Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

+30
RoTkViCa
Џими
ноунејм
*Rhythm Divine*
The Breaking Dawn
tHeJunKy
Наташа
комшивка
Bleak
МаКсач
blesava008
Џајко
noviot
PhiLL * E
Angel Girl
CASUAL90
Lastojca
mitan
мирАл
A GiRL
Кирил
REGINA
Ludi Milojko
Marej
folder
Mary Jane
sokol
корун
kojgode
Болиглава
34 posters

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 11:07 pm

Шо зборвиш бе ти глупости, како мојт да немат формула за нешто. Чачор знајт формули за све и свешто.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by комшивка Вто Окт 20, 2009 2:03 am

не вервам дека би ја кажал, а исто не вервам дека не ја знајт..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Вто Окт 20, 2009 5:44 pm

znacit kako mozet ljugevo vo pisi da odet?

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Вто Окт 20, 2009 5:45 pm

Пешки или со такси.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Вто Окт 20, 2009 5:46 pm

tebe ti rekov da ne se kenjas

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 5:49 pm

Стварно брат, смрдит, неможам лимеси да решавам.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Вто Окт 20, 2009 7:35 pm

stevo birmingham напиша:tebe ti rekov da ne se kenjas
А тебе јас ти се извинав еднаш, ама излеа ќе морам да те потапшам тро ак те видам. Серко.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Сре Окт 21, 2009 12:46 am

abe ne se kenjaj.abe ne te trpam mnogu mnogu.

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Болиглава Сре Окт 21, 2009 1:03 am

Аман не ми зборви вака пред легвење, не ќе можам око да склопам. И ти пуштив приватна порака да ми објасниш некој работи, доста беа кењања на темава.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by stevo birmingham Сре Окт 21, 2009 1:09 am

vo pravo si. se izvinuvam

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 10 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот