Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би растуриле врска?

+24
Ane
sweet
Gallowsraven
KaTeRiNcE
Golub-Samoubica
корун
Obibos
Bouble
malina
nance
ноунејм
Џими
мирАл
Bleak
METALBOY
The Breaking Dawn
Mary Jane
RoTkViCa
kojgode
REGINA
Marej
Odyssey
Lastojca
Џајко
28 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали би растуриле врска? Empty Дали би растуриле врска?

Пишување by Џајко Пон Мар 23, 2009 11:41 pm

Дали кога ќе дознаете дека оној/онаа што ви се допаѓа има
девојка/дечко, би се откажале или би се вмешале во таа врска, се додека
не го/ ја добиете по секоја цена?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 11:45 pm

не. мислам дека не вредит толку глупости да се прает за некој шо само ти се бендисал или слично...то е злобно
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Odyssey Пон Мар 23, 2009 11:48 pm

мислам не, само од одмазда некогаш можда... ама никој не ми имат згрешено до сега па така да останвам на НЕ
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:49 pm

Lastojca напиша:не. мислам дека не вредит толку глупости да се прает за некој шо само ти се бендисал или слично...то е злобно
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by REGINA Пон Мар 23, 2009 11:50 pm

ау не би го напрајла то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by kojgode Пон Мар 23, 2009 11:52 pm

Не би растурил врска намерно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 11:55 pm

не не не ни случајно...`Не прави им го на другите тоа што не сакаш да ти го прават тебе ` Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 12:10 am

Јас после не можам да живеам со чувството на вина, значи категорично НЕ.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 12:15 am

и јас намерно не би расипала врска..
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 11:52 am

ни јас
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 11:56 am

Ми се десило да ми растурет врска х - личности ама не би го напрајл јас то... Rolling Eyes иначе... би почекал некоја макар и да имат дечко али ако стварно вредит за да се чекат...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 2:29 pm

Абе сите Не!!
Кој не бе, само да ми се засвиѓат некоја шо имат дечко и ќе виит
(демек готово сите по мене трчет) clown clown
(как да не трчале хаха)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Џими Вто Мар 24, 2009 2:39 pm

Ако сакам ќе се замешам, а ако мене ми се замешет... го викам Болиглава, зато шо е админа на адаптер форумот!!!
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by ноунејм Сре Мар 25, 2009 12:15 pm

не/
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by nance Чет Мар 26, 2009 11:41 pm

Јас не растурвам, ама ак пробат некој моево да го растурит мамето !!!!!!
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by malina Пет Мар 27, 2009 3:45 am

никогаш ни намерно ни ненамерно то е нешто најзлобно,покварено шо мојш да му го напрајш на чоек
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Bouble Чет Апр 02, 2009 3:08 pm

a be bidite realni pak site napisale NE,cccc to site koga ke se nafrlaat za toj nekoj ili taa,ne ke mozat da gi ottrgnat.,auuu lazgovci

Bouble
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Obibos Чет Апр 02, 2009 3:25 pm

Мене пример би ми било интересно да му ебам врската на некој..да се тепет ради мене..суперче cheers
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by корун Чет Апр 02, 2009 11:42 pm

Ак не ми е некој близок пријател и ак знам дек та немат да жалит по него, ич мува не ме лазит...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:44 pm

Ако е Корун , да
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by KaTeRiNcE Пет Апр 03, 2009 11:10 am

хехе, не зш несакам то да ми гопрает,а мене поќе ме биват за спојвејне луѓе на за разделвејне,јупи добра сум,хех, а иначе во денешнинава шо немат па и од другарка најдобра мојш да очеквиш такво нешто,општо ова,не го врзвите вкрпче Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Gallowsraven Пет Апр 03, 2009 11:13 am

Катееее ма. :D Морам да ти признам стварно си добра за спојвење луѓе, посебно тие луѓето или некој од нив ко ќе не знајт да зборвит, да се искажит... and so on. Убо е шо имат такви ко тебе шо ги спојвет срамежливите (да не речам простите). Ама не се труди околу други, пули си за тебе. :D
Јас не би расипала врска, секако ќе се расипит некој ден без мој удел, па и да не се расипит, one in a million.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by sweet Пет Апр 03, 2009 6:35 pm

ау во никој случај не би расипала врска то е нешо најгадно со можит некому да му го напрајш . знам од лично искуство дека мн болит некој ко ќе ти ја растурит врската Neutral така да дефинитвно НЕ

дефинитивно деLaughing

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Ane Нед Мај 10, 2009 2:14 am

Секако дека не!:D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 2:45 am

Никогаш не би растурила врска...безвезе ми е ептен Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот