Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каков/Каква партнер/ка сте?

+10
malina
The Breaking Dawn
Marej
Master
Alexandra
Punk
мирАл
Bleak
комшивка
T&T
14 posters

Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 7:59 pm

Дали сте посветени или арогантни, приврзани или повлечени, летате со умот или приземјени....итн
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by комшивка Нед Фед 15, 2009 8:13 pm

зависит за кого како Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 8:25 pm

Најчесто посветен, заљубен, фер, искрен, романтичен... ама ако играт валкано и враќам дупло ама зато и на добро со дупло подобро враќам па сеа како и одговарат то нек одберит... Laughing


Последната промена е направена од Bleak на Нед Фед 15, 2009 8:53 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ам заборајф дек сум романтичен хаха :))
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 8:27 pm

Романтичен silent
Suspect
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 8:36 pm

не премногу посветена,обично реална не летам многу, фер и искрена
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Alexandra Нед Фед 15, 2009 9:03 pm

Дур сум во врска гледам да напрам се шо можам дури некош и да замижам,посветена сум многу и сакам се да е супер,за после да не ми е мака ко ќе раскинам дека не сум напрјла се за врската и за партнерот,зш сепак во љубовта најнеубо нешто е гордоста.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 9:06 pm

Alexandra напиша:Дур сум во врска гледам да напрам се шо можам дури некош и да замижам,посветена сум многу и сакам се да е супер,за после да не ми е мака ко ќе раскинам дека не сум напрјла се за врската и за партнерот,зш сепак во љубовта најнеубо нешто е гордоста.

Среќен сум шо не сум горд ко ќе сум во врска и шо замижвам многу често и поради то и често страдам ама не ми е битно то ако сум дал се од себе дури траела врската... стварно е мн лоша особина гордоста во вакви случаи


Последната промена е направена од Bleak на Нед Фед 15, 2009 9:26 pm. Мислењето е променето 1 пати
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 9:22 pm

Зависит и тоа многу. Многу малце луѓе знает каква сум вистински, посебно како партнерка.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Marej Нед Фед 15, 2009 9:39 pm

Nogu brzo mi zdosadvit, taka da se trudam da e non stop interesno.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 9:40 pm

то требит да кажет љугето шо сме биле во врска...вака премногу нарцисоидно ке се понашаме....јас барем
се зезам нормално WinkRazz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 10:22 pm

Прашајте го дечко ми ,ама мислам дека имам свои квалитети се разбират и мани и ако некој вистински те сакат ќе те прифатит каков шо си.
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by TONI Нед Фед 15, 2009 10:47 pm

ладен...(бар така сите ми велат во врска)
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 10:51 pm

Зависит од нејзиното понашање знам да сум супер романтичен и сите тие работи а знам да сум и многу ладен како во повејкето случаи...
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by комшивка Нед Фед 15, 2009 11:33 pm

TONI напиша:ладен...(бар така сите ми велат во врска)

стопли се Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by TONI Пон Фед 16, 2009 3:28 am

комшивка напиша:
TONI напиша:ладен...(бар така сите ми велат во врска)

стопли се Smile
И моето максимално топлење во врска сепак ќе е ладно за мојот партнер.Незнам зш така,природно можеби...нема бирање
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by T&T Пон Фед 16, 2009 3:36 pm

TONI напиша:ладен...(бар така сите ми велат во врска)

Очигледно си одел со типикус само. За типикус женски сите се ладни во врска. Ако ојш со некоја шо ја сакаш богами нема да се понашаш рамнодушно со неа.
Еве пример со мене не си ладен баш си кул. Ама потајно така се понашаш за да те препорачам кај сестра ми хахаха Laughing What a Face
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by TONI Пон Фед 16, 2009 6:28 pm

T&T напиша:
TONI напиша:ладен...(бар така сите ми велат во врска)

Очигледно си одел со типикус само. За типикус женски сите се ладни во врска. Ако ојш со некоја шо ја сакаш богами нема да се понашаш рамнодушно со неа.
Еве пример со мене не си ладен баш си кул. Ама потајно така се понашаш за да те препорачам кај сестра ми хахаха Laughing What a Face
Имам уста и ми јајт лајна посебно ак сум поднапијан.Ак не реков нишо саботата ко бевме излезени,тогаш ништо ич Wink (велат во виното е вистината) Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by T&T Пон Фед 16, 2009 7:55 pm

TONI напиша:Имам уста и ми јајт лајна посебно ак сум поднапијан.Ак не реков нишо саботата ко бевме излезени,тогаш ништо ич Wink (велат во виното е вистината) Very Happy Very Happy
хаха да знајш само колку си се издаде... Shocked
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by TONI Вто Фед 17, 2009 6:49 pm

T&T напиша:
TONI напиша:Имам уста и ми јајт лајна посебно ак сум поднапијан.Ак не реков нишо саботата ко бевме излезени,тогаш ништо ич Wink (велат во виното е вистината) Very Happy Very Happy
хаха да знајш само колку си се издаде... Shocked
Шо? Embarassed Embarassed Embarassed
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by nice Чет Мар 05, 2009 10:59 pm

MOzebi sum mn ladna ili seuste ne sum bila vo vrska so nekoj so koj nema da bidam takva , znam da sum romanticna i ja sakam romantikata ( do odreden stepen) i premnogu da sakam a mi se imat deseno da ne go iskazam to ( a i nezgresiv, barem za taa vrska)
Abe zavisit so koj si do to e .....

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by lela Сре Мар 11, 2009 10:51 pm

Нежна, посветена(ама не летам зошто не сакам да го напуштам копново да се искачам високо и да дрецнам и тоа со главата надолу, зошто кој високо лета кога ќе падне?)ама не во целост зошто тогаш може да стане досадно и иако заљубена сепак на извесна дистанца зошто колку повеќе немаш нешто толку повеќе сакаш.Така да ако си цел ден со дечко ти или девојка ти многу е извесно дека за брзо време нема веќе да имате за што заеднички би комуницирале, а тогаш ќе ти се види крајот.

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by комшивка Сре Мар 11, 2009 10:54 pm

да, најубо по 2-3 недели да не го видиш... Crying or Very sad Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каков/Каква партнер/ка сте? Empty Re: Каков/Каква партнер/ка сте?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот