Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

+30
RoTkViCa
Џими
ноунејм
*Rhythm Divine*
The Breaking Dawn
tHeJunKy
Наташа
комшивка
Bleak
МаКсач
blesava008
Џајко
noviot
PhiLL * E
Angel Girl
CASUAL90
Lastojca
mitan
мирАл
A GiRL
Кирил
REGINA
Ludi Milojko
Marej
folder
Mary Jane
sokol
корун
kojgode
Болиглава
34 posters

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Вто Јан 27, 2009 8:25 pm

А шо да кажам јас... одев и во абакус и во писи истовремено... а?

тие што ме знаат ... видеа шо лајно се напраив... побудалев од две математики... сањав косинус синус.... коа ке јадев во пајнцава косинуси синуси јадев... шо е воа... ?

да кажам јас нешо ... да иам можности да најдам некаква бомба па да му го кренам тоа писито у ваздух горе високо...па да си ги лади јајцата у некоја бавча таму и да им објаснува на своите растенија и домачи животињи за животните мудрости и за реакцијата на луѓето згазени од математичката пресметка која со години се шири во неговите вени и артерии(помножено по 3 пати)...


а сеа вие како сакате мислете ... не вреди за тие пари таму шо му се даваат ... тоа лајно треба да У**Е !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Вто Јан 27, 2009 10:15 pm

PhiLL * E напиша:А шо да кажам јас... одев и во абакус и во писи истовремено... а?

тие што ме знаат ... видеа шо лајно се напраив... побудалев од две математики... сањав косинус синус.... коа ке јадев во пајнцава косинуси синуси јадев... шо е воа... ?

да кажам јас нешо ... да иам можности да најдам некаква бомба па да му го кренам тоа писито у ваздух горе високо...па да си ги лади јајцата у некоја бавча таму и да им објаснува на своите растенија и домачи животињи за животните мудрости и за реакцијата на луѓето згазени од математичката пресметка која со години се шири во неговите вени и артерии(помножено по 3 пати)...


а сеа вие како сакате мислете ... не вреди за тие пари таму шо му се даваат ... тоа лајно треба да У**Е !


хахах ... епа сеа како да ти кажам... не ти е никој крив шо незнајш да си го средиш животот... и како прво одиш во приватни школи ПО СВОЈА ЖЕЛБА ДЕТЕЕЕ! Very Happy сакаш одиш сакаш не одиш.
а то шо ја мразиш математиката неморат да значит дека некој требит да умрит за то, капираш?
(со ова шо го напишав не ми беше во план да вреѓам или нешо сори ако така би сватил) Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by noviot Вто Јан 27, 2009 10:24 pm

да бе да го запишиш во такво школо, и после за ручек да ти барат биквадратна со 2 непознати (која ке сакат да ја зачинит со неколку децимали), и за десерт тангента на кружница со радиус 5cm со прелив од 3ти корен од 8 на n-та
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 10:28 pm

Ако се отворит приватно училиште таму Ангел ќе перит мозоци и ќе си напрајт армија од ангелковци мали и ќе сакат да напрајт светска доминација!!! 100%
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by noviot Вто Јан 27, 2009 10:30 pm

Џајко напиша:Ако се отворит приватно училиште таму Ангел ќе перит мозоци и ќе си напрајт армија од ангелковци мали и ќе сакат да напрајт светска доминација!!! 100%
сакаш да кажиш дека ангел би можел да стане македонскиот Хитлер?
:D:D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 10:34 pm

Да, но ќе биде попознат под иметно Ангел Писи Македонски
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Вто Јан 27, 2009 10:36 pm

ај ок сеа, да сме реални, ни армија ни светска доминација, туку чоекон ќе си напрајт уба пара ( и заслужена )

а за коментарон со јадењено...плс слези во реалност Very Happy хехехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Чет Јан 29, 2009 10:44 pm

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:А шо да кажам јас... одев и во абакус и во писи истовремено... а?

тие што ме знаат ... видеа шо лајно се напраив... побудалев од две математики... сањав косинус синус.... коа ке јадев во пајнцава косинуси синуси јадев... шо е воа... ?

да кажам јас нешо ... да иам можности да најдам некаква бомба па да му го кренам тоа писито у ваздух горе високо...па да си ги лади јајцата у некоја бавча таму и да им објаснува на своите растенија и домачи животињи за животните мудрости и за реакцијата на луѓето згазени од математичката пресметка која со години се шири во неговите вени и артерии(помножено по 3 пати)...


а сеа вие како сакате мислете ... не вреди за тие пари таму шо му се даваат ... тоа лајно треба да У**Е !


хахах ... епа сеа како да ти кажам... не ти е никој крив шо незнајш да си го средиш животот... и како прво одиш во приватни школи ПО СВОЈА ЖЕЛБА ДЕТЕЕЕ! Very Happy сакаш одиш сакаш не одиш.
а то шо ја мразиш математиката неморат да значит дека некој требит да умрит за то, капираш?
(со ова шо го напишав не ми беше во план да вреѓам или нешо сори ако така би сватил) Smile


regina whoever u r ... ne e deka jas ja mrazam matematikava ... naprotiv sakam matematika ... nego ne go sakam ona kopileto ... angelica... i zena mu .... i profesorite... i skoloto negovo ... i lajnata so gi prodava za golemi pari...
(со ова шо го напишав не ми беше во план да вреѓам или нешо сори ако така би сватилa)
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пет Јан 30, 2009 7:39 pm

PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:

а сеа вие како сакате мислете ... не вреди за тие пари таму шо му се даваат ... тоа лајно треба да У**Е !


хахах ... епа сеа како да ти кажам... не ти е никој крив шо незнајш да си го средиш животот... и како прво одиш во приватни школи ПО СВОЈА ЖЕЛБА ДЕТЕЕЕ! Very Happy сакаш одиш сакаш не одиш.
а то шо ја мразиш математиката неморат да значит дека некој требит да умрит за то, капираш?
(со ова шо го напишав не ми беше во план да вреѓам или нешо сори ако така би сватил) Smile


regina whoever u r ... ne e deka jas ja mrazam matematikava ... naprotiv sakam matematika ... nego ne go sakam ona kopileto ... angelica... i zena mu .... i profesorite... i skoloto negovo ... i lajnata so gi prodava za golemi pari...
(со ова шо го напишав не ми беше во план да вреѓам или нешо сори ако така би сватилa)

Ти згрешиле нешо со то шо постигнуваат успех насекаде? хахаха не се секирај нема нишо навредливо во горенапишаното за мене... и не продава лајна... продава знаење и високи стандарди.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 7:59 pm

ke te preporacam za portparol kaj angele ... se gleda deka bi bila uspeshna...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пет Јан 30, 2009 8:02 pm

ако беше комплимент фала Smile
ако имаше нешо шо требит да го прочитам меѓу редови не успевам некако да прочитам... Smile
енивеј, сепак секој има право на свое мислење Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:54 am

Само пази, статистиките покажаа дека во Писи еден од три вработени колабират на работно место....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Саб Јан 31, 2009 1:40 pm

REGINA???? Дали ти имаш лично праено муабет со Ангел и со жена му????
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Саб Јан 31, 2009 1:53 pm

Да. Повеќе пати, и секогаш ми се наоѓале за нешто.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:09 am

super e toa... a i on ubavo zboruva :D


"ke gi naredime loncinjata na mesto ... "
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Чет Фед 12, 2009 2:16 am

хехе патетика !!
е па луѓе ако не ви се допаѓа писи па не ојте таму!! Razz
а да и заборавив Surprised PhiLL*E колку да знаеш дека пак на крај за матура спас во писи ке бараш!! Razz


Последната промена е направена од blesava008 на Чет Фед 12, 2009 2:26 am. Мислењето е променето 2 пати.
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 12, 2009 10:18 pm

Се мрднав јас едно време со математикава... одев и Абакус и Писи ... ама сеа Абакус само си одам ...и неам некои последици во мозочниов предел ко шо имав порано ... сеа сум опуштен уживам во животот и не ме фаќаат никакви депресии со кои што би можел да си наштетам на мојот организам.

МАТУРА НЕ ПОЛАГАМ .... со врски ќе поминам ... груевски ми е тетин...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пет Фед 13, 2009 12:27 am

PhiLL * E напиша:Се мрднав јас едно време со математикава... одев и Абакус и Писи ... ама сеа Абакус само си одам ...и неам некои последици во мозочниов предел ко шо имав порано ... сеа сум опуштен уживам во животот и не ме фаќаат никакви депресии со кои што би можел да си наштетам на мојот организам.

МАТУРА НЕ ПОЛАГАМ .... со врски ќе поминам ... груевски ми е тетин...


Груевски а? ... жалам шо ќе те разочарам... ама пубо уште одсега излези си од филмчето дека нема да полагаш матура. Дека...хехеххе ЌЕ полагаш.

п.с последиците во мозочниот предел секогаш се трајни, онака информативно за твоево горенапишано.
позз
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Marej Пет Фед 13, 2009 12:29 am

Бооо буквалисти, еј.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:34 am

Marej напиша:Бооо буквалисти, еј.
Кажи, а ?
Не сфаќаат луѓево дека јас саде цел живот во заЕбанции ми има поминато Smile

Ако ме знаеш ќе сфатиш одма шо е работава ... така да ни груевски нема да може да помогне аххаахаа
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Пет Фед 13, 2009 12:42 am

PhiLL * E напиша:Се мрднав јас едно време со математикава... одев и Абакус и Писи ... ама сеа Абакус само си одам ...и неам некои последици во мозочниов предел ко шо имав порано ... сеа сум опуштен уживам во животот и не ме фаќаат никакви депресии со кои што би можел да си наштетам на мојот организам.

МАТУРА НЕ ПОЛАГАМ .... со врски ќе поминам ... груевски ми е тетин...

и шо мислиш ти дек тој ке ти го прегледвит тестот за матура?!
аха да!! важит!!
ти дете ко ке полагаш матура Груевски ке му е битна само фотелјана ова само чисто информативно а не твојот тест Razz
а дека ке бараш спас ке бараш!!! Laughing
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:50 am

ама мене сфаќаш дека не ми е гајле ... ќе се јави тетин ... таму и таму не е сеа битно каде и ќе му каже на чичкото тој и тој не е сеа битно кој да ме пушти онака ... и така јас ќе си поминам ... вие гледајте си вие да си положите... оти јас тетин ми е тука !
Сакам и да истакнам нешто друго...


Видов во погорните постој таму ... дек нешто Р се зезате со тетин ми ... епа да ви кажам ради тоа Р тој е еден од најсимпатичните политичари што некогаш постоеле а и постојат... е така ... а вас ... неам зборови за вас... како би ви било вас некој да ве зеза за говорна мана?

и не ме замарајте поќе оти размислив и решив да не се замарам јас со вас оти вие со мене да ... е така ај сеа одам да се чујам со тетин !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Пет Фед 13, 2009 10:37 pm

PhiLL * E напиша:ама мене сфаќаш дека не ми е гајле ... ќе се јави тетин ... таму и таму не е сеа битно каде и ќе му каже на чичкото тој и тој не е сеа битно кој да ме пушти онака ... и така јас ќе си поминам ... вие гледајте си вие да си положите... оти јас тетин ми е тука !
Сакам и да истакнам нешто друго...


Видов во погорните постој таму ... дек нешто Р се зезате со тетин ми ... епа да ви кажам ради тоа Р тој е еден од најсимпатичните политичари што некогаш постоеле а и постојат... е така ... а вас ... неам зборови за вас... како би ви било вас некој да ве зеза за говорна мана?

и не ме замарајте поќе оти размислив и решив да не се замарам јас со вас оти вие со мене да ... е така ај сеа одам да се чујам со тетин !


Поздав од мене до тетин ти Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пет Фед 13, 2009 11:38 pm

PhiLL * E напиша:


Видов во погорните постој таму ... дек нешто Р се зезате со тетин ми ... епа да ви кажам ради тоа Р тој е еден од најсимпатичните политичари што некогаш постоеле а и постојат... е така ... а вас ... неам зборови за вас... како би ви било вас некој да ве зеза за говорна мана?

прво да не ме разбериш погрешно, немам нишо ПРОТИВ, ама и немам нишо ЗА политика, и немав во план да се зезам за говорна маана, ама ти ако го сваќаш то така.. твој проблем Smile

REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by noviot Саб Фед 14, 2009 3:46 am

REGINA напиша:
а за коментарон со јадењено...плс слези во реалност Very Happy хехехе
а иначе јас мртов сериозен бев.... Basketball
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 3 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот