Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 11:07 pm

Шо зборвиш бе ти глупости, како мојт да немат формула за нешто. Чачор знајт формули за све и свешто.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by комшивка Вто Окт 20, 2009 2:03 am

не вервам дека би ја кажал, а исто не вервам дека не ја знајт..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Вто Окт 20, 2009 5:44 pm

znacit kako mozet ljugevo vo pisi da odet?

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Вто Окт 20, 2009 5:45 pm

Пешки или со такси.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Вто Окт 20, 2009 5:46 pm

tebe ti rekov da ne se kenjas

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 5:49 pm

Стварно брат, смрдит, неможам лимеси да решавам.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Вто Окт 20, 2009 7:35 pm

stevo birmingham напиша:tebe ti rekov da ne se kenjas
А тебе јас ти се извинав еднаш, ама излеа ќе морам да те потапшам тро ак те видам. Серко.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Сре Окт 21, 2009 12:46 am

abe ne se kenjaj.abe ne te trpam mnogu mnogu.

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Сре Окт 21, 2009 1:03 am

Аман не ми зборви вака пред легвење, не ќе можам око да склопам. И ти пуштив приватна порака да ми објасниш некој работи, доста беа кењања на темава.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Сре Окт 21, 2009 1:09 am

vo pravo si. se izvinuvam

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот