Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

+21
Punk
RoTkViCa
Рокси
METALBOY
A GiRL
Mule
malina
Џајко
sokol
xpert
mitan
комшивка
Fantom
The Breaking Dawn
Lucybell
Болиглава
Mary Jane
T&T
Master
kojgode
Наташа
25 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Наташа Саб Јан 17, 2009 4:56 pm

Значит, по кој дел од телото ве препознавет луѓено?
Сеа би требало да кажам мене по шо ме препознавет, ама нишо не ми теквит и зато ќе си чутам. Suspect
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 5:18 pm

Meне по гзов ме познавет и зато само ако се зад мене ми викет Кокан, Кокан иначе тешко да ме препознает.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:14 pm

по косава....мислам..
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 10:34 pm

И јас мислам дека ме знаат по косата, ама дефинитивно најспецифичен дел од телото ми се ушињата. Едното ми е поискривено. И шо? Слатки ми се :D:D
п.с. Мастер, заборај да кажиш в кој дел од твоето тело најмн се зјапат Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:20 pm

T&T напиша:И јас мислам дека ме знаат по косата, ама дефинитивно најспецифичен дел од телото ми се ушињата. Едното ми е поискривено. И шо? Слатки ми се :D:D
п.с. Мастер, заборај да кажиш в кој дел од твоето тело најмн се зјапат Wink


Т ќе те убијам знајш дека тој дел од своето тело најмногу го мразам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 1:19 am

А јас најмногу го сакам
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 1:36 am

Кај мене мислам дек насмевката е препознатлива, не знам, нек кажет тие шо ме знает од на форумов...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:31 am

МЏ се согласувам!
Т тешко тебе!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:00 pm

Устава ваљда? scratch
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Lucybell Нед Јан 18, 2009 5:28 pm

Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

очите Embarassed
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 19, 2009 5:08 am

мислам косава....
мн љуѓе ми имет речено дек личам на француска пудлица WinkWinkWinkWinkWink

или мн често ми се дешават да шетам и некој да ми се обратит со - "Електрично фризурче" - не знам баш дали ова е позитивна или негативна ствар Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 5:14 am

По ноктите на нозете, Орел ме викет другариве.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:33 am

Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

вистина имаш уба уста...........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 2:33 pm

Бемкава до носов Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Болиглава Пон Јан 19, 2009 6:26 pm

Master напиша:
Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

вистина имаш уба уста...........
Ти демек ме знајш?


Последната промена е направена од Болиглава на Вто Јан 20, 2009 2:37 am. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Наташа Пон Јан 19, 2009 6:30 pm

The Breaking Dawn напиша:мислам косава....
мн љуѓе ми имет речено дек личам на француска пудлица WinkWinkWinkWinkWink

или мн често ми се дешават да шетам и некој да ми се обратит со - "Електрично фризурче" - не знам баш дали ова е позитивна или негативна ствар Wink
Џојн д клаб. Smile

Иначе, ак е комбинирано со циничен осмех, тоаш е негативно, а ак е комбинирано со ,сакам да те гала-а-ам, поглед тоаш е позитивно (нешо ко демек комплимент). Smile
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Вто Јан 20, 2009 2:21 am

Болиглава напиша:
Master напиша:
Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

вистина имаш уба уста...........
Ти демек ме знајш или пак со слабиов сарказам?


те знам........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by mitan Вто Јан 20, 2009 2:29 am

болиглава...обожавателки??!:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Наташа Вто Јан 20, 2009 12:42 pm

Мирни бре Smile
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Fantom Вто Јан 20, 2009 3:13 pm

Master, кој си шо си од кај си, дал те знам јас тебе по некоја случајност?
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 6:31 pm

Fantom напиша:Master, кој си шо си од кај си, дал те знам јас тебе по некоја случајност?
Женско е ја имат во претставете се мојт и неслучајно да ја знајш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 1:52 pm

Fantom напиша:Master, кој си шо си од кај си, дал те знам јас тебе по некоја случајност?


Ме знајш од поодамна а сега веќе и сконта која сум Smile
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Fantom Сре Јан 21, 2009 2:44 pm

Тачно така, Мастерот веќе не е така загадочен. SmileШо е најбитно муабетов е тесно поврзан со целта на темава.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by xpert Сре Јан 21, 2009 8:26 pm

Шо сум висок Smile а посебен дел незнам
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 8:29 pm

xpert напиша:Шо сум висок Smile а посебен дел незнам
Очи и коса.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот