Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е со друштвото од основно?

+28
KaTeRiNcE
Ane
METALBOY
Ivana
bojan_acm
комшивка
Gallowsraven
STIFLER
Наташа
RoTkViCa
Unforgettable
Bleak
The Breaking Dawn
malina
PhiLL * E
Obibos
REGINA
мирАл
mitan
dzole
Marej
Lucybell
корун
fairy
sokol
Mary Jane
Болиглава
kojgode
32 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Што е со друштвото од основно?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 3:34 pm

Ги имате ли контактите? Се дружите ли уште?
Јас се дружам со мал дел од нив,а со некои и заедно учиме, се погодивме
во ист клас,ама не е тоа тоа, поише се дружам со децата што ги запознав
Каква е ситацијата кај вас? Знаеме дека оние вистинските пријателства
се стекнуваат баш во средношколските год, ама што е со другиве?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 3:36 pm

Иначе се дружам со повеќето другари од основно и имам здраво(и право) скоро со сите(освен со Оки, зш таја се прајт важна).


Последната промена е направена од kojgode на Нед Јан 11, 2009 3:43 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : користење на забранети поими)
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 3:42 pm

Зависи и колку сте се дружеле во основно. Мене најдобрата другарка ми е од основно, одвај се гледаме, ама сепак најмногу сме приврзани...А сеа повеќе се дружам со друштво од средно, некако се зближивме, интересно е, само зафрканции тераме...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 3:59 pm

јас со сите од основно имам и здраво и се
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by fairy Нед Јан 11, 2009 10:07 pm

и јас со РЕЧИСИ сите од основно, шо бевме исти клас уште сум блиска и сл. и со овие од средно се дружам многу...хаехаехаех Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 10:09 pm

fairy напиша:и јас со РЕЧИСИ сите од основно, шо бевме исти клас уште сум блиска и сл. и со овие од средно се дружам многу...хаехаехаех Razz
Не дек ја сакаме многу ама добра е (не кажвит дома и)
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:11 pm

И јас со скоро од сите од основно се дружам уште. Ваљда зш бевме 18 души в клас.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by fairy Нед Јан 11, 2009 10:17 pm

aaaaaaaaaa зш така ми прајш корун? сега сум многу повредена и навредена..... Sad No
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 10:18 pm

*Корун мафта со косата
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Lucybell Пон Јан 12, 2009 12:33 am

речиси со сите сум во убај односи освен со Мистик и поради тоа сум многу тажна и сум во тешка депресија Sad
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:04 am

Па воглавном и друштвото ми е останато од основно, со мали транзиции, зближвења и оддалечвења.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 3:36 pm

тука се wе.. сите Wink
пи.ес. мораше со дабалју =)
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by mitan Чет Јан 15, 2009 3:38 pm

па се дрзиме....одвреме навреме се глеаме.... Smile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by мирАл Пет Јан 16, 2009 9:11 pm

Јас се дружам со другарине од основно иако не учиме заедно.
А најпојќе со админиве, (да се избришам со лигавчево хехе)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by REGINA Чет Фед 26, 2009 9:21 pm

забораени, закопани(метафорично закопани, не умрени)...
ама не сите Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Obibos Чет Фед 26, 2009 9:45 pm

Умреа кутрите а не се кажаја
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 26, 2009 9:49 pm

Се дружам да !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by malina Чет Фед 26, 2009 9:50 pm

да уште ми се најдобри другарки
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 26, 2009 11:53 pm

па прилично истите се дружиме...не за друго само во класон негде 12 сме од старите Razz;)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Bleak Пет Фед 27, 2009 12:40 am

Кј нас ги немат се разбегафме од основно јас во блиски контакти останаф само со двајца едниот се дружам другиот 4 години средно со мене учит заедно седиме а иначе со сите од основно иам муабет не само од мојот клас туку од цела генерација... комуникативен човек бре... или познат хауевр alien
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Unforgettable Вто Мар 10, 2009 1:51 pm

Па...со сите иам здраво,а иначе за дружење па и не баш... scratch и + супееер ми е со новиве школски cheers

Unforgettable
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 8

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 3:18 pm

со истите си се дружам...како друштво иначе си запознав ПРЕЕЕЕЕЕМНОГУ нови и со сите си имам здраво и поќе од то. Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Наташа Вто Мар 10, 2009 3:34 pm

Со полојната учам и сеа, а од другата полојна, пола ги глеам иам некое здраво и муабет а другата ич не ги иам видено и така.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by STIFLER Вто Мар 10, 2009 5:51 pm

Иам здраво се глеаме сеа некако ојме по некогаш до на биљард и така Ч)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Gallowsraven Вто Мар 10, 2009 6:10 pm

Со како кој.. Со нормалните си иам и здраво и убав муабет, ама со некој не баш. Имат некој шо мислет дек Охрид е центар на светот и ак влегле еднаш Немо или Мецофорте дек се опаки и шо шетет со кренати носој. (ова морав да го напишам)
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Што е со друштвото од основно? Empty Re: Што е со друштвото од основно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот