Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Перфектен партнер за врска...

+23
*UnIqUe*
nice
fairy
misticnata
Obibos
folder
Наташа
PhiLL * E
TONI
Punk
мирАл
The Breaking Dawn
kojgode
Mary Jane
malina
Фазлија
Odyssey
Master
T&T
Bleak
Alexandra
mitan
REGINA
27 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:33 am

То за мене би било само: убав, згоден, шармантен, секси, добар, љубезен, интересен, прекрасна насмевка, поглед шо шармират, држење на тело...хм грациозно, културен, снаодлив, ИСКРЕН, да имат смисла за хумор, да е романтичен (ама не многу), да е одговорен, да знае да почитува, да слуша кога му зборувам, да не е Љубоморен (мојт ама малце), да ги одржува ветувањата, нормално да е заљубен... итн итн итн итн итн

Досега сите критериуми за совршеност (од минатите врски се само делумно пополнати)...

И вие барате олку многу или нешо поскромно? Многу ме интересират за машкиве каква би била совршената девојка.... хаха
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by mitan Нед Фед 15, 2009 2:40 am

да е добра....да е искрена...не морат да е кузнајт каква јака онака прилично згодна(ама чим имат неккој девојка тогаш е најуба за него) да не глеат мн во други машки зш мојт до убиство да дојт....и нз друго шо ак ми текнит ке поднапишам...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:45 am

mitan напиша:да е добра....да е искрена...не морат да е кузнајт каква јака онака прилично згодна(ама чим имат неккој девојка тогаш е најуба за него) да не глеат мн во други машки зш мојт до убиство да дојт....и нз друго шо ак ми текнит ке поднапишам...

леллеллееееее љубомора Very Happy шо ак глеат, немојш да и ги заврзиш очите.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Alexandra Нед Фед 15, 2009 3:19 am

Ах јас мислам дека непостојт совршен партнер.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 3:23 am

Alexandra напиша:Ах јас мислам дека непостојт совршен партнер.

Абе то дека не постојт... не постојт ама доколку би постоел, за тебе каков би требало да е?

то мислев да го постигнам со темава Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Alexandra Нед Фед 15, 2009 3:26 am

Ахх..епа вака: да е искулиран,да е добар и паметен,да е забавен за да не е монотона врскава,да имат разбирање и да ме почитуват и пред се да знајт да ми бидит другар и да можам да се надевам на поддршка и совет негов....и многу барам xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 4:05 am

Кулирам... добар и "паметен" Very Happy , ги смеам на сите, ги разбирам љуѓево почитувам све... другарче на сите Smile совршен партнер сакам ама немам... Very Happy

Ова шо е наброено не спашат во совршенство према то некој ден ќе иам некоја ваква покрај мене... имат време... What a Face
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 4:17 am

Во секој мојш да најш совршенство. Razz Ама не во секого партнер Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 4:51 am

Кратко и јасно - К.Б.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Odyssey Нед Фед 15, 2009 1:10 pm

Master напиша:Кратко и јасно - К.Б.

К. (Којгоде) Б.(Болиглава)
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Фазлија Нед Фед 15, 2009 1:21 pm

Јас сум перфектен king
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 1:46 pm

веќе го имам Very Happy
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 2:58 pm

malina напиша:веќе го имам Very Happy

Блазесити Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 2:58 pm

Фазлија напиша:Јас сум перфектен king

Не си.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 3:02 pm

Јас (не) сум перфектен. pig
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Фазлија Нед Фед 15, 2009 3:09 pm

Чекајте бре одма не си, без да ме знајт.
Ево, реално, ништо не е совршено, ама јас сум најблиску до совршенство king
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 4:37 pm

Само Ненад е совршен Smile
Кој разбра-разбра
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 4:46 pm

Слатка, добра, паметна, слаба, нозе и гз убај, ме прифаќат каков шо сум, не ми се многу битни цицките ама ак и се големи то ќе е најсовршено, смисла за хумор, да не е шмизла т.е. скромна да е, малку пониска од мене да е, добра в кревет итн. Можда испуштив нешто ама во кратки црти то е то.


Последната промена е направена од kojgode на Нед Фед 15, 2009 6:21 pm. Мислењето е променето 2 пати.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 4:47 pm

T&T напиша:Само Ненад е совршен Smile
Кој разбра-разбра

хаха јас разбрав и се сложвам тотално... Laughing Laughing
иначе јас мислам дек не е финтата да го најш совршениот партнер туку несовршениот да го сакаш совршено... Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 6:14 pm

kojgode напиша:Слатка, добра, паметна, слаба, нозе и гз убај, ме прифаќат каков шо сум, не ми се многу битни цицките ама ак и се големи то ќе е најсовршено, смизла за хумор, да не е шмизла т.е. скромна да е, малку пониска од мене да е, добра в кревет итн. Можда испуштив нешто ама во кратки црти то е то.


Читајќи го горенаведеното, сметам дека ги поседувам споменатите афинитети хеххехеххеххех па сеа...
зезаммммммммм!... ама ги имам Cool
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 6:22 pm

Во живо требит да те знам за да видам дал ги имаш. Ама сигурно еден немаш "скромна да е". Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 6:23 pm

во глобала.... хехехеххеххе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 7:33 pm

kojgode напиша:Слатка, добра, паметна, слаба, нозе и гз убај, ме прифаќат каков шо сум, не ми се многу битни цицките ама ак и се големи то ќе е најсовршено, смисла за хумор, да не е шмизла т.е. скромна да е, малку пониска од мене да е, добра в кревет итн. Можда испуштив нешто ама во кратки црти то е то.
Очеквев да е подолг списоков.... Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 7:38 pm

Имат филм The list, ќе напрајт нешо листа за девојка Smile и таква женска ќе барат. Романтика е нешо
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 9:28 pm

сакам некој да не е досаден ,да се заебават,да е убав (не премногу ама не ни некој многу грд) и да не се прајт некој шо не е.. доста ми е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Перфектен партнер за врска... Empty Re: Перфектен партнер за врска...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот