Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

+30
RoTkViCa
Џими
ноунејм
*Rhythm Divine*
The Breaking Dawn
tHeJunKy
Наташа
комшивка
Bleak
МаКсач
blesava008
Џајко
noviot
PhiLL * E
Angel Girl
CASUAL90
Lastojca
mitan
мирАл
A GiRL
Кирил
REGINA
Ludi Milojko
Marej
folder
Mary Jane
sokol
корун
kojgode
Болиглава
34 posters

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 10:44 pm

Што мислите за оваа шпекулација? Дали мислите дека е паметно првиот човек во градот Ангел Писи да отвори вакво училиште? И дали утре би го пуштиле вашето дете во ова училиште?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:46 pm

Јас би се запишал на ова училиште. И би го пуштил своето дете доколку професорите не се прават џекови.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 10:47 pm

Јас не, би му ја уништил младоста
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 10:50 pm

јас би го пуштил во абакус таму е забавно и безбедно
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:55 pm

sokol напиша:јас би го пуштил во абакус таму е забавно и безбедно
Но дали газдата на абакус е доволна економска потпора, како Ангел во случајов, за да отвори приватно основно училиште?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 12:29 am

kojgode напиша:
sokol напиша:јас би го пуштил во абакус таму е забавно и безбедно
Но дали газдата на абакус е доволна економска потпора, како Ангел во случајов, за да отвори приватно основно училиште?

Веднаш да ви одговорам НЕ.

Нема шанси јас да запишам мое дете во ПиСи, ќе има доживотни трауми...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 3:44 am

Mary Jane напиша:Нема шанси јас да запишам мое дете во ПиСи, ќе има доживотни трауми...
Зошто образложи?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:21 am

Ојш една година писи, требит све да ти е јасно
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 1:35 pm

Болиглава напиша:Зошто образложи?

Јас одев едно време во ПиСи, ама многу лошо ми влијаеше работната стратегија на здравјето, а и сега си велам, не ми требаше такво темпо, зш пак си знаев математика пред да одам и отпосле, кај мене немаше шо да се попрај. Мислам дека пренапорно е темпото таму и мислам дека таков начин за логичко учење математика не е исправен. Инаку секоја чест на тие шо одат таму и шо стварно им треба ПиСи.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 7:43 pm

Mary Jane напиша:
Болиглава напиша:Зошто образложи?

Јас одев едно време во ПиСи, ама многу лошо ми влијаеше работната стратегија на здравјето, а и сега си велам, не ми требаше такво темпо, зш пак си знаев математика пред да одам и отпосле, кај мене немаше шо да се попрај. Мислам дека пренапорно е темпото таму и мислам дека таков начин за логичко учење математика не е исправен. Инаку секоја чест на тие шо одат таму и шо стварно им треба ПиСи.
Чие е детево??
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 7:44 pm

folder напиша: Чие е детево??

Па тоа би било моето идно дете:D
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 7:48 pm

Mary Jane напиша:
folder напиша: Чие е детево??

Па тоа би било моето идно дете:D
Shocked
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 7:51 pm

folder напиша:
Mary Jane напиша:
folder напиша: Чие е детево??

Па тоа би било моето идно дете:D
Shocked

Да заклучиме, поради моето лично искуство со ПиСи, моето дете шо ќе го имам по 10-15 години нема да го запишам таму. Сеа појасно е?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 7:56 pm

Да заклучиме, јас не те прашвев за твоето дете туку те прашвам на кого си олку паметна?
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 8:04 pm

Јас не сум ич паметна, а мојот став за ПиСи е таков каков што е. Јас не го наметнувам моето мислење, ниту пак го напаѓам ПиСи, ниту пак се сметам за многу паметна.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 8:09 pm

Mary Jane напиша:Јас не сум ич паметна, а мојот став за ПиСи е таков каков што е. Јас не го наметнувам моето мислење, ниту пак го напаѓам ПиСи, ниту пак се сметам за многу паметна.
Mary Jane напиша:Јас одев едно време во ПиСи, ама многу лошо ми влијаеше работната стратегија на здравјето, а и сега си велам, не ми требаше такво темпо, зш пак си знаев математика пред да одам и отпосле, кај мене немаше шо да се попрај. Мислам дека пренапорно е темпото таму и мислам дека таков начин за логичко учење математика не е исправен. Инаку секоја чест на тие шо одат таму и шо стварно им треба ПиСи.
Не рече дека знајш ногу?
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 8:10 pm

Па да, за математика, и? Мислиш дека за да се знае математика треба во ПиСи да се оди? И не реков дека знам МНОГУ.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 8:14 pm

Не млада госпоѓо не мислам дека за да се знае математика треба да се оди во ПИСИ, математиката може да се научи само со континуирано вежбање на материјалот... енд оф стори Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 8:26 pm

Иначе многу сме далеку од темата која ја отвори Болиглава, во оваа тема треба да се дискутира за Приватното Основно Училиште потенцирам ПРИВАТНО ОСНОВНО!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 8:27 pm

Па јас си кажав, а после ти почна да ме потпрашвиш и ете до кај стигнавме...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 8:45 pm

Mary Jane напиша:Па јас си кажав, а после ти почна да ме потпрашвиш и ете до кај стигнавме...
Уште не ти е јасно дека Ангел сакал да отварат ПРИВАТНО ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ, нешо кооооо ОУ ,,Христо Узунов" !!!! Не приватна школа за приватни додатни часови туку основно приватно училиште!!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 8:52 pm

Лее досадни!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 9:33 pm

folder напиша:
Mary Jane напиша:Па јас си кажав, а после ти почна да ме потпрашвиш и ете до кај стигнавме...
Уште не ти е јасно дека Ангел сакал да отварат ПРИВАТНО ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ, нешо кооооо ОУ ,,Христо Узунов" !!!! Не приватна школа за приватни додатни часови туку основно приватно училиште!!!!

Се согласувам со Марина дека веќе сме досадни, мене јасно ми е за намерата на Ангел, меѓутоа тоа школо сигурно би функционирало врз истиот принцип како денешно ПиСи.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 14, 2009 11:18 pm

a veke ko go spomnavte PISI! ojde denes nekoj??? scratch Very Happy
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 14, 2009 11:22 pm

Very Happy Angel:- Sho se zamislivash ti ? Abe ke ja propadnesh firmata na tatko ti be!Ako pagaat cigli po ulica ke odis li ti be ?! ...... Very Happy
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот