Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

+42
Ane
Џајко
Angelic
zzz
METALBOY
RoTkViCa
nance
folder
Punk
комшивка
PhiLL * E
L S D
Master
Lucybell
fairy
TONI
malina
Odyssey
mitan
psycho
REGINA
мирАл
корун
Bleak
misticnata
Marej
xpert
tHeJunKy
Болиглава
hollow
Mule
sokol
Alexandra
kojgode
Lastojca
noviot
Stefk0
T&T
The Breaking Dawn
Mary Jane
Obibos
П.
46 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by malina Вто Мар 24, 2009 6:42 pm

мноху сакам шери бимбони леле ги обожавам нив,од торти ја најомилена ми е тортана шо ја прајт мајка и од една другарка пошто е цела со чоколада,а од чоколатчина крем бабанчина и сникерс
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Angelic Чет Апр 09, 2009 10:26 pm

Домашнине торти од мама со ресани, со бисквити, со портокали...
И дефинитивно: чоколада Милка од КАРАМЕЛА Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Џајко Чет Апр 09, 2009 10:52 pm

Rainbow* напиша:
И дефинитивно: чоколада Милка од КАРАМЕЛА Razz
добар избор!!!!!!!!!!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Angelic Чет Апр 09, 2009 10:56 pm

^да се почастиме јас и ти Smile
БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 2_1_1_4_milka_100g_caramel
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Џајко Чет Апр 09, 2009 11:00 pm

Rainbow* напиша:^да се почастиме јас и ти Smile
БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 2_1_1_4_milka_100g_caramel
хаха, кога сакаш Razz


Последната промена е направена од Џајко на Чет Апр 09, 2009 11:01 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : 666 мислење! мухаха)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Punk Чет Апр 09, 2009 11:50 pm

моментално јадам таква и многу добра е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by fairy Пет Апр 10, 2009 12:01 am

Rainbow* напиша:
БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 2_1_1_4_milka_100g_caramel

е последниве деној само ваква јадам, мноогу ми е вкусна Very Happy ммм
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 10, 2009 2:11 am

Bleak напиша:... и чоколадни шишарки мммм... Very Happyлелеле кажииииииииииииииииииии I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 5:20 pm

blago ne jadam mn cesto skoro ic... a vaka omileno mi e milka ona najobicnana :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Ivana Вто Апр 21, 2009 9:16 pm

се од благо јадам не прам проблем, шо ќе најдам јадам и во секое време ммммммммммммљац
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Gallowsraven Сре Апр 22, 2009 3:24 pm

Бајадеррраааааа! Very Happy
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:24 pm

The Breaking Dawn напиша:леле браво за тој темава шо ја отвори...јас сум зависник од чоколади
сакам чоколади милка ама со полни лешници - омилена ми е
сакам баунти, сникерс WinkWinkWinkWink
и нестле чоколади Wink

а торти ич не сакам..одвратни ми се....единствено без ореви и пандишпан Wink
со ресани и мн мн чоколадо


Сакаш торта со ресани ко та тогаш шо ја напрајвме??? Very Happy Very Happy
ЈАс не Evil or Very Mad
Иначе не јадам мн мн благо ...особено НЕ торти со пандишпани и триста шлагој и преливи и нз шо...
така некој чоколатчинја си обожавам и то е то Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 06, 2009 10:35 pm

^^мене уба ми беше, вие ми ја фрливте.
ви го памтам то! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 2:04 pm

Ххххххахаха(гласно)
Имаше фкус на нешо препечено ама живо внатре измешано со пандишпан и некој вид ресани шо наликвеа на јаглен Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Ane Саб Јун 13, 2009 1:42 am

Баклаваааа Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 6:21 pm

Ivana напиша:се од благо јадам не прам проблем, шо ќе најдам јадам и во секое време ммммммммммммљац

уфффф и јас нешо слично... за чоколади мн не пребирвам, јадам скоро секаква Very Happy а од чоколатчиња, ко бев мала дедо шо ми носеше едни од швајцарија... мммммммммм дефинитивно најубај се тие (коќе научам как се викет ке напишам Very Happy). мн сакам бајадера и баклава една со чоколадо Razz а од тортиве со нескафе една мама шо прајт... ммм
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 3 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот