Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилена марка на чевли

5 posters

Go down

Омилена марка на чевли Empty Омилена марка на чевли

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 9:47 pm

Кој дизајнер според Вас е најдобар креатор на чевли? Или без разлика, кој бренд го сметате за одличен?

Според мене, Кристијан Лубутин е перфектен за дизајн на високи потпетици.
Омилена марка на чевли Louboutin
Омилена марка на чевли Christian-louboutin-bling-bling-peep-toe-pumps
Омилена марка на чевли Christian-louboutin-declic-python-blue
Омилена марка на чевли 25590_in_xl
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилена марка на чевли Empty Re: Омилена марка на чевли

Пишување by Bleak Вто Апр 21, 2009 1:27 am

CONVERSE дефинитивно...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилена марка на чевли Empty Re: Омилена марка на чевли

Пишување by Ivana Вто Апр 21, 2009 12:19 pm

ди си, конверс или лининг
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Омилена марка на чевли Empty Re: Омилена марка на чевли

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 21, 2009 12:29 pm

за штикли кристијан лубутин мада онаа третана е одвратна.
а патики-конверс (ама стартки)Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилена марка на чевли Empty Re: Омилена марка на чевли

Пишување by METALBOY Вто Апр 21, 2009 12:33 pm

Како се викаја оние шо почвеја на w, не тенис такви користеле...е такви сакам и такви имам Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Омилена марка на чевли Empty Re: Омилена марка на чевли

Пишување by Mary Jane Вто Апр 21, 2009 11:50 pm

Омилена марка на чевли Bliss-31-b
Морав да ги ставам. Mary Jane се вика овој модел на штикли. Бизарно...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилена марка на чевли Empty Re: Омилена марка на чевли

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот