Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

+23
Ivana
Болиглава
Bleak
Ludi Milojko
Батерфлај
KaTeRiNcE
Наташа
мирАл
REGINA
Jordison
TONI
The Breaking Dawn
METALBOY
Marej
Џими
RoTkViCa
комшивка
Lastojca
Ane
Mary Jane
fairy
Џајко
корун
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by комшивка Сре Апр 29, 2009 11:18 pm

важит ко ќе ти сецнам излези ама од задната врата...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Болиглава Сре Апр 29, 2009 11:23 pm

wink4e

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Ivana Чет Апр 30, 2009 3:39 pm

ах... љубанишча се знајт...! ама за жал не останвиме цел викенд...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by sokol Чет Апр 30, 2009 11:00 pm

вуковар
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Gallowsraven Пет Мај 01, 2009 4:31 pm

Скопје... Нопак сум.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Lastojca Пет Мај 01, 2009 9:14 pm

јас отидов љубаништа и убо беше смамо времево малце зафркна ама сепак...а за 2ри и 3ти се мислам и јас да станам нопак и да одам скопје
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 9:20 pm

и јас бев љубаништа и мн јако си поминав и се пресмеав ама сеа не можам да мрдам од шо сум уморна.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by комшивка Пет Мај 01, 2009 9:24 pm

The Breaking Dawn напиша:и јас бев љубаништа и мн јако си поминав и се пресмеав ама сеа не можам да мрдам од шо сум уморна.

исто.. pale
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Angelic Пет Мај 01, 2009 11:23 pm

Зш не е темава крстена: Каде за љубаништа? Razz Razz Razz

Шега.

Иначе јас 1ви мај си останав дома..
ама зато за 2ри ќе и се приклучам на Ротквица в камп Градиште хуху
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by RoTkViCa Саб Мај 02, 2009 9:08 pm

ауууу штубо бешеее....најубај 1ви и 2ри мај до сеа Very Happy на 1ви бевме 30 души во еден камп хаха ама на 2ри си бевме само ние 12 и си беше најубо на светов....уф уф уф мераклиски .....сунчање, лежење, гитарче, пеење, муабети, смеење...од се по малце...а сеа се спремам за out хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by TONI Саб Мај 02, 2009 10:27 pm

љубаништа-и грдо си поминав.Не беше до толку ама можеше мн подобро

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 3:46 am

Јас прв пат после 7 години не ојдов љубаништа Razz Very Happy
Бев во едно прилепско село Стровје 2 дена и си поминав пре пре пре пре јако Cool
Селото имаште 4 жители и ја зголемивме популацијата преку ноќ Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Mary Jane Нед Мај 03, 2009 1:56 pm

Сеа се спремам за назад, супер си поминав, цела Источна Македонија ја прошетав, се видов до сите и ќе тргнам за саат време. Ич не ми е криво шо не бев Охрид.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by METALBOY Нед Мај 03, 2009 2:48 pm

Mary Jane напиша:Сеа се спремам за назад, супер си поминав, цела Источна Македонија ја прошетав, се видов до сите и ќе тргнам за саат време. Ич не ми е криво шо не бев Охрид.
па можда и не би требало да ти е, врнеше...иначе јас поради истиве причини останав дома(си напрајвме скара, се најубо)добро кун пет иако врнеше заинает ојдов со точак до трета и така.. помина Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Angelic Нед Мај 03, 2009 3:27 pm

супер беше оваа година Smile
и местото
и друштвото
и скарата
и музиката
и муабетите
и се Very Happy
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by sokol Пон Мај 04, 2009 10:01 pm

Море Марко тргниги полетанките
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... - Page 2 Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот