Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви сте во врска?

+7
комшивка
katusch
Page
Болиглава
METALBOY
Рокси
Angelic
11 posters

Go down

Какви сте во врска?

Страствени
 
Ладни
 
Романтични
 
Срамежливи
 
Опуштени
 
Тапа
 
 
 
Види ги резултатите

Какви сте во врска? Empty Какви сте во врска?

Пишување by Angelic Сре Jул 01, 2009 5:50 pm

Какво е вашето однесување додека сте во врска? Одприлика нормално, бидејќи различни карактери - различни однесувања.

Ако не се пронаоѓате во ниеден предлог од анкетава.. напишете Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Рокси Сре Jул 01, 2009 6:02 pm

3арем требит моето однесување да е различно ко ќе сум во врска и ко ќе сум слободна?
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Angelic Сре Jул 01, 2009 6:05 pm

Немој аман само да си тапа.
А иначе ти одлучи.. ти изјасни се како сакаш.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by METALBOY Чет Jул 02, 2009 10:53 am

Ко ќе сум во врска постигнувам појаки резултати во спортот I love you
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Рокси Чет Jул 02, 2009 12:15 pm

Океј, значи не сум поинаква ко ќе сум во врска и ко ќе не сум. Иста сум и во понашање, и во учење, и3легвење со друштво итн итн.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Болиглава Чет Jул 02, 2009 12:50 pm

Интересна тема. Па шо знам, ти фалит опција во анкетата: тро одвеан и озарен. Е таков сум.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Page Чет Jул 02, 2009 12:56 pm

Плус за коментарот над мене, заслужен.

*****

Јас сум ладен, мора мда признаам, тоа можеби е мана, можеби е доблест, за која како. Ама тоа не значи дека таа не ми значи. Баш напротив....
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by katusch Чет Jул 02, 2009 2:22 pm

јас појќе учам Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by комшивка Сре Jул 29, 2009 7:53 pm

само опуштено... ама зависит и од ситуација.. Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Азра Вто Aвг 11, 2009 1:03 pm

иста како и обично-нетокму.
со таа разлика што ми светат очите ко сијалица и се глупирам отфазла.
во една врска (ама го мразам зборов) не очекувам да се сменам, да се смени во ниту еден поглед. и мора да има страст. многу страст. ама кога сме заедно. тоа што ние си го имаме не е за атракција, за светот ние сме другари што пијат пиво и се држат за рака под маса. во темница е друго
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Ivana Саб Aвг 15, 2009 9:26 pm

не личам на себе... незнам ни зш`?
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Angelic Вто Сеп 01, 2009 6:20 pm

Аку ја познавам доволно личноста и обратно.. немат шо да кријам се си кажувам си си прам како шо ми идет Smile
Поќе учам (хихихи) не знам зш. Smile
Во врска со анкетата, да, сум страствена. И одвеана, и внимателна и се трудам да одржам баланс меѓу нас двајца - да не е едниот пред другиот. Smile

I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by God of Thunder Пет Сеп 11, 2009 1:36 am

Сака да дупа ногу!
God of Thunder
God of Thunder
Son Of Odin

Age : 37
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Angelic Саб Окт 10, 2009 3:18 am

^ ватрено и паклено а?
*

Какви и да сме во врската, тука-така и е крајот.
It's all about fun, at least Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by tHeJunKy Саб Окт 10, 2009 6:15 pm

шарен, немат таков одговор.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Page Саб Фед 06, 2010 7:52 pm

Page напиша:
Јас сум ладен, мора мда признаам, тоа можеби е мана, можеби е доблест, за која како. Ама тоа не значи дека таа не ми значи. Баш напротив....

Го повлекувам мислењето, плус додавам дека станав папучар најголем, 45ка број папучи Smile

то е то Smile
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Angelic Саб Фед 06, 2010 9:51 pm

Even Flow ... Какви сте во врска? Icon_cool :vrtioci:
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви сте во врска? Empty Re: Какви сте во врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот