Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

+23
Obibos
James Bomb
Mule
pankerishte
xpert
Marej
T&T
zzz
REGINA
kojgode
Odyssey
nance
Mary Jane
комшивка
Master
Alexandra
Болиглава
Lastojca
mitan
мирАл
sokol
Bleak
malina
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by xpert Чет Фед 05, 2009 12:52 pm

Незнам. Многу зависит од моментот и расположението.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by sokol Чет Фед 05, 2009 12:54 pm

ќе му фрљам петарда или две
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by pankerishte Чет Фед 05, 2009 5:11 pm

T&T напиша:Ако некоја ми ја заебала врската, ништо нема да и напрам неа, туку на партнерот. Тој е појќе крив... Зависит од ситуација, ама сепак....
Ништо не би му напрајла ни на партнерот, нека патит шо ме изгубил Razz:P:P:P:P
Баш и ова го мислев и јас. Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Mule Чет Фед 05, 2009 7:51 pm

Јас на Каро ке му кажам да искоЉит се таму! Very Happy Не бе мене никој не мојт да ми ја "заебит врската или некоја друга работа која ми значела нешто" зш сите мислет пред мене нешо да ми напрает Razz

Глупости! Very Happy
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by James Bomb Чет Фед 05, 2009 10:07 pm

Нисо страсно само ке го врзам за некое убаво дрво и ке им дам на некој педериста да го силувет!!! То за почеток после незнам ке смислам несо .
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Obibos Чет Фед 05, 2009 11:31 pm

Ке го снајдит најлошото...толку чотек ке јајт шо на максилофацијална фацана не ке может да му ја попрает
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 12:26 am

а зш би дозволиле нешто шо ни значит некој да го упропастит???
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by malina Пет Фед 06, 2009 12:30 am

Те подржавам во ова ама колку и да се бориш понекогаш да си го зачуваш то шо го имаш мојт да се најт некој шо е решен да ти го расипит и кажи шо би праела ти на пример ?
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 12:34 am

зависит..за врска се прајт муабет???
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by L S D Пет Фед 06, 2009 12:35 am

ноџињата вбетон и на сред езеро Smile Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 12:52 am

јас мислам и ак се зборвит и за врска и не..вината не требит да ја префрламе на тој шо пробал да расипит...туку на нас зш ние сме дозволиле некој таков шо не е вреден да ги разнишат односите со оној шо ни значит
или можда требит да подразмислиме дали всушност тој шо пробал да расипит требит да не натерат да сфатиме дали всушност вредит да се секираме....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 1:06 am

а оштетениот зш дозволвит да бидит оштетен??
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by malina Пет Фед 06, 2009 1:07 am

мислам дека не се разбираме па зато немат потреба појќе да дискутираме.Крај

вие чим наваливте олку на ова можда сте биле некогаш во улога на пикачи па сега сакате да се оправдате преку темава?
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 06, 2009 2:44 pm

malina напиша:мислам дека не се разбираме па зато немат потреба појќе да дискутираме.Крај

вие чим наваливте олку на ова можда сте биле некогаш во улога на пикачи па сега сакате да се оправдате преку темава?

ок то е твое мислење Wink
ама она последноно ич не ти требаше
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Mary Jane Пет Фед 06, 2009 4:50 pm

The Breaking Dawn напиша:јас мислам и ак се зборвит и за врска и не..вината не требит да ја префрламе на тој шо пробал да расипит...туку на нас зш ние сме дозволиле некој таков шо не е вреден да ги разнишат односите со оној шо ни значит
или можда требит да подразмислиме дали всушност тој шо пробал да расипит требит да не натерат да сфатиме дали всушност вредит да се секираме....

Се согласвам Wink А после касно е веќе за грешки поправање и за одмаздување.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by lela Саб Фед 07, 2009 7:02 pm

Nisto nema da mu napravam na nekoj koj mi zafrknal nekoja rabota:Koja sum jas da sudam i da rasuduvam?A sto se odnesuva do vrskata nema takva rabota vo nea so zafrknuvanje.Ako moze nekoj tret da mi ja zafrkne togas taa vrska ne e vredna da postoi !

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Gallowsraven Саб Фед 21, 2009 12:09 pm

Breaking Dawn, мислам дек делумно го иаме праено муабетов, можит на пр. ти да прајш се шо мојш за да ти стојт врската на цврсти нозе, ама едноставно партнеров си е авантуристички тип и сакат да се распуцават лево десно. Во никој случај ти не мојш да се окривиш себеси поради некоја трета личност шо ти се вмешала.
The Breaking Dawn напиша:
или можда требит да подразмислиме дали всушност тој шо пробал да расипит требит да не натерат да сфатиме дали всушност вредит да се секираме....

Не вредит да се секираш, ама пак...

Јас сум злопамтило. Големо. И ќе вратам.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? - Page 2 Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот