Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Перфектен партнер за врска...

+23
*UnIqUe*
nice
fairy
misticnata
Obibos
folder
Наташа
PhiLL * E
TONI
Punk
мирАл
The Breaking Dawn
kojgode
Mary Jane
malina
Фазлија
Odyssey
Master
T&T
Bleak
Alexandra
mitan
REGINA
27 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by TONI Нед Фед 15, 2009 10:50 pm

Punk напиша:сакам некој да не е досаден ,да се заебават,да е убав (не премногу ама не ни некој многу грд) и да не се прајт некој шо не е.. доста ми е
Цеце,такви мојш да најш. Smile

Јас моментално не знам шо сакам...
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Mary Jane Пон Фед 16, 2009 12:11 am

Мислам дека моите критериуми се премногу захтевни, а се надевам дека ќе го најдам тој што ќе ги исполнува што поскоро.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 2:30 am

нема таков!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 31
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Пон Фед 16, 2009 12:36 pm

можда имат... од кај знајш? Smile потенцирам можда
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Наташа Пон Фед 16, 2009 3:14 pm

Море, знајме сиве дек немат совршен, ама за некој да е совршен шо барате од него е темава, бар јас колку шо сфатив.
Јас иначе шо барам... карактерно барам... да имат смисла за хумор, де ме почитуат, да не папучарит, да не е претерано искрен, зш некој работи се убај за тебе да си ги чуваш, ко на пр. колку пати дневно прдит и ждригат, добар да е и то. А, и паметен да е.
А надворешно.. шо знам... убав став да имат, да се негуват (зборов... мислев демек да не е запуштен со брада од пред три години и мрсно косиште, такви работи и да не смрдитSmile), мојт да е висок ак не па, да не му јадам бурек на гла (шегава) и да е симпатичен... Ај го отупев ногу... доста е.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 3:35 pm

Сте се прашале бе вие дали ке го задоволите то шо го барате? Посебно REGINA...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 31
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 3:35 pm

Наташа напиша:Море, знајме сиве дек немат совршен, ама за некој да е совршен шо барате од него е темава, бар јас колку шо сфатив.
Јас иначе шо барам... карактерно барам... да имат смисла за хумор, де ме почитуат, да не папучарит, да не е претерано искрен, зш некој работи се убај за тебе да си ги чуваш, ко на пр. колку пати дневно прдит и ждригат, добар да е и то. А, и паметен да е.
А надворешно.. шо знам... убав став да имат, да се негуват (зборов... мислев демек да не е запуштен со брада од пред три години и мрсно косиште, такви работи и да не смрдитSmile), мојт да е висок ак не па, да не му јадам бурек на гла (шегава) и да е симпатичен... Ај го отупев ногу... доста е.
Најреален одговор на темава Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 31
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 4:07 pm

folder напиша:Сте се прашале бе вие дали ке го задоволите то шо го барате? Посебно REGINA...

па дааааа... ги напишав сите критериуми во моено прво мислење за темава, сметајќи дека и јас ги поседувам Smile се зезам ама вистина сум размислувала... многупати хахах

па машкиве и не знајте шо барате...

и зш посебно јас?? Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 4:30 pm

Зш најногу бараш Rolling Eyes
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 32
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 4:36 pm

упс... Sad ... Laughing шо имат то врска??? или имат бе...
хехеххе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 6:05 pm

Имат имат за некој ко мене шо не сакат неговиот партнер многу да барат, јас го сметам светов ко место кј шо живеет мшки и женски на исто место и аку толку бараш требит и толку да возбратиш Razz Very Happy Very Happy
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 31
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Master Вто Фед 17, 2009 6:09 pm

Во право си за последново.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 6:14 pm

заклучок... ти не би бил мојот перфектен партнер хехехеххе се зезам, ама кој рече дека реков дека не би возвраќала?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 6:17 pm

Ххаха си имам јас совршена партнерка не пробвев да те убедам ти да ми речиш ти си совршен само сакав да ти кажам дек коке бараш требит и да вракаш а то ретко кј женсо да најш.. albino
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 31
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 6:22 pm

да се разбериме сеа дека се зезаф. и плус апсолутно си во грешка за делот дека не сме возвраќале ние женскиве. Ако некој размислуват во една врска то е девојката, а не Вие.

п.с не пробвев да те натерам да речиш нишо не влегви си во филмче Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 6:40 pm

Зш почвиш да ме нервираш незнам.. No Не мојш да кажвиш дека појке мислит женско од мшко зависит од чоекот Twisted Evil Немој да мислиш дека си прам филмчиња те мољам јас за нешто поважно не прам филмој за тебе ке прам Suspect
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 31
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 7:44 pm

Keoпсовата пирамида повторно се воздигнува.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 8:20 pm

па...како да ти речам....то си е ...твој проблем.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Master Сре Фед 18, 2009 1:06 am

Јас сум сигурна дека имат совршенство од партнер ама не и совршенство од нас, зш секогаш на крајот бараме некоја мана или се обидуваме да го промениме партнерот.
Да се вљубиш во она шо некој е, е то е малку тешко ама мислам дека тоа е приближно до совршенство.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by folder Сре Фед 18, 2009 3:01 pm

Точно така респекат за постов Cool
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 31
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Сре Фед 18, 2009 3:03 pm

се согласувам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by misticnata Сре Фед 18, 2009 3:21 pm

за мене не постојт совршенство, па такада и перфектниот партнер не го замислувам а нити очекувам
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Сре Мар 04, 2009 12:58 am

морам да дополнам за мојон најпрв пост во темава. И во тој список задолжително влегува: образован! ... (ту би континуед)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by fairy Сре Мар 04, 2009 1:00 am

Master напиша:Јас сум сигурна дека имат совршенство од партнер ама не и совршенство од нас, зш секогаш на крајот бараме некоја мана или се обидуваме да го промениме партнерот.
Да се вљубиш во она шо некој е, е то е малку тешко ама мислам дека тоа е приближно до совршенство.

i like it Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by nice Пет Мар 13, 2009 12:12 am

nadvoresno po moznost so plavi oci ubava nasmevka so ubavi zabi, povisok od mene , moze da e simpaticen nemora da e lepotan moze i da izgleda sexy... da me saka ama ne samo mene da me gleda i nikoj drug...da ne e mn lubomoren , da me pocituva , da znae da napravi da ni e interesno , da znae po nekogas da me iznenadi so nesto, da znae da me islusa, da mi pomaga i.t.n sonuvam sonuvam steta so nema da najdam vakov so site ovie raboti ama sepak cim ke go izberam nego za mene ke e najdobar:)

nice
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... - Page 2 Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот