Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

+21
kojgode
METALBOY
Наташа
hollow
Џајко
folder
nance
мирАл
комшивка
STIFLER
sokol
zzz
RoTkViCa
bojan_acm
fairy
REGINA
Bleak
Болиглава
Lastojca
Mary Jane
The Breaking Dawn
25 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 19, 2009 1:07 am

за вас не знам ама при самата помисла дек некој идат да ме скокоткат запагам од смеење и почвам да губам контрола...особено пред сестра ми...немат осет Neutral
иначе мн ме скокоткат ко некој ке ми тргнит врвца од патика то ми е нешто најсмешно tongue tongue

вас? Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 19, 2009 1:11 am

Имам големи проблеми со оваа појава. Мхогу скокотлива особа сум. Ако некој пробвит да ме скокотнит, е тогаш тешко него, можам да го удрам не сакајќи и имам јаки рефлекси одма почвам да се тргам настрана. Не можам никако да спречам смеење од скокоткање. Чаре некое?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Lastojca Чет Мар 19, 2009 1:12 am

јас сегде имам скокот ..ама сегде...а најмн на стапалва и брат ми ко ке сакат да ме мчит знајт дек то ми е слаба точка и не можам нишо да му напрам зш воздух неам од смеење
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Болиглава Чет Мар 19, 2009 1:20 am

Секој дел. Не се гордеам, се нервирам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 1:55 am

Викет демек кој имат премногу скокот првата брачна ноќ ќе му биде жешка, а јас неам ич скокот така да не ќе дочекам брачна ноќ ваљда... која иронија еј... Smile хех Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by REGINA Чет Мар 19, 2009 6:15 pm

ич скокот. нигде, нишо, никако. ама само една слаба точка.. хе не ја кажвам tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by fairy Чет Мар 19, 2009 6:21 pm

јас имам секаде скокот, буквално...и неможам да се воздржам, некогаш и се нервирам ако некој ме малтретират многу..хахаха
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by REGINA Чет Мар 19, 2009 6:27 pm

Bleak напиша:Викет демек кој имат премногу скокот првата брачна ноќ ќе му биде жешка
fairy напиша:јас имам секаде скокот, буквално...и неможам да се воздржам, некогаш и се нервирам ако некој ме малтретират многу..хахаха

епа ако е она точно шо го кажвит блек за првата брачна ноќ... блазеси ти Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by bojan_acm Чет Мар 19, 2009 6:44 pm

Цело тело ми скокотливо скоро секој дел. То е многу лошо ви кажвам од искуство
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by RoTkViCa Чет Мар 19, 2009 6:56 pm

како и сите пред мене ....имам премногу скокот и јаки рефлекси Very Happy Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by zzz Чет Мар 19, 2009 7:37 pm

надколено одма со два прсти ак ме фатет збесфам то ми е слаба точка
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by sokol Чет Мар 19, 2009 7:50 pm

речиси немам скокот
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by STIFLER Чет Мар 19, 2009 8:07 pm

sokol напиша:речиси немам скокот
Си реков Very Happy
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by комшивка Чет Мар 19, 2009 9:45 pm

стапалава.. инаку немам многу скокот на други места
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 10:57 pm

Ко мртов коњ сум! Никаков скокот Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by nance Чет Мар 19, 2009 11:13 pm

Полојнава и стапалава на други места осет со полиција.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by folder Чет Мар 19, 2009 11:35 pm

Зависит кој ке ме чепнит и во каква ситуација Very Happy
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Џајко Чет Мар 19, 2009 11:35 pm

folder напиша:Зависит кој ке ме чепнит и во каква ситуација Very Happy

ак те чепнит тоше...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by hollow Чет Мар 19, 2009 11:36 pm

Само на полојнава
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by hollow Чет Мар 19, 2009 11:36 pm

Ак те гадичнит Тоше бегај колку шо те држет нозете зш лошо ти се пишит
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:38 pm

Најскокотлив дел ми е ноктов до левата страна на показалецот на десната рака Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Наташа Чет Мар 19, 2009 11:41 pm

мирАл напиша:Ко мртов коњ сум! Никаков скокот Razz
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by folder Чет Мар 19, 2009 11:53 pm

Џајко напиша:
folder напиша:Зависит кој ке ме чепнит и во каква ситуација Very Happy

ак те чепнит тоше...
Ќе бегам Smile
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 10:24 pm

нај осетлив сум на нозеве а другите делови можам да ги контролирам (сложено е) What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by kojgode Вто Мар 24, 2009 11:07 pm

Не е многу сложено лесно се контролират.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање? Empty Re: Кој дел од вашето тело е осетлив на скокоткање?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот