Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен дел од машкото тело

+36
sweet
Gallowsraven
REGINA
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
PhiLL * E
noviot
mitan
sharmantna
malina
П.
nice
Punk
Жбафта
The Breaking Dawn
fairy
комшивка
Lastojca
grgrgr
T&T
Master
dzole
STIFLER
Лана
sokol
karov
Болиглава
kojgode
Bojancha
корун
Ludi Milojko
Alexandra
Mary Jane
Lucybell
Marej
40 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Сре Јан 14, 2009 10:12 pm

Не е онај Дени од ЦСИ, дечко ми е. Ама личит на него и зато го смешале со натписон.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 10:33 pm

Мареј напиша:Не е онај Дени од ЦСИ, дечко ми е. Ама личит на него и зато го смешале со натписон.

Сеа, не се срами да кажиш дека Дени ти е дечко tongue Секој би се гордеел со вакво парче...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by STIFLER Сре Јан 14, 2009 11:38 pm

Мареј напиша:Ајде жени.


Јас сум за:
1. височина (став)
2. лице
3. рамејнца
4. гз
A ti so tvoite sposobnosti mislish deka bi zadovolila eden vakov tip..samo prashvam Embarassed
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Marej Чет Јан 15, 2009 2:46 am

Секој со својте соништа. Wink
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 3:52 pm

Омилен дел подлактицана од Каро! (к) хах
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 4:30 pm

Мареј напиша:Омилен дел од машкото тело - Page 2 Sma

тотално се сложувам. сон на секоја девојка....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bojancha Чет Јан 15, 2009 5:16 pm

корун ак пратиш уш некој онаков ретардиран, постојт можност да не избркаш сите од форумов!
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 5:19 pm

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Nerd

На ваков мислеше?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 5:21 pm

Во овај можам да се заљубам, ме палет наочарине...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 5:22 pm

Мене фризурана...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 5:54 pm

Pogled
Usni (ne podrazbirat samo polni)
Ramenici
G'ZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!
Race
DOlga kosa e sexy isto
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by grgrgr Чет Јан 15, 2009 10:58 pm

1.насмевка и очи
2.висок
3.секси гзенце
4.малце мускули ама не премногу (да не е ко триаголник отпревртен)

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by корун Пет Јан 16, 2009 3:50 am

grgrgr напиша:1.насмевка и очи
2.висок
3.секси гзенце
4.малце мускули ама не премногу (да не е ко триаголник отпревртен)
Ок, знајме Тиле како изгледат Rolling Eyes
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Lastojca Пет Јан 16, 2009 6:15 pm

Добра вечер! Добро ве најдов на форумов!
Мојот прв коментар мораше да е на ова тема..
после долго размислување заклучив дека доста омилен дел од машкото тело е совршено обликуваниот гз..бели зби...рамејнци широки....и то е во главно !
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:21 pm

Јас заклучив дека неам баш некој омилен дел од машкото тело Sad

Појќе сум за психички изглед
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bojancha Пет Јан 16, 2009 9:54 pm

како то психички изглед? Shocked Very Happy Very Happy
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 10:03 pm

Bojancha напиша:како то психички изглед? Shocked Very Happy Very Happy

па како размислуват, како се понашат, дали имат мозок, дали држит струја Razz и слични работи.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 1:30 am

Искрено, јас мислам колку е одвнатре, толку е однадвор (има исклучоци). Затоа што, ако особата е интелигентна, тој/таа ќе има и свој одреден шарм без оглед на тоа колку е убав/а.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 2:25 am

корун.. жити мене распрашај се за дечково погоре на сликава, дали имат женска.. многу ми се сфиѓат, баш вакви сакам.. (и број мојш да ми дајш ако имаш) Laughing
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 2:28 am

а освен вакви.. (шала на страна) височина + убава насмевка + убав гз = доволно на прв поглед Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 2:54 pm

насмевка, гзенце, стомак, да е висок и со мускули, ама во никој случај развиотка...Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Bojancha Пон Јан 19, 2009 12:58 am

psihava imat izgled? kako i da e...korun zabraneto ti e prakanje na onakvi retardi!
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:49 am

Голема грешка било овие ѕвездичкиве шо ги доби Evil or Very Mad
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 19, 2009 4:54 am

1. поглед
2. од
3.став
4. рамејнца
5. прсти на нозете ( е веќе ова е чудно ама..обожавам бе)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:14 am

Bojancha напиша:psihava imat izgled? kako i da e...korun zabraneto ti e prakanje na onakvi retardi!

ак некогаш учиш психологија ќе разбереш....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од машкото тело - Page 2 Empty Re: Омилен дел од машкото тело

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот