Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали и колку често потценувате некој и зш?

+12
Alexandra
Mary Jane
Master
malina
Calypso*
Lastojca
sokol
The Breaking Dawn
kojgode
мирАл
psycho
Bleak
16 posters

Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 3:05 pm

Јас не потценвам никогаш ценам се од секој шо е негово авторско дело а можда ми се десило да потценам некој али то е то... едно длабоко извини ак сум потценал некој Smile

Ај сеа аквите мислења вие Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by psycho Сре Фед 04, 2009 7:17 pm

Потценувам често, и многу бесно, иако е лесно, лебчето не е пресно
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 9:29 pm

Дур игравме фудбал понекогаш климент и ќе се соберевме и ај ќе ги победиме овие слаби се! Слаби Shocked потиква ќе ни даеа Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by kojgode Сре Фед 04, 2009 10:07 pm

Јас потценвам некоаш. Порано то почесто го праеф ама валда пополека ја учам лекцијата.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 04, 2009 11:55 pm

потценвам некогаш ама ненамерно....мразам мене ко ќе ме потценвет па зато се трудам да не го напрам то на некој друг Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 11:56 pm

па зависит потценвам некогаш да ама се трудам што помалку да го правам тоа
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Lastojca Сре Фед 04, 2009 11:59 pm

не знам...не потценвам..и да го напрам то нема да е намерно без веза ке ми излетат нешо иначе мислам дека е мн неубо да потценвиш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Calypso* Чет Фед 05, 2009 12:03 am

Lastojca напиша:не знам...не потценвам..и да го напрам то нема да е намерно без веза ке ми излетат нешо иначе мислам дека е мн неубо да потценвиш
Браво! Very Happy
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Lastojca Чет Фед 05, 2009 12:07 am

Calypso* напиша:
Lastojca напиша:не знам...не потценвам..и да го напрам то нема да е намерно без веза ке ми излетат нешо иначе мислам дека е мн неубо да потценвиш
Браво! Very Happy
jeeeeee
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by malina Чет Фед 05, 2009 12:09 am

си знам кој годе ме имаш и мене потценвено
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 12:41 am

потценвам и тоа многу, најчесо сум во право ама обично го прам тоа несвесно.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 05, 2009 12:52 am

Се трудам шо поретко да потценвам, не можам целосно да ја искоренам оваа карактеристика, ама колку што е можно помалку потценвам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Alexandra Чет Фед 05, 2009 12:54 am

Не потценвам никој,секој си имат свои квалитети,а ако некој не ми се свиѓат по карактер или слично едноставно не прам за него муабет,..а да потценам Не.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by pankerishte Чет Фед 05, 2009 5:14 pm

Потценвам ама сосем несвесно.Дури не е ни потценвње то али таков впечаток остава
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 3:33 pm

The Breaking Dawn напиша:потценвам некогаш ама ненамерно....мразам мене ко ќе ме потценвет па зато се трудам да не го напрам то на некој друг Wink

слично..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 20, 2009 3:44 pm

комшивка напиша:
The Breaking Dawn напиша:потценвам некогаш ама ненамерно....мразам мене ко ќе ме потценвет па зато се трудам да не го напрам то на некој друг Wink

слично..


исто Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:17 pm

потценувам само кога ке ми треба победа во нешто, се трудам да не навредам или да не разбере некој
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку често потценувате некој и зш? Empty Re: Дали и колку често потценувате некој и зш?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот