Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

+30
RoTkViCa
Џими
ноунејм
*Rhythm Divine*
The Breaking Dawn
tHeJunKy
Наташа
комшивка
Bleak
МаКсач
blesava008
Џајко
noviot
PhiLL * E
Angel Girl
CASUAL90
Lastojca
mitan
мирАл
A GiRL
Кирил
REGINA
Ludi Milojko
Marej
folder
Mary Jane
sokol
корун
kojgode
Болиглава
34 posters

Страна 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 9:59 pm

kojgode напиша:
REGINA напиша:Very Happy хилтон во охрид... ај и то да го видиме. Немам нишо против то...само сакам да сум појќе во реалноста сега и овде... хилтон не се совпаѓат во таквата реалност каква шо ја имаме.
Финтата е во финтата, да не ја прифаќаме реалноста каква шо ја иаме туку да ја напрајме подобра.

ке ја напрајме и та реалност... некоаш хехе
само сега знајш сме на почеток на криза, и на никој не му е дојдено до градење хилтоновци Smile
можит назад на писи темава? ептен избегавме

п.с ако имате сугестии за подобра иднина ве молам навистина сакам да ги прочитам во некоја соодветна политича тема ак имат
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 23, 2009 10:33 pm

Не си ти за машала!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by МаКсач Вто Фед 24, 2009 2:25 am

Jас иам сугестија. Сите да се запишиме ПиСи на Музичко, Ликовно и Физичко scratch
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Вто Фед 24, 2009 2:04 pm

Па ако ти е Влатче професор можда и на физичко ќе требит ПиСи да ојш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by комшивка Вто Фед 24, 2009 7:31 pm

или ќебапон музичко.. пошо сеа се со оценки овие предмети мојт и многу да се занесвит, немојш да знајш..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Вто Фед 24, 2009 10:12 pm

хехехех па ќебапон и е маж на проф. тања од писи.
Не се сомневам дека не знаевте ама ај да речам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by МаКсач Сре Фед 25, 2009 12:07 am

Абе беј заебана работа ова ПиСи и ликовно (....) имале Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Сре Фед 25, 2009 12:47 am

Остај то и бон тон и етика од Ангел мојш да научиш... Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 25, 2009 1:19 am

МаКсач напиша:Jас иам сугестија. Сите да се запишиме ПиСи на Музичко, Ликовно и Физичко scratch

Ај, ќе ојме да се зафркаваме, само не знам никој кој посетува вакви часој. Денес тестот ликовно беше прелесен, јас си го решив мојот и на околу 4-5 души околу мене шо седет...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 03, 2009 11:54 pm

Mary Jane напиша:
МаКсач напиша:Jас иам сугестија. Сите да се запишиме ПиСи на Музичко, Ликовно и Физичко scratch

Ај, ќе ојме да се зафркаваме, само не знам никој кој посетува вакви часој. Денес тестот ликовно беше прелесен, јас си го решив мојот и на околу 4-5 души околу мене шо седет...

охоо јас се избламирав буквално
имав нешо еден тип да напишам и јас споив име од еден презиме од друг од сосема трет век чак и средно име од некој непознат.... tongue

ми текна ама после
иначе брука ке беше tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 04, 2009 1:00 am

The Breaking Dawn напиша:
Mary Jane напиша:
МаКсач напиша:Jас иам сугестија. Сите да се запишиме ПиСи на Музичко, Ликовно и Физичко scratch

Ај, ќе ојме да се зафркаваме, само не знам никој кој посетува вакви часој. Денес тестот ликовно беше прелесен, јас си го решив мојот и на околу 4-5 души околу мене шо седет...

охоо јас се избламирав буквално
имав нешо еден тип да напишам и јас споив име од еден презиме од друг од сосема трет век чак и средно име од некој непознат.... tongue

ми текна ама после
иначе брука ке беше tongue

Гарант ти беше: Жан Огист Доминик Енгр Shocked
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by *Rhythm Divine* Чет Мар 05, 2009 4:32 pm

Нема шанса. Какво писи ...одев едно време за мој пари никој будала нема да му дозволам да ме прајт.
И кога би имала дете и да го пуштам? Па трауми ќе добијат и ќе му ги дупнат тапанчињата од толку дерење...
Какво писи ...
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 9:54 pm

*Rhythm Divine* напиша:Нема шанса. Какво писи ...одев едно време за мој пари никој будала нема да му дозволам да ме прајт.
И кога би имала дете и да го пуштам? Па трауми ќе добијат и ќе му ги дупнат тапанчињата од толку дерење...
Какво писи ...

ам ев јас одам па не ми се дупнати тапанчињава и неам трауми.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by *Rhythm Divine* Чет Мар 05, 2009 11:51 pm

REGINA напиша:
*Rhythm Divine* напиша:Нема шанса. Какво писи ...одев едно време за мој пари никој будала нема да му дозволам да ме прајт.
И кога би имала дете и да го пуштам? Па трауми ќе добијат и ќе му ги дупнат тапанчињата од толку дерење...
Какво писи ...

ам ев јас одам па не ми се дупнати тапанчињава и неам трауми.


aм зависи и кој ти се паднал да ти предава. Добро да, ги разбирам дека се дерат за дисциплина ама ако добијаш 4ка да ти се дери или ако нешо по грешка си испуштил да ти стојт над гла и да ти се дери?Мало морген
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пет Мар 06, 2009 12:01 am

*Rhythm Divine* напиша:


aм зависи и кој ти се паднал да ти предава. Добро да, ги разбирам дека се дерат за дисциплина ама ако добијаш 4ка да ти се дери или ако нешо по грешка си испуштил да ти стојт над гла и да ти се дери?Мало морген
конечно разумна цура на форумов шо разбира какво проклетие лежи во бетонските ѕидови на ПИСИ!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Пет Мар 06, 2009 12:08 am

Knauf се појќе од пола кој бетон го бараш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пет Мар 06, 2009 12:18 am

така е зборот сеа и ти не цепидлачи!


Едит : да бев админ че ја запалев темава мајке ми !


Последната промена е направена од PhiLL * E на Пет Мар 06, 2009 12:19 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : види фотос)
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Нед Мар 08, 2009 6:43 pm

писи фтв
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by МаКсач Пон Мар 09, 2009 6:47 pm

REGINA напиша:
*Rhythm Divine* напиша:Нема шанса. Какво писи ...одев едно време за мој пари никој будала нема да му дозволам да ме прајт.
И кога би имала дете и да го пуштам? Па трауми ќе добијат и ќе му ги дупнат тапанчињата од толку дерење...
Какво писи ...

ам ев јас одам па не ми се дупнати тапанчињава и неам трауми.

Аман бе дан им си ќерка нешо или беспари те учат за да рекламираш?Laughingпрочитав реалистка си била негде поназад.... Прифати ја ајде сеа реалноста дека од 100 души, 99 ќе речат НЕ за ПиСи Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 7:25 pm

имаш слушнато за поимот инает? хехехе
не сум им ќерка, не ме учат за без пари, и не ги рекламирам ама си имам мое мислење и цврсто стојам на се шо иам досеа кажано (Да. Инает).
ак напишите некоја вистинска критика за писи можда ќе ве поддржам, ама скоро сите критики се хмм како да кажам... неточни.

и реалист сум стварно, ах да и математичар и зато можам да кажам дека пресметкине за 99 луѓе од 100 не ти се точни tongue

абе море мислите и мене ми се сејт неделно два пати по сат ипол за математика и 3 сати во сабота за македонски таму? не ми се сејт ама дома не застанвам да учам макар и ак се работит и за живот или смрт. Зато одам. Не сакаш да ојш? па не оди ама знаењето од таму си е знаење. (секоаш постојт исклучок нормално ама за то требит да си... скраја било... ај нишо)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Пон Мар 09, 2009 10:23 pm

REGINA напиша:имаш слушнато за поимот инает? хехехе
не сум им ќерка, не ме учат за без пари, и не ги рекламирам ама си имам мое мислење и цврсто стојам на се шо иам досеа кажано (Да. Инает).
ак напишите некоја вистинска критика за писи можда ќе ве поддржам, ама скоро сите критики се хмм како да кажам... неточни.

и реалист сум стварно, ах да и математичар и зато можам да кажам дека пресметкине за 99 луѓе од 100 не ти се точни tongue

абе море мислите и мене ми се сејт неделно два пати по сат ипол за математика и 3 сати во сабота за македонски таму? не ми се сејт ама дома не застанвам да учам макар и ак се работит и за живот или смрт. Зато одам. Не сакаш да ојш? па не оди ама знаењето од таму си е знаење. (секоаш постојт исклучок нормално ама за то требит да си... скраја било... ај нишо)

сто посто тврдиш дека писи ти дават знаење и квалитетна настава?
или само пет-шес искомплексирани професорки шо ти давет едни исти задачи шо ги користит твојот професор по шо и да е да ги научиш напамет?

тинк абаут ит..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 11:51 pm

ноунејм напиша:
REGINA напиша:имаш слушнато за поимот инает? хехехе
не сум им ќерка, не ме учат за без пари, и не ги рекламирам ама си имам мое мислење и цврсто стојам на се шо иам досеа кажано (Да. Инает).
ак напишите некоја вистинска критика за писи можда ќе ве поддржам, ама скоро сите критики се хмм како да кажам... неточни.

и реалист сум стварно, ах да и математичар и зато можам да кажам дека пресметкине за 99 луѓе од 100 не ти се точни tongue

абе море мислите и мене ми се сејт неделно два пати по сат ипол за математика и 3 сати во сабота за македонски таму? не ми се сејт ама дома не застанвам да учам макар и ак се работит и за живот или смрт. Зато одам. Не сакаш да ојш? па не оди ама знаењето од таму си е знаење. (секоаш постојт исклучок нормално ама за то требит да си... скраја било... ај нишо)

сто посто тврдиш дека писи ти дават знаење и квалитетна настава?
или само пет-шес искомплексирани професорки шо ти давет едни исти задачи шо ги користит твојот професор по шо и да е да ги научиш напамет?

тинк абаут ит..

Немат шо да мислам. 101% тврдам за знаењето.
и тие едни исти задачи за да ги знајш требит да ги имаш извежбано. Неам јас речено повторувањето е мајка на знаењето. Некој попаметен од мене го имат то речено.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 11:55 pm

Мене пак математика ми е досадно ако решам една задача појќе од еднаш...И зато една задача решавам само по еднаш, па после нек се чудет како и е на онаа интересна математиката...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 5:24 pm

REGINA напиша:
ноунејм напиша:
REGINA напиша:имаш слушнато за поимот инает? хехехе
не сум им ќерка, не ме учат за без пари, и не ги рекламирам ама си имам мое мислење и цврсто стојам на се шо иам досеа кажано (Да. Инает).
ак напишите некоја вистинска критика за писи можда ќе ве поддржам, ама скоро сите критики се хмм како да кажам... неточни.

и реалист сум стварно, ах да и математичар и зато можам да кажам дека пресметкине за 99 луѓе од 100 не ти се точни tongue

абе море мислите и мене ми се сејт неделно два пати по сат ипол за математика и 3 сати во сабота за македонски таму? не ми се сејт ама дома не застанвам да учам макар и ак се работит и за живот или смрт. Зато одам. Не сакаш да ојш? па не оди ама знаењето од таму си е знаење. (секоаш постојт исклучок нормално ама за то требит да си... скраја било... ај нишо)

сто посто тврдиш дека писи ти дават знаење и квалитетна настава?
или само пет-шес искомплексирани професорки шо ти давет едни исти задачи шо ги користит твојот професор по шо и да е да ги научиш напамет?

тинк абаут ит..

Немат шо да мислам. 101% тврдам за знаењето.
и тие едни исти задачи за да ги знајш требит да ги имаш извежбано. Неам јас речено повторувањето е мајка на знаењето. Некој попаметен од мене го имат то речено.

повторување на едни исти задачи еднуш,два или три пати поштујем.. али месец дена пред писмена да ги повториш појке од дваес пати?
кое знаење е то?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Вто Мар 10, 2009 8:20 pm

REGINA напиша:и тие едни исти задачи за да ги знајш требит да ги имаш извежбано.

Не, требит да ги разбериш...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 7 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот