Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилена ТВ програма

+7
комшивка
Bleak
The Breaking Dawn
METALBOY
Џими
Mary Jane
REGINA
11 posters

Go down

Омилена ТВ програма Empty Омилена ТВ програма

Пишување by REGINA Нед Апр 19, 2009 9:17 pm

Сигурно се дешават почесто да провервите на некоја програма шо се емитуват, исполнети се со интересни емисии, филмчиња, патеписи, репортажи, вести итн

Јас имам неколку омилени... од македонскиве ретко ама еве А1 можам да ја издвојам. Од другиве rtl, nova, mtv, vh1, hbo, travel, snn...
неможам да ги изоставам boomerang и cartoon network. најмногу се смеам на нив.

вие некоја тв програма да ја имате оценето како солидна? и зш?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 1:34 am

Discovery Channel - се знајт зш.
Travel Channel - општопознато е зш.
HBO - ја неам два месеци и многу се нервирам.
и од музичкиве MTV, VH1...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by Џими Пон Апр 20, 2009 1:34 am

Друго е ТВ програма, друго е телевизиски канал.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by REGINA Пон Апр 20, 2009 4:44 pm

ок ев да преформулирам:
на кој телевизиски канал се емитуваат работи шо ви претставува задоволство да ги гледате?
ова е напишано вака за џими да мојт да разберит шо се барат во темава... Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by METALBOY Пон Апр 20, 2009 4:46 pm

Дискавери, нешнл географик, експлорер, во петок или после 11 сатот vh1 то е во главно..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 7:18 pm

дискавери мн сакам зш јаки емисии имат ама секојпат факам некои со машинерии глупости а со духој најјаки им се.уф
од македонскиве а1 само сите други глупи ми се, после ртл, супер ртл, ХБО ама ми го укинаа, и музичкине
и она фокс крајм.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:53 pm

Од баба не стигвам на ред... така да омилена тв програма мсн и адаптер форум... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by комшивка Вто Апр 21, 2009 2:44 pm

морис... гледајте да не ви раскажуваат
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by Lastojca Вто Апр 21, 2009 2:55 pm

хмм....тревл ченл...дискавери...нешнл џиографик....а1..толку мислам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 12:19 pm

Discovery definitivno najjaki emisii imat ....porano si gledav i cartoon network ama se resiv da prekinam :D Vh1 i MTV obavezno, travel , a1 od nasive makar so vo posledno niso nemat i to.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by s... Нед Мај 03, 2009 3:29 pm

аххх кј мене MTV I VH1 само се глеат..иначе OBN многу ја сакам имат убај филмој...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:22 am

дур ја имав HBO само таа програма беше уклучена 24/7 и од ко ми ја исклучија немам пред телевизор седнато а то беше од пред 2 години така нешо......
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Омилена ТВ програма Empty Re: Омилена ТВ програма

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот