Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

+42
Ane
Џајко
Angelic
zzz
METALBOY
RoTkViCa
nance
folder
Punk
комшивка
PhiLL * E
L S D
Master
Lucybell
fairy
TONI
malina
Odyssey
mitan
psycho
REGINA
мирАл
корун
Bleak
misticnata
Marej
xpert
tHeJunKy
Болиглава
hollow
Mule
sokol
Alexandra
kojgode
Lastojca
noviot
Stefk0
T&T
The Breaking Dawn
Mary Jane
Obibos
П.
46 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by П. Пет Фед 06, 2009 3:25 pm

Мене АГРОБЛОК чоколада , а торта ред бисквити ред чоколаден пудинг Razz


Последната промена е направена од П. на Пет Фед 06, 2009 3:31 pm. Мислењето е променето 2 пати.
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Obibos Пет Фед 06, 2009 3:27 pm

Mене шеќерна табла...само не знам шо кур барат темава во музика Question
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by П. Пет Фед 06, 2009 3:28 pm

и јас сеа то ќе велев моја грешка се надевам ќе ја преместит некој зш морат да заминам на школа ... извинете Very Happy
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Mary Jane Пет Фед 06, 2009 4:46 pm

Јас обожавам Баунти и Тоблероне, а торта се знајт - охридска...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 5:06 pm

леле браво за тој темава шо ја отвори...јас сум зависник од чоколади
сакам чоколади милка ама со полни лешници - омилена ми е
сакам баунти, сникерс WinkWinkWinkWink
и нестле чоколади Wink

а торти ич не сакам..одвратни ми се....единствено без ореви и пандишпан Wink
со ресани и мн мн чоколадо
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 5:52 pm

заборајв да додам смарти ми е мн јако...
не за друго имат бомбончиња..обожавам бомбончиња Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by T&T Пет Фед 06, 2009 6:24 pm

Jас сакам сникерс, баунти, банџи......КРЕМ БАНАНЧИЊА најмногу...Имат мн чоколади шо ги сакам а најмногу ги сакам некој ко ќе ми ги подарит....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Stefk0 Пет Фед 06, 2009 7:03 pm

Сириус од лешник и агроплот
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by noviot Пет Фед 06, 2009 7:10 pm

Чоколадо : nestle crunch i toblerone чоколадце : bounty торта : со плазма,праски и слатка павлака
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Lastojca Пет Фед 06, 2009 8:12 pm

баунти, еврејска торта и еден типичен виенски десерт наречен kaiser schmarren
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 8:14 pm

Од тортиве не ги знам имињава, ама чоколадни сакам појќе, а од чоколади Баунти, Киндер Буено и Тоблероне.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Alexandra Пет Фед 06, 2009 8:16 pm

Сите milka чоколади (особено со цели лешници),kit-kat....а од торти боемска и овошна.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by sokol Пет Фед 06, 2009 8:18 pm

milka
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Mule Пет Фед 06, 2009 8:24 pm

Тоблероне дефинитивнооо! geek
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by hollow Пет Фед 06, 2009 8:30 pm

Не јадам многу благо ама најубо нешто шо имам пробано е киндер пингвин само криво ми е со ги немат овде
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Болиглава Пет Фед 06, 2009 8:31 pm

Mule напиша:Тоблероне дефинитивнооо! geek
Најголема пасија ми е.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 06, 2009 8:32 pm

белисимо Very Happy
бајадера
сутлијач Very Happy
и др.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by xpert Пет Фед 06, 2009 9:05 pm

Милка со лешници и суво грозје а и некој од поновиве Милка.
и Рафаело бонбончиња.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Marej Пет Фед 06, 2009 9:18 pm

Јас сакам ногу гумени бонбони.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by misticnata Пет Фед 06, 2009 9:20 pm

немам омилено благо сите ми се омилени..еве да одделам некое мхмммм сникерс
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Bleak Пет Фед 06, 2009 9:44 pm

Па благо сакам следново: од чоколади - све живо од дорина, милка итн скоро сите чоколади, од колачи - бајадера, бомбици, индијанки,итн скоро се и од ова, торти: овошна, охридска, торта со ресани, тигар торта итн Smile... во чоколади заборајф албени, сникерс и лион и тоблероне ммм Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by корун Пет Фед 06, 2009 10:01 pm

Тоблероне моментално најмногу, иначе сакам милка не ми теквит како се викаше типот, албени, чоко бисквит, твниго, марс, твикс и она со кокос да го ебам и то не ми теквит како се викаше
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by мирАл Пет Фед 06, 2009 10:19 pm

Обожавам благоо ммммммммм, најпојќе сакам сникерс и медено срце Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by REGINA Саб Фед 07, 2009 1:16 am

не јадам благо...значи ниту торти ниту чоколади ниту колачи ниту баклави ниту тулумби ниту ништо шо во себе содржит повеќе шеќер...

грозни ми се некако шознам...

ептен ретко ак напрам исклучок .. еднаш на 2 години или слично.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Mary Jane Саб Фед 07, 2009 1:33 am

корун напиша:Тоблероне моментално најмногу, иначе сакам милка не ми теквит како се викаше типот, албени, чоко бисквит, твниго, марс, твикс и она со кокос да го ебам и то не ми теквит како се викаше

Баунти Smile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот