Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилена сцена од филм

+14
noviot
Marej
Наташа
мирАл
Џајко
Punk
T&T
tHeJunKy
malina
grgrgr
kojgode
Obibos
Jordison
Master
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Омилена сцена од филм Empty Омилена сцена од филм

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 7:13 pm

Сигурно сите имате сцени кои ви се омилени. Некои шот ве ежат, ви будат чувства итн.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by Jordison Чет Фед 12, 2009 8:19 pm

Ko mu ja skrsija kicmata. Mi budi romanticno cuvstvo Smile
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by Obibos Чет Фед 12, 2009 8:41 pm

Jordison напиша:Ko mu ja skrsija kicmata. Mi budi romanticno cuvstvo Smile
Мене најромантично чуство ми буди кога брат му на тој шо му ја скршија кичмата ке ојт кај стариот учител и ке се навежбат за после да ги начекат тие зад дрвото и тој да им ја скршит кичмата cherry
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 8:48 pm

На School of Rock ме ранит на Батл оф ди Бендс ко ќе свирет на крајон Зак и Тичарон сола огромни ќе свирет.
На Лорд оф д Рингс 2 целана борба на крајот ме ранит и на тројкана ко ќе дојт арагорн со духојне нешто шема ќе е.
И Дарт Вејдер ко ќе му кажит на Лук дека му е татко. Култна сцена е таја.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by grgrgr Пет Фед 13, 2009 12:34 am

scenana od titanik ko ke se na vrvot od brodon leonardo di kaprio i kejt vinslet mi budit najmnogu emocii....ustvari cel film emocii mi budit..eden od najubajte so nekoas gi iam gledano

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by Master Пет Фед 13, 2009 4:14 am

Мене ми е многу закон крајнана сцена во Mist. Леле како завршвит филмон!!! Обожавам онакви краеви.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by malina Пет Фед 13, 2009 12:21 pm

На филмон Убава жена со Џулија Робертс и Ричард Гир имат една дел кај шо глумицава која иначе е курва ќе се сплеткат со еде бизнисмен и вечерта тој ќе ја носит на вечера ама пошто таја си е баш курвински облечена тој ќе го замолит на персоналот од хотелот да ја средит за вечерта и таа да го чекат во барот од хотелот. Таа ќе седнит на шанкот и тој ко ќе дојдит немат да ја познајт и таа ќе се свртит и типов ќе останит подзинат и воодушевен од нејзината преобразба
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 13, 2009 12:58 pm

Obibos напиша:
Jordison напиша:Ko mu ja skrsija kicmata. Mi budi romanticno cuvstvo Smile
Мене најромантично чуство ми буди кога брат му на тој шо му ја скршија кичмата ке ојт кај стариот учител и ке се навежбат за после да ги начекат тие зад дрвото и тој да им ја скршит кичмата cherry

дефинитише најомилена Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 8:16 pm

Моментално ми теквет две работи

На Tenacious D ко ќе изведвет една прејака песна и гитаристон ко че свирит со една двојна гитара меѓуножје на жена.....Уффф Песната е преуба

На The Doors мн јаки секс сцени имат Razz:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 7:59 pm

Од Сид и Ненси сите сцени ми се омилени
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 8:45 pm

Punk напиша:Од Сид и Ненси сите сцени ми се омилени
Јас не можам да ја поднесам Ненси само пиштит цел филм нешто. Ми го упропасти цел филм.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by Џајко Нед Фед 15, 2009 8:55 pm

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by fairy Вто Фед 24, 2009 9:02 pm

kojgode напиша:На Лорд оф д Рингс 2 целана борба на крајот ме ранит
ова да, дефинитивно, мене сите дела воопшто, ама борбата е незнам....уффф
и сега исто шо ми текна, во Dark Night Joker ко ке се смејт, значи лудило е! Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by комшивка Нед Апр 12, 2009 3:34 amхахахаххах не знаев кај да го ставам случајно го најдов.... Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилена сцена од филм Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот