Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Перфектен партнер за врска...

+23
*UnIqUe*
nice
fairy
misticnata
Obibos
folder
Наташа
PhiLL * E
TONI
Punk
мирАл
The Breaking Dawn
kojgode
Mary Jane
malina
Фазлија
Odyssey
Master
T&T
Bleak
Alexandra
mitan
REGINA
27 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 22, 2009 11:43 am

REGINA напиша:То за мене би било само: убав, згоден, шармантен, секси, добар, љубезен, интересен, прекрасна насмевка, поглед шо шармират, држење на тело...хм грациозно, културен, снаодлив, ИСКРЕН, да имат смисла за хумор, да е романтичен (ама не многу), да е одговорен, да знае да почитува, да слуша кога му зборувам, да не е Љубоморен (мојт ама малце), да ги одржува ветувањата, нормално да е заљубен... итн итн итн итн итн и образован


Хммм.... нереално ептен...а сепак е совршенство ама ај да се вратиме во реалноста ( ова е твоја најупотребувана реченица) Very Happy

Иначе да сакаш некој со сите мани и недостатоци е то е љубов.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Џајко Пет Мај 22, 2009 12:28 pm

Некоја шо колку и да ја гледам и колку и да ја слушам, пак ќе ми е интересна.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by sokol Пет Мај 22, 2009 3:39 pm

Џајко напиша:Некоја шо колку и да ја гледам и колку и да ја слушам, пак ќе ми е интересна.
ја зна која е таја Very Happy
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 23, 2009 8:50 pm

Џајко напиша:Некоја шо колку и да ја гледам и колку и да ја слушам, пак ќе ми е интересна.


и шо дури ак сејш со неа/него цел ден и да чутиш, ко ке си ојш пак да се осекаш дек си поминал/а преубо Smile
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by ноунејм Нед Мај 24, 2009 7:55 pm

=паметна,убава,солидно градена,убава,да има барем малку смисла за хумор,убава, да има стил кој ми се бендисува,добро градена, да знае муабет да напраи,да не се срами многу многу, и плус нејкам такви наркоманки,пијаници, клошарки..


Последната промена е направена од ноунејм на Нед Мај 24, 2009 7:56 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : лапнав букви4k@)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 29
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 7:07 pm

Џајко напиша:Некоја шо колку и да ја гледам и колку и да ја слушам, пак ќе ми е интересна.

Доста сте ја тупеле работата.. најубав одговор даде Џајко за ова Перфектен партнер за врска... - Page 3 Icon_cheers

Истото и јас го мислам. Перфектен партнер за врска... - Page 3 Icon_sunny
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Џајко Саб Сеп 12, 2009 8:20 pm

Rainbow* напиша:Доста сте ја тупеле работата.. најубав одговор даде Џајко за ова Перфектен партнер за врска... - Page 3 Icon_cheers

Истото и јас го мислам. Перфектен партнер за врска... - Page 3 Icon_sunny

За некоја??? Перфектен партнер за врска... - Page 3 Icon_eek
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Angelic Нед Сеп 13, 2009 2:35 am

види го сегааааа... за машко прам муабет. Перфектен партнер за врска... - Page 3 Icon_razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 3 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот