Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

+42
Ane
Џајко
Angelic
zzz
METALBOY
RoTkViCa
nance
folder
Punk
комшивка
PhiLL * E
L S D
Master
Lucybell
fairy
TONI
malina
Odyssey
mitan
psycho
REGINA
мирАл
корун
Bleak
misticnata
Marej
xpert
tHeJunKy
Болиглава
hollow
Mule
sokol
Alexandra
kojgode
Lastojca
noviot
Stefk0
T&T
The Breaking Dawn
Mary Jane
Obibos
П.
46 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by psycho Саб Фед 07, 2009 2:08 am

Пинцета.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by mitan Саб Фед 07, 2009 2:33 am

од торти секогаш шо сум ја обожавал е "габон"(зш е цела чоколадна):D:D а исто така мн уба торта ми е "анастасија"....од чоколади најмногу ја сакам милка мешана(и црно и бело):D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Odyssey Саб Фед 07, 2009 3:11 am

марс и несле бело
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 07, 2009 3:25 am

Marej напиша:Јас сакам ногу гумени бонбони.

леле и јааас.....зависна сум...сакам оние жапчиња шо се ама грда форма имет Shocked
и киндер јајциња..не за друго за играчкана.. bounce bounce


Последната промена е направена од The Breaking Dawn на Саб Фед 07, 2009 3:26 am. Мислењето е променето 1 пати
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 3:26 am

Jaс од гумени најногу ги сакам Јагодине од Харибо.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 07, 2009 3:27 am

kojgode напиша:Jaс од гумени најногу ги сакам Јагодине од Харибо.

еј и јас..не ми текна на нив
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 9:53 pm

Најмногу сакам Киндер торта,ресани и сутлијач
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by TONI Нед Фед 08, 2009 10:06 pm

Милка,чокобисквит,крембананче и многу си го сакав чоколатцено од киндер јајце Smile
И бомбици порано мн си сакав Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by fairy Пон Фед 09, 2009 12:47 am

milka noisette, milka strawberry, m&m, mars, и омилен сладолед ми е Magnum Double Caramel...а торти незнам како се викет, имат многу шо ми се убај
зависник сум... Embarassed Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Lucybell Пон Фед 09, 2009 12:50 am

Marej напиша:Јас сакам ногу гумени бонбони.

ми ту лајк ју I love you
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 10:02 pm

Јас сакам се шо спаѓат во чоколада, лижавчиња, гумени бомбони, и оние новине сега Ишлери мислам дека се викет со еурокрем нешо....друго нишо не јадам од благо....всушност јас воопшто не сакам благо.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by L S D Вто Фед 10, 2009 10:10 pm

Lucybell напиша:
Marej напиша:Јас сакам ногу гумени бонбони.

ми ту лајк ју I love you
me 3 Razz и марс исто така Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 10:15 pm

Баклава мајка ми прајт сеа Smile
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by комшивка Пон Фед 23, 2009 11:47 pm

kinder country - незнам ни сама денес колку изедов... ги обожавааам
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Punk Вто Фед 24, 2009 1:57 am

Сникерс најмногу љубам, а од торти овошни
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by malina Вто Фед 24, 2009 9:40 pm

Сникерс најмногу љубам, а од торти овошни Идај дома мама торта сникерс прајт
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Punk Вто Фед 24, 2009 10:03 pm

на старо место кј рекана? идам одма Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by folder Вто Фед 24, 2009 10:18 pm

Nestlé White...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by nance Пет Фед 27, 2009 6:27 pm

Баклава, Кадаиф и чоколади мн..
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 2:53 pm

леле темава ме ранииттт...јас ако почнам да набројвам ке немат место за другиве Very Happy Very Happy
вака сеа: значи ѓи сакам сииитеее чоколадни работи,сите чоколади(освен со суво грозје и бели)....најмногу сакам Dorina Ice на пример,или па милка со воздух,или со јагода,ги сакам гите Нестле,сите бомбони,сите лижавчиња,сите гумени бомбони,сите бомбици,тулумби,захери,баклави,тоблероне,сникерс.......ама наааајмн сакам бајадера и Cherry I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 9:12 pm

Да не се фалам ама не јадам многу чоколади освен за празници, родендени или визити (многу ја сакм од тато визитана, си немате појма колку убави колачи прајт мама, а нај убај ми се пред визитата Very Happy ). Вон празници за еден месец јадам цела тегла мед.ммммммммммм
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by zzz Нед Мар 15, 2009 9:40 pm

nestle бело
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 12:17 pm

Милка Noisette, Охридска Торта, Бајадера... и чоколадни шишарки мммм... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 12:18 pm

METALBOY напиша:Да не се фалам ама не јадам многу чоколади освен за празници, родендени или визити (многу ја сакм од тато визитана, си немате појма колку убави колачи прајт мама, а нај убај ми се пред визитата Very Happy ). Вон празници за еден месец јадам цела тегла мед.ммммммммммм

За еден месец тегла мед? Кај нас дома 3-ца да јадиме мед во една вечер нема да ја обденит... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 12:21 pm

Bleak напиша:
METALBOY напиша:Да не се фалам ама не јадам многу чоколади освен за празници, родендени или визити (многу ја сакм од тато визитана, си немате појма колку убави колачи прајт мама, а нај убај ми се пред визитата Very Happy ). Вон празници за еден месец јадам цела тегла мед.ммммммммммм

За еден месец тегла мед? Кај нас дома 3-ца да јадиме мед во една вечер нема да ја обденит... Very Happy
ееее, јас сам си ја јадам и си чувам за кризи. Very Happy Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е... - Page 2 Empty Re: БЛАГО ---- Која ви е омилена чоколада , торта , слатка ...шо и да е...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот