.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 7:57 pm

Мареј напиша:Ајде жени.


Јас сум за:
1. височина (став)
2. лице
3. рамејнца
4. гз

И да нагласам дека многу ретко тој шо ми се свиѓат одговарат на овие критериуми.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bojancha Пон Јан 12, 2009 9:26 pm

Епа вака
1. висок и убо да ојт
1. секси гзенце
1. насмевка и поглед
1. смисла за хумор (ова е карактер веке)
1. поголемки усни

се ми е на прво место... а ако е црн ваквиот, или ак знајте некој таков, одма да ми се јавите....АМА ОДМА Cool
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bojancha Пон Јан 12, 2009 9:26 pm

хуху исто ко мареј, ретко ваков да се најт...нешо секогаш им фалит
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 9:36 pm

Bojancha напиша:Епа вака
1. висок и убо да ојт
1. секси гзенце
1. насмевка и поглед
1. смисла за хумор (ова е карактер веке)
1. поголемки усни

се ми е на прво место... а ако е црн ваквиот, или ак знајте некој таков, одма да ми се јавите....АМА ОДМА Cool

Благовремено ќе те известиме Smile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 9:37 pm

Bojancha напиша:хуху исто ко мареј, ретко ваков да се најт...нешо секогаш им фалит

Ама сетете се дека никој не е совршен Crying or Very sad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 9:42 pm

Убо шо не потсети..Wink
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 10:18 pm

Bojancha напиша:Епа вака
1. висок и убо да ојт
1. секси гзенце
1. насмевка и поглед
1. смисла за хумор (ова е карактер веке)
1. поголемки усни

се ми е на прво место... а ако е црн ваквиот, или ак знајте некој таков, одма да ми се јавите....АМА ОДМА Cool
Бојанча дали може да ни кажеш зошто сакаш црн да е? Или ова е реторско прашање?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 10:23 pm

kojgode напиша:Бојанча дали може да ни кажеш зошто сакаш црн да е? Или ова е реторско прашање?
Изгледа има читано некои добро познати статистики за црните луѓе.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by karov Вто Јан 13, 2009 1:11 am

yyyyyy САМО АТРИБУТКИТЕ Smile
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bojancha Вто Јан 13, 2009 1:27 am

леле настрани, не мислев на толку црни...иако не се ни тие на одемт ...мислев, на црна коса, па и брада, ама не брадиште...и така натака
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by sokol Вто Јан 13, 2009 4:53 pm

омилен дел од машкото тело ми беше задникот се додека не го запознав корун
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Лана Сре Јан 14, 2009 1:18 pm

Пошо некако измешано ми е се во постојте горе да си разделам јас:

Значи ДЕЛОВИ

1. очина мили и убај
2. осмех златен (усте благо)
3. гз, раце, нозе, гла, врат,стомак, гради то се да си имат

ОСОБИНИ

1. висок и снажен
2. мило да ме глеат
3. да тропат зелени


п.с. имат еден таков, значи надежта не е изгубена Embarassed
Лана
Лана
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 20
Хоби(работа) : Ем хоби, ем работа...
Забавен? : Нормално

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Сре Јан 14, 2009 10:03 pm

Омилен дел од машкото тело Sma
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 10:05 pm

Омилен дел од машкото тело Nerd

Морав
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 10:07 pm

Го обожавам Дени од ЦСИ Embarassed I love you
Пример за супер машко, иако не е толку многу убав, сепак е многу згоден и е многу интелигентен.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 10:08 pm

корун напиша:Омилен дел од машкото тело Nerd

Морав


Толку му е NERD фацава...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 10:10 pm

Koрун ќе е таков ако продолжит со овај рејт да сејт на компјутер.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот