Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Сре Мар 18, 2009 11:20 pm

Ние 3 недели по ред ојме засеа.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Сре Мар 18, 2009 11:23 pm

kojgode напиша:Ние 3 недели по ред ојме засеа.
секој ден ?????????????????????????????????????????????????????????
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Сре Мар 18, 2009 11:29 pm

ДАааааааааааа

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 19, 2009 12:23 am

kojgode напиша:ДАааааааааааа

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid зш??
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Чет Мар 19, 2009 12:25 am

Досадно и било на Тања дома и. Very Happy

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Чет Мар 19, 2009 12:29 am

Laughing Laughing Laughing

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Чет Мар 19, 2009 1:21 am

The Breaking Dawn напиша:
kojgode напиша:ДАааааааааааа

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid зш??
стварно зш???? Neutral
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Чет Мар 19, 2009 1:29 am

заради то шо имет ваљда поќе математики.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by комшивка Чет Мар 19, 2009 10:02 pm

blesava008 напиша:
мирАл напиша:Имат мн го голема разлика гимназија и економски во ПИ СИ
Блесава не тук кажви ни писмена не писмена едвај 2 пати ојме неделно. А тие секој ден одет.
е па јас не сум крива за то .... ние да ојме 2 пати неделно и доволни ни се за да напрајме една писмена ко шо требит ...

демек другиве шо одет (скоро) секој ден се приглупи и не сфаќет па морат појќе пати да одет за да напрает писена ко шо требит...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:30 pm

Шо знам јас можда и се... ( се зезам)
Мн. глупа математика учиме економски, нашава е проста а нивнана проста проширена Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:46 pm

огромен револт се створи ко одев во писи, не викаја секој ден буквално секој и учевме пиперки на квадрат и патлиџани на квадрат на чело со ангел, наместо да учиме то шо ни беше за нашкола. само револт напраја со то и зато имавме слаби оценки. писи го сфаќам како училиште во кое владее режим Evil or Very Mad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 3:11 pm

Во недела навечер работи само Брза Помош.... и Писи....
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Вто Мар 24, 2009 12:01 pm

METALBOY напиша:огромен револт се створи ко одев во писи, не викаја секој ден буквално секој и учевме пиперки на квадрат и патлиџани на квадрат на чело со ангел, наместо да учиме то шо ни беше за нашкола. само револт напраја со то и зато имавме слаби оценки. писи го сфаќам како училиште во кое владее режим Evil or Very Mad

ме збуна приателе...
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 27
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 12:08 pm

шопска салата мислам дека ти имам кажвено
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Пет Мар 27, 2009 12:34 am

комшивка напиша:
blesava008 напиша:
мирАл напиша:Имат мн го голема разлика гимназија и економски во ПИ СИ
Блесава не тук кажви ни писмена не писмена едвај 2 пати ојме неделно. А тие секој ден одет.
е па јас не сум крива за то .... ние да ојме 2 пати неделно и доволни ни се за да напрајме една писмена ко шо требит ...

демек другиве шо одет (скоро) секој ден се приглупи и не сфаќет па морат појќе пати да одет за да напрает писена ко шо требит...
јас не го реков то Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Наташа Чет Апр 02, 2009 5:45 pm

METALBOY напиша:огромен револт се створи ко одев во писи, не викаја секој ден буквално секој и учевме пиперки на квадрат и патлиџани на квадрат на чело со ангел, наместо да учиме то шо ни беше за нашкола. само револт напраја со то и зато имавме слаби оценки. писи го сфаќам како училиште во кое владее режим Evil or Very Mad
Не бии прост бе, се труделе тоаш само да ви објаснет на начин подостапен за вас, башка полесно ќе запамтите со пиперка и патлиџан отколку со А и Б. Задачи секако решававте и не морат да се трудите во нив да ја барате вината.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Мај 03, 2009 11:59 am

Ко завршив со редовна настава за математика во писи, едно време фати да ми недостигат школоно. Laughing ..................се до вчера кога бев обавестена дека секој ден од сабајле имам часој во писи по македонски... секој дееееен. толку рано немам никогаш станвено ко ќе сум од поручек нашкола Crying or Very sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 21, 2009 10:45 pm

REGINA напиша:да да... писи приватно основно училиште ваљда ќе имат, и то е супер идеја пошо требат млади Поразвиени мозоци (шо во обичниве школи се глеат дека го немат то, ак прајме искрен муабет)... и иначе НЕ значит дека ти шо одат во писи се ментално пореметени заради таквото темпо на решавање задачи ТУКУ едноставно се доволно психички спремни да поднесат да прават нешо на повисоко ниво, посериозно и побрзо. То е далеку од фактот дека ќе си ја уништат младоста... баш е напротив.


Го почитувам твоево мислење, ама морам да прашам...Мислиш дек секое паметно дете ќе мојт да се запишит односно ќе имат такви можнисти за да плаќат за ПРИВАТНО основно училиште???Според мене ако се отворит такво ќе вриет со некој исфурани богати деца шо не им е гајле шо учет туку КАДЕ.....Основно приватно училиште - место за лечење комплекси...Нешо ко Нова во скопје...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by mali Пон Окт 19, 2009 8:55 pm

Мене искрено ми е интересно во ПИСИ.
само што тро го претервет со ова секој ден на математика Twisted Evil

mali
Адаптер4е

Age : 1120
Број на мислења : 20
Забавен? : дефинитивно не

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Пон Окт 19, 2009 8:57 pm

mali напиша:Мене искрено ми е интересно во ПИСИ.
само што тро го претервет со ова секој ден на математика ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Icon_twisted
Све само интересно не ми е да ја слушам Тања кај шо викат.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by mali Пон Окт 19, 2009 9:03 pm

хаха ангел поубо викат....посочно.......тања поће грачит хахахахахаа

mali
Адаптер4е

Age : 1120
Број на мислења : 20
Забавен? : дефинитивно не

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:36 pm

Дали имат чоек овде на форумов, шо мојт да пресметат колку десетици или стотици часови поминвите во неделата во ПиСи?

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by mali Пон Окт 19, 2009 10:42 pm

не вервам........... Shocked

mali
Адаптер4е

Age : 1120
Број на мислења : 20
Забавен? : дефинитивно не

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 10:56 pm

tHeJunKy напиша:Дали имат чоек овде на форумов, шо мојт да пресметат колку десетици или стотици часови поминвите во неделата во ПиСи?

Стотици плусминус 1

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Пон Окт 19, 2009 10:58 pm

Немат форумула шо мојт да го пресметат то.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 9 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот